Foruma lietoðanas noteikumi.

Aizsāka Laine 

Laine
Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 13:49
Re: Bçrns saindçjies?
Autors: cc
Datums: 29-09-2005 12:17

Madara, taèu atslâbsti beidzot. Kâ jau te rakstîja - 37.9 NAV AUGSTA temperatûra, tad pat vçl temperatûru pazeminoðus medikamentus neiesaka lietot. Ja paðai bçrnu nav, tad paklusç - 5-gadnieks ïoti labi var izstâstît ko çdis, ko ne. Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.
________________________________________________________

Lûdzu izvçrtçjiet, vai cilvçks ar niku ''cc'' ievçro morâles un pieklâjîbas normas, neaizskar personas godu un cieòu..!?
...
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 13:51
madara ðos noteikumus neievçro daudz vairâk
Aiga
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:22
Cien. Laine! Kâ tad Jûs nemaz neievçrojât ðo te??


Re: Bçrns saindçjies?
Autors: madara
Datums: 29-09-2005 10:24

.... Debîla mamma ! - kâ daþiem neveicâs ðai pasaulç ienâkot ...

madara

Autors: madara
Datums: 29-09-2005 10:32

Ir jau vçl debîlâkas ar 6 un 10 bçrniem, ko lielies ar 2....



........Tâ tam vajadzçtu bût, bet lûk - kâdas visâdas debîlas - maigâkais ko âtrumâ varu izdomât, mâtes ir..........


madara

Autors: madara
Datums: 29-09-2005 12:36

cc - kâ man patîk ðodien lamâties ! Vot stulba stulba pârpîpçjusies un pârkniebusies ...............Ïauj man vçlreiz pateikt, ka Tu esi stulba un muïíe pîpmane, kurai prâtâ sekss un nav nekâda atbildîba. Kniebjoties lûdzu lieto prezervatîvu !

madara

Autors: Nesija
Datums: 30-09-2005 23:21

mamma! Paldies Dievinjam,ka neesmu tava meita;) Pirms guleetieshanas neaizmirsti pachuraat/pakakaat un apmazgaaties.
Un- ðkic guleet!


Autors: Nesija
Datums: 01-10-2005 13:35

mammai ;)
Aizej pati, aprobezhota buutne;)> tavs teksts> nu tu jau zini kur.................
Ï. cien. Laine!
Kurð vârds tev likâs neatbilstoðs morâles un pieklâjîbas normâm un par kuras personas godu un cieòu tu uztraucies?
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:33
Aiga!
Re:
_____
Autors: Mamma
Datums: 29-09-2005 10:27
madara, slima vai???

Autors: Mamma
Datums: 29-09-2005 10:34
Dumja tu esi!
Paranoiíe kaut kâda!!
Ej ârstçties....

Madara= smags gadîjums..

Autors: Mamma
Datums: 29-09-2005 11:18
Bet nu nomierinies, trakâ!
Aiga
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:38
Sanâk, ka gan cc, gan madara, gan mamma neievçro morâles un pieklâjîbas normas, ko uzklupât vienai personai?

Ja jûs tas tâ satrauc, palasiet citas diskusijas, ne tas vien redzçts /lasîts/.
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:39
Aiga!
Re:

Autors: Mamma
Datums: 29-09-2005 11:24
Eu, bet paranoiíu mammu ir vçl vairâk, ðíiet.... :(

Es jau vispâr esmu diezgan paranoiska, kad bçrni slimo, bet vot nesaprotu, kas tâdâ gadîjumâ ir madara un tml. :(((
Paldies, visiem, kas saprot, bet madarveidîgie- ðkic! Nav jûsu kompetence!

Pati esi aprobeþota, ja nevari sajçgt, kurâ gadîjumâ bûtu bçrns jâved pie ârsta vai jâsauc âtrie un, kurâ nç!!
Tu jau, laikam skrien pie ârsta, kad vien bçrns noðíaudâs, noklepojas vai norauj zobu, sorry!

Vai tad ðî ''mamma'' pati nevâra putru? Lai tagad pati to strçb. :(((
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:45
cc>Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.

Tas arî ir tas MARASMS!!!
Un tieði ''cc'' uzbrûk visiem citâdi domâjoðiem.........
Arhîvu lasît nevçlos!
Un arî taaaaaaaaaadai ''mammai''> Fuiii
Aiga
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:45
Kâ jau teicu: visi vainîgi, bet palasiet, kurð pirmais sâka lietot rupjus vârdus, rupjîba atbildçs ir tikai likumsakarîga atbildes reakcija.

Pçc jûsu teiktâ iznâk, ka nepieklâjîgs ir tas, kas uzdodot jautâjumu, pieklâjîgâ, formâ, saòem pretî nevis atbildes, bet rupjîbas un, tad atbild ar to paðu?
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 14:51
Atkarîbâ kâdus vârdus lieto...!


14:45
Pçc jûsu teiktâ iznâk, ka nepieklâjîgs ir tas, kas uzdodot jautâjumu, pieklâjîgâ, formâ, saòem pretî nevis atbildes, bet rupjîbas un, tad atbild ar to paðu?

''mamma'' pa to laiku varçja palasît savam bçrnam pasaku. Tâ vietâ viòa forumâ kurinâja naidu. Relaksçjâs..........:((( Brrr
Aiga
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 15:11
Kâ jûs zinât, ka nepalasîja un, ko darîja pârçjâ laikâ? Komentu ierakstîðana prasa tikai daþas minûtes, vai varbût domâjat, ka viòa uz interneta kafejnîcu skrçja?
Tâ vietâ, lai palîdzçtu mammai un bçrnam ar padomu un atbalstu, citi kurinâja naidu un zâkâjâs.
Kâpçc, tad tikai mamma jâvaino? Tad jau visi vainîgi :)
Un ko nozîmç 'tâdai mammai'? Vai sievietei, kurai bçrnu vçl nav ir kaut kâdas îpaðas atlaides rupju vârdu lietoðanâ?
Laine, tomçr nepârprotami ir redzama jûsu nostâja madaras pusç.
Ja gribçjât uzklupt tikai mammai, tad jau nevajadzçja vçrt jaunu tçmu vaïâ, varçjât turpat tvaiku noalaist.
Lainîte:)

"Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.

Tas arî ir tas MARASMS!!!"

Kâds tur marasms? Manuprât, daudz pieklâjîgâk kâ Madariòa - vispârzinâms, ka sex un cigarete noòem stresu. Tev arî iesaku.


Un tieði ''cc'' uzbrûk visiem citâdi domâjoðiem.........
Ej nu ej. Ko niekus.

Un starp citu, ne jau "mamma" "kurinâja naidu. Ne jau viòa sâka visus par debîliíiem saukt.
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 17:06
cc
Bûtu interesanti redzçt tevi vaigâ.
Un arî to memmi ;)))
Starp citu, tçmas sâkumâ no madaras puses neko vulgâru nemanîju, bet memme tçloja paðu Dievu. Kâ var bût tâda augstprâtîba - uzriet visiem, kuru viedokïi nesakrît ar viòas?
Kaut kâds vâjprâts =)))
"Mamma" vçl nepaguva pâris postus aizsûtît, kâ madariòa jau nosauca par debîlu. Palasi vçlreiz.

Godîgi sakot, nesaprotu par ko iespringi? Tu esi madariòa vai tâs dziednieces menedþere?
Laine
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 18:06
Autors: cc
Datums: 01-10-2005 17:23 Godîgi sakot, nesaprotu par ko iespringi? Tu esi madariòa vai tâs dziednieces menedþere?
________________________

Par goda aizskarðanu un neslavas celðanu........
Padomâ par to.......!
Kaþa
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 18:37
Laine-Madara! Tev nav ðizofrçnija??
He, he
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 19:30
he he hee! Eu tu no malas! Naac un izeed man kaneeliiti no dibena!
Eu tu He, he-Kaþa!
tu esi nojûdzies! :PPPPPPPPP
Te taèu ir medforums,ne psihene.
Kaþa
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 20:09
Pavisam nevainîgi pajautâju! Ðizofrçniíis nav lamu vârds...Tikai nebaidi mani tik traki ar visâdiem moderatoriem!! Atnâks un vçl atraus roku no peles!
!!!
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 21:12
Autors: Kaþa
Datums: 01-10-2005 20:09

Pavisam nevainîgi pajautâju! Ðizofrçniíis nav lamu vârds...
(((((((((((
Nu tad ej pie psihiatra aarsteet savu shizofreeniju!
Mamma
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 22:32
Opâ, kas tad ðeit notiek??
Nç, nu es sâku justies kâ zvaigzne ;))
te plosaas kaada ðizofreeniíe vaardaa Laine, kura naak no malas....:)))
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 23:37
Delj ta ka foruma faktiski nav admina, nav obligatas registracijas, ari sanak ka labs forums klust par suuu... kur gazas visi notekudeni ara un mediki pakapeniski pazud un neatbild... Ja ta turpinasies forums klus par rigtigu izgastuvi...



Ziòojums rediìçts (01-10-2005 23:37)
...
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
01.10.2005 23:41
Nekas. Tas te periodiski notiek, pçc tam atkal norimstâs. Mçness vçtras vai kas tamlîdzîgs.
Adata
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
02.10.2005 00:52
feldsherim:) Raimondam

Te taa -mamma =Kazha no malas- nu jau n=to dienu vaara putru un pieshuj cilveekiem neesoshu Dg.tipa psih.saslimshana - shizofreenija. Un -...- rakstiija:
Nekas. Tas te periodiski notiek, pçc tam atkal norimstâs. Mçness vçtras vai kas tamlîdzîgs.
Re: Bçrns saindçjies? Kad tas notiek,notiek arii tas,ko saka > ...

Un taa -mamma- 01-10-2005 22:32 domaa:
Opâ, kas tad ðeit notiek??
Nç, nu es sâku justies kâ zvaigzne ;))

un arii -ha- ir vinja pati: pers.dubultoshanaas>
te plosaas kaada ðizofreeniíe vaardaa Laine, kura naak no malas....:)))
Es domaaju, ar Laini viss ir OK, bet ar to -mammu- :(

Re kaa ir pashai -mammai- ziileet kafijas biezumos. Nu jau shai ir halucinaacijas. Kaa tik pati -mamma no malas- nav saeeduusies velna rutkus ;)
Varbuut shii diivaine straadaa stacionaaraa ar taadiem pacientiem?
Ko teiksi, diivainaa -mamma-?
Mamma
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
02.10.2005 10:57
Neko neteikðu.
Man idiotiem nekas nav jâpierâda.
Viss.
To 02-10-2005 10:57
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
02.10.2005 17:10
Bet tu jau pati runâ.
;)
tavs beerns eed visu,kas pagadaas pa rokai, savukaart tu cilveekus apsaukaa par idiotiem; nu ko var teikt - aabols no zirga(kjeeves) taalu nekriit..........
mamma=idiote=)
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
03.10.2005 09:56
Labrît, vispâr es esmu pieklâjîgs cilvçks un cenðos savaldîties, bet ir reizes, kad to nevaru. Man paðai par to neçrti. Kad runa ir par bçrniem tad mana cietâ sirds aiziet galçjîbâ un kïûst pârâk mîksta. Atceros bija laiks, kad TV gandrîz katru otro dienu râdîja ziòâs kâdu savainotu bçrniòu. Un par vienu dakteris teica, ka viòð ir tâ saðpricçts, lai nejustu sâpes, jo citâdi viòð uzreiz nomirtu no sâpçm, ka dakteri ir izdarîjuði visu ko varçja, tagad paðai mazajai dzîvîbiòai par sevi jâcînâs. Un tur viòa gulçja maza nevarîga, gandrîz nekustîga. Un man pçkðòi sâkâs tâdi asaru plûdi, ka nevarçju nomierinâties, jo vairâk draugs mierinâja, jo man rûgtâk jâraud. Un es jau piekritu, ka ar asarâm neko nevar lîdzçt un ka man nav jâjût atbildîba par visu pasauli uttt., bet nu beidzâs ar to, ka gâju virtuvç taisît siltu cukurûdeni, jo man mâjâs pat baldriâòi nebija. Es jau sapratu, ka ir lietas, ko cilvçks vienkârði nespçj mainît. Sçdçjju virtuvç un lûdzu Dieviòu par to bçrniòu.
Vakar atkal skatîjos ziòas - par pazuduðo meitenîti Aizkrauklç. Un tad tur bija Daces Stirânes reportâþa, kâ pirms gada arî pazuda meitenîte, bet mamma negaidîja tikai policijas rîcîbu. Viòa sacçla kâjâs visu pagastu pârmeklçja visus meþus un krûmus un atrada meitiòu. Bçrns bija apmaldîjies. Manuprât, te bija tas gadîjums, kad aktîva rîcîba izglâba bçrnu. Mçs jau nezinâm, kas notika Aizkrauklç, bet kâ noprotu no preses, tur meklçðana ritçjusi gausâk un haotiskâk.
Vçlreiz par mammu runâjot - jâ, nu nav viòa debîla, bet pavirða un nevîþîga un bezatbildîga gan. Mçs visi zinâm, cik laika paiet rakstot komentus forumâ. Varbût pa to laiku , kamçr mammîte ar putâm uz lûpâm ar mani strîdçjâs viòa varçja nogulties blakus slimajam bçrniòam un viòu apòemt un samîïot. Un lasît pasaciòu vai parunâties par dzîvi. Tâ darîja mana mamma. Daþreiz viòa aizmiga un tad es ar pirkstiòiem viskautko zîmçju uz viòas muguras un jutos droða un pasargâta un laimîga. Mana mamma nebija nejçga , kad vienmçr konsultçjâs ar ârstu, viòa bieþi teica, ka domâ, ka tâ ir tâda un tâda vaina, bet dakterim tomçr ir jâpârbauda. Es arî dzîvoju pçc tâda principa. Jo ilgâk dzîvoju, jo vairâk novçrtçju, kâda laime, ka piedzimu tieði saviem vecâkiem.



madara
kaza
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
03.10.2005 10:53
Madara, nemâci tomçr citus dzîvot. Vai nu tu kâda guru? Cik tev vispâr gadu, ja kas? Un kâ tu zini, ka mamma nelasa pasakas un nekontaktç ar savu bçrnu. Kâ??? Tava mamma lasîja pasakas, kamçr tu vai galus devi un nekur nelûdza palîdzîbu? Forums galu galâ domâts palîdzîbai. Vai tik aiz ðitâs agresivitâtes tasni neslçpjas kâda bçrnîbas trauma? Sliecos tâ domât. Nabaga bçrns.
Mamma rîkojâs 100% pareizi.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.