matu augðanas veicinâðana

Aizsāka Aly 

Iesakiet,lûdzu,ar kâdiem lîdzekïiem visefektîvâk var veicinât matu augðanu!
lieto labas matu maskas!
Principiale
Re: matu augðanas veicinâðana
02.10.2005 21:57
ela!vai ilgi bija jâaizdomâjas lîdz ðâdai ìeniâlai atbildei?


Manpraat tikai aptiekaa var nopirkt fran4u shampuuns ar balzaamu saucas Nutricap.Lieliski paliidz matu augshanai, kaut gan man vajadzeeja citu efektu, bet taa bija kaa blakusparaadiiba.Meenesha laikaa dabuuju matus apgriezt 2reizes, kaut gan to daru reizi 1,5 meennesos.
Jâbaro matu saknîtes, bet no iekðpuses. Matu pamatnç ir minerâlvielu "noliktava", jeb rezerves krâjumi, kad tie sâk izsîkt, rodas problçmas ar matiem, nagiem, âdu, par veselîbas problçmâm nemaz nerunâjot. Ar ðampûniem un maskâm tos atjaunot nav iespçjams. Matu veselîbai svarîgs ir arî ûdens, ko lietojam, un pietiekamâ daudzumâ, tas nodroðina ðo paðu barîbas vielu uzsûkðanos un matu elastîbu.

nu nç
Re: matu augðanas veicinâðana
03.10.2005 19:53
2-nd Chance Shampoo

Ðampûns, kas aptur matu izkriðanu

Kompânija Neways sastâdîja formulu Second Chance(otrâ iespçja)- tâ novçrð iemeslus, kas traucç matu dabîgai augðanai. Ðî formula papildinâta ar vitamîniem un mukopilisaharîdiem, kas nepiecieðami vesela mata veidoðanai. Zemais molekulârais svars (150 vien) atïauj tiem iekïût ðûnu matricçs, un tas ir panâkumu izðíiroðais faktors.
ina
Re: matu augðanas veicinâðana
03.10.2005 20:04
es nopirku vitamînus nagiem un matiem ,domâju ka tas ar ir svarîgi , vienas maskas nepalîdzes.
Dusma no cita pc
Re: matu augðanas veicinâðana
03.10.2005 21:07
To nu nç
Kuru ðûnu matricçs tas brînumlîdzeklis iekïûst???
Mats, kas ir galvas âdas virspusç ir jau miris, bet lai iekïûtu sîpolâ, tam brînumam ir jâizurbjâs oi-oi-oi cik daudz daþâdiem dermas slâòiem!
Njus, kâ ta tur îsti ir?
Bet vispâr man, kâ skaistumkopðanas profesionâlim, ðitâs basòas ir kâ anekdotes ar ko krokodilus barot!:)
Tikai þçl, ka cilvçkiem, kas ðajâ industrijâ ir tikai "lietotâji", tiek tâ samuïíotas smadzenes un par lielu naudu!:(
...
Re: matu augðanas veicinâðana
03.10.2005 21:08
Tûlît dusma ar no koraïïiem atrausies par to, ka nedod cilvçkiem labâko :-)
Dusma no cita pc
Re: matu augðanas veicinâðana
03.10.2005 21:17
Es bûtu pirmâ, kas uzkâptu milzu tribînç un izsludinâtu tautai unikâlo lîdzekli, ja tâds bûtu izgudrots, testçts un ieguvis medikamenta statusu!
;)
valda
Re: matu augðanas veicinâðana
04.10.2005 09:30
Ârstçjoties no vçþa lietoju uztura bagâtinâtâju metilsulfanilmetânu ar mikrohidrînu (MSM with Microhydrin) un sorbentu brûnalìi. Pçc apmçram pâris mçneðiem, sukâjot matus, ievçroju, ka man ir daudz îsu matiòu. Pçc pusgada (produktu lietoju ar pârtaukumiem - kâdus 3 kursus pa 2 nedçïâm) mati tieðâm bija kïuvuði biezâki un veselîgâki. Lietoju vçl arî neaizvietojamâs taukskâbes Omega 3/60 un neaizvietojamâs aminoskâbes Protivity, bet tâs mazâku laiku.
Mâra
Re: matu augðanas veicinâðana
09.10.2005 12:52
Dusmai no cita pc , tapec vel ari neesi tribine , ka tikai dusmojies , bet as piekritu tam "nu nç" jo redzu realu rezultatu uz vira galvas nevis vienu "pini " pari visai galvai .
Dusma no cita PC
Re: matu augðanas veicinâðana
09.10.2005 18:35
Mârai!
Mans niks ir saîsinâjums no kâda latîòu teiciena, un ar dusmâm sakars ðajâ brîdî ir vienîgi Tev!
Bet jautâjums par to -kâ tad tas reâli strâdâ - paliek spçkâ!
Mâra
Re: matu augðanas veicinâðana
09.10.2005 19:51
Tâ arî strâdâ kâ rakstîts instrukcijâ, protams lçni bet rezultats ir. Savâdâk tâ "pîne " 45 gados ir nenormâla parâdîba , otra parâdîba galvâ vienmçr cepure ziema vai vasara. Vçl trakâk kad jâiet ciemos , tad cepuri vilkt nedrîkst. Lûk tâ !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: