uz dzl pumpiòas, apsârtums

Aizsāka jons 

jons
uz dzl pumpiòas, apsârtums
01.10.2005 17:27
Nevaru saprast, kas tas ir. Zem aadas uz dzimumlocekla veidojas taadi kaa balti aplikumi, zem kuriem tad izveidojas tads kaa apsaartums(pumpinja), kad mazgaa dzl paberzot ir taa, ka plaana aadas kaartinja noiet nost(mazgaaju dzl katru dienu). Nekaadu citu suudziibu(nieze, saapes urineejot, izdallijumi) nav, Vai taa ir kaut kaada slimiiba, vai varbuut kaut kaada alegeriska reakcija, pimeeram, uz prezervatiiviem. Pçc nedeeljas vai drusku aatraak pazuud.
Simtomi likaas liidziigi hlamiidijaam, taapeec pirms gada aizgaaju pie urologa, uztaisiiju analiizes, taas bija negatiivas, aarsts teica, ka taaa nav nekaada slimiiba. Vai tieshaam taa var buut, jo atceros, ka 3 gadus atpakal nekas taads nebija.

khmm
Re: uz dzl pumpiòas, apsârtums
01.10.2005 20:34
man taapat.. un izraadaas ka manai draudzenei ir seenitee nu tur.. un liidz ar to arii es dabuuju tur seeniiti.. tieshi taadi pashi simptomi kaa tu raxturoji.. tipa jaalieto 4 nedeeljas viena smeere lai arii paariet tie simptomi... smeeres nosaukums ir - Travogen krçms.. vajagot it kaa recepti bet nu es dabuuju bez recpetes. Smeeree 2 dienaa no riita un vakaraa ur galvinjas un priekshaadinjas un viss buus ok.. tas nav STS
Principiale
Re: uz dzl pumpiòas, apsârtums
02.10.2005 22:00
Jons! a kâds tur sakars ar 3
gadiem?
jons
Re: uz dzl pumpiòas, apsârtums
03.10.2005 19:22
khmm: paldies
Principiale: nav nekaada sakara ar 3 gadiem, gribeeju tikai teikt, ka ne vienmeer taa ir bijis;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: