sçne un MR

Aizsāka Saule :) 

Saule :)
sçne un MR
02.10.2005 13:16
vai sçne var bût MR kavçðanâs iemesls??? Kavçjas jau 1 ned un es nezinu, ko domât :(
Saule :)
Re: sçne un MR
02.10.2005 14:54
Lûudzu atbildiet!!! Vai te patieðâm nav neviens, kas varçtu ko sakarîgu ðajâ jautâjumâ???
Kora
Re: sçne un MR
02.10.2005 15:31
Domâju, ka nç. Varbût drîzâk stress, vai arî esi stâvoklî :)
Re: sçne un MR
02.10.2005 19:54
Un kâ vçl var bût! Un vçl nopietnâkas lietas var izraisît, ne tikai MN kavçðanos, arî neauglîbu, piemçram.

Lilina
Re: sçne un MR
03.10.2005 09:19
Inaara, nemuldi & nebiedee meiteni!
lauma
Re: sçne un MR
03.10.2005 09:29
Inâra:

Tev jumts aizbrauca???

Saule:
Sçne nu nekâdâ gadîjumâ nevar aizkavçt mr.
Re: sçne un MR
03.10.2005 14:52
Es nevienu nebiedçju, taèu pietiekami redzu, kas notiek, ja laicîgi nepievçrð uzmanîbu sçnçm, baktçrijâm u.c parazîtiem organismâ, uz ko tie spçjîgi, kas no visa tâ rodas.
Diagnostika: Margaritaangel@inbox.lv

interesanti..
Re: sçne un MR
03.10.2005 15:00
Neauglîba un aizkavçtas mçneðreizes tomçr nebûs viens un tas pats.
lauma
Re: sçne un MR
03.10.2005 15:41
Inâra:

Nu saki, lûdzu, cienîtâ - kâ piena sçne var radît neauglîbu???
Neauglîbu var radît daþâdi iekaisumi, kas laikus nav ârstçti, infekcijas utml., bet ar piena sçni tam nav absolûti nekâda sakara.
Ðeit drîzâk ir jâpievçrð uzmanîbai organisma aizsargspçju nostiprinâðanai, t.i., imunitâtei.
Un kâdu diagnostiku Tu piedâvâ? Cik var noprast, Tev nav ne mediía izglîtîbas, ne arî zinâðanu, bet tikai liela vçlme viegli nopelnît naudu.
Nu cik tad var, Tu taèu gandrîz katrâ tçmâ bâzies iekðâ ar vieniem un tiem paðiem komentiem, tâ kâ tâda suòa nagla pakaïâ :(
Re: sçne un MR
04.10.2005 14:26
Lauma, mîïâ! Kurð te runâ par piena sçni vien? Jeb vai tu nezini, ka organismç mçdz veìetçt arî vçl citas sçnes, un sçòu- baktçriju "mutanti" daþâdâs formâs un salikumos? Varbût ir vçrts painteresçties?
Un diagnostikas ir daþâdas- pçc katra velmçm un iespçjâm, un tâs veic profesionâli, sertificçti ârsti, bet es vienkârði veicu pierakstu.
Un vçl es dodu informâciju cilvçkiem par alternatîvâm ârstniecîbas iespçjâm, lîdzekïiem un metodçm. Starp citu, tas rakstîts pacientu tiesîbâs: saòemt visu informâciju par visâm iespçjâm....

:-)
Re: sçne un MR
04.10.2005 14:55
Bet jautâjums bija par piena sçni
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 21?
Ziņa: