vai nav par vçlu grûtniecîbai

Aizsāka vilma 

vilma
vai nav par vçlu grûtniecîbai
30.09.2005 12:38
Ja ir bijis íeizars sen,vai ir kâdi ierobeþojumi nâkamajai grûtniecîbai?Piemçram vai var nâkamâ bût pçc 15 gadiem piemçram?
Par ko ne? ja iepriekð pakonsultçjas ar ârstu.
es arii domaaju, ka nav kontrindikaacijas...jautaajums - cik pashai tagad gadi
abece
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
30.09.2005 15:47
Nu bet kas peec kjeizara? Vai ar beernu viss ir OK?
2.gruutnieciiba arii beigsies ar kjeizaru, pie tam - tie 15(!) gadi.
zinu meiteni, kurai nepagâja ne 3 gadi pçc íeizara-un bûs otrs bçrniòð, viss ir kârtîbâ.
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
30.09.2005 17:14
Nju atkariigs no taa, kaads grieziens ieprieksheejaa kjeizaraa taisiits...Domaaju, ka 15 gadi pietiekami droshs laiks, lai dzemdeetu otru beerninju:)) Lai Jums veicas:)
neznez
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
30.09.2005 18:35
Òu kas tur var nebût OK,ne par to iet runa.
Sieviete autore jau neko! nestâsta :(
kikinja
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
30.09.2005 21:17
Manai masai bija kjeizars, pec 3 gadiem otrs kjeizars, un peec otraa pagaaja divi gadi, kad bija treshais, un vinjai viss OK! :)
vilma
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 01:27
ðoreiz jautâjums bija domâts,vai tas nekas,ka tik ilgs laiks pagâjis.Tas ,ka var 3 un 4 gadus pçc zinu.Un ,ka mazâk arî zinu.Man ir 31.Un ar pirmo bçrnu viss ok.Arî rçta tâ modernâ,horizontâlâ.Nezinu ,vienkârði ienâca tâda doma galvâ,vai tâ rçta nevar bût trauslâka no vecuma.Ai nu laikam jau stulbi te satraucos.Es jau gribçtu to bçrnu pçc kâda gada tik.
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 01:35
Nee. Par reetu vari neuztraukties. Tas ir pilniigi droshi.
vilma
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 12:12
Nesija
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 13:30
Kaada mode var buut reetaam?Reeta paliek reeta.Katrai jau ir individuaali.taatad nekas nevar buut droshs.Kaada tur starpiiba-horizontaalaa/vertikaalaa. Peec teksta var apreekjinaat,kad tev piedzima pirmais beerns: 31-14=17 jo tu plaano 2.peec gada..........
Kaapeec tev bija kjeizars? Kaadi bija sarezhgjijumi?
Ir gan mode rçtâm.
Nesija
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 14:25
...
Nospljaujies :P
karikatûra
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
01.10.2005 18:18
esmu pârsteigta par jautâjumu, vçl jovairâk tev taèu tikai 31.g.
vilma
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
04.10.2005 13:00
To Nesija.
Tas ko rakstîju,ka pçc 15 gadiem,bija tikai apmçram.Tâpçc Tavi aprçíini nav pareizi.Pirmais íeizars man bija 21gada vecumâ. Vienkârði ir dzirdçti viedokïi,ka liels laiks starp íeizariem nav labi.Tâpçc arî interesçjos,vai tâ ir patiesîba,un vai ir kâds pamatojums.
Íeizars man bija tâpçc,ka man bija dvîòu grûtniecîba,un bçrni nepareizi sagriezâs neilgi pirms dzemdîbâm.
Khmkhm
Re: vai nav par vçlu grûtniecîbai
04.10.2005 17:16
Vienkârði ir dzirdçti viedokïi,ka liels laiks starp íeizariem nav labi.

Taa arii ir! :(
Viena ginekologje teica.
Nevar vienas ginekoloìes teikto uztvert par svçtu patiesîbu. katram savi zuskati, bieþi ne ar ko reâlu nepamatoti
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: