Foruma lietoðanas noteikumi.

Aizsāka Laine 

Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
03.10.2005 11:24
Kaza - forums ir domâts domu apmaiòai, ne tik daudz palîdzîbai, ir vieglprâtîgi sevi ârstçt izlasot, ko raksta forumâ. Tam nu arî jâbût skaidram. Par traumâm - ha - kuram tâdu nav, kam nav - atradîs.
Kaut kur lasîju, ka pârâk laimîga bçrnîba arî var bût trauma, jo vçlâk izrâdâs, ka cilvçki arî mirst, sit viens otru un ka garðîgâ kotlete ir dabûta nokaujot maigu piena teliòu utt.
Viena mana skolotâja vsk. mâcîja, ka sabiedrîbai ir jâbut aktîvai,ka vienaldzîba ir kâ slepkavîba. Mamma gan mâcîja, ka nevajag nekur bâzt savu degunu, bet es tâ nevaru kâ mamma saka. Piekrîtu skolotâjai.
Vçl ir tâ ,ka mana klasesbiedrene aizprecçjâs uz Ameriku un þçlojâs ka tur ir tik stingri likumi, ka bçrnus nedrîkst atstât vienus utt., ka iznâk lutinât negribot. Nezinu par to neko sîkâk, bet man tâ vien liekas, ka ir lietas par kurâm nevajag klusçt, ja runa ir par nevarîgâm, sevi aizstâvçt nespçjîgâm bûtnçm.
Mamma rîkojâs bezatbildîgi, ir 100 un 101 un varbût pat visas reizes ar laimîgâm beigâm, bet ir lietas, kur pietiek ar vienu reizi.



madara
fantastiski - diskusija internetâ par diskusiju internetâ. Kâdas emocijas, jûtas, viedokïi, strîdi....Un sakiet vçl, ka Matrikss nepastâv :))
Matrix has you :D
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
03.10.2005 15:58
Matrix nespçj vien nomierinâties par savas taisnîbas patiesumu, ka pârlec no vienas diskusijas tçmas uz citu, par diskusijas - diskusiju. Mistisks liekas ðo viedokïu uzstâjîgâs pârliecîbas sakritîba no vairâkiem nikiem isâ laikâ ar lîdzîgu negatîvo noskaòojumu. Tâ vien likas, ka matrix darbojas no viena un tâ paða P.C.
maska
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
04.10.2005 18:49
zintniek!
Ja tu buutu zintnieks, tu taadu marasmu nelietu :P
Manupraat, tu esi okshkjeris iz sovjetunion.
ha ha
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
04.10.2005 19:36
Zintnieks rullleeeee!!!! :))))))))))
he he
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
04.10.2005 20:25
ha ha

Pasmeejies par sevi pats:DDDDDDDDDDDDDD
spams..


cieniisim viens otru...

ha ha
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
04.10.2005 21:58
Bet es jau cienu... Zintnieku :)))
he he
Re: Foruma lietoðanas noteikumi.
04.10.2005 22:09
ha ha = zintnieks, kas sarunaajaas pats ar sevi:DDDDDDDDDDDDDDDD
paranoja???
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.