Sapnis

Aizsāka Egons 

Egons
Sapnis
03.10.2005 10:01
Sveiki!
Nezinu, vai te ir îstâ vieta, kur to rakstît. Un varbût nevajag arî smieties, jo tieðâm nezinu vai ar mani viss ir okRuna iet par dîvainu sapni. Pçdçjo divu gadu laikâ man ir bijuði kâdi 7-8 lîdzîgi sapòi/sajûtas (nezinu kâ lai to nosauc),t.i., ka es naktî nevaru ieelpot gaisu, respektîvi mçìinu ieelpot parasti caur degunu, bet tas neizdodas. Tâ es mçìinu vairâkas reizes, lîdz sâku smakt un tad es pamostos.
Vai tam par iemeslu varçtu bût kâdas problçmas manâ organismâ?
uldis
Re: Sapnis
03.10.2005 12:00
hmmm
Re: Sapnis
03.10.2005 12:32
drizaak gan japadomaa vai viss ir sakartots ikdienas dziivee un vai esi mieraa ar sevi..
:(
Re: Sapnis
03.10.2005 12:45
Varçtu bût arî vairogdziedzeris pie vainas.
Re: Sapnis
03.10.2005 12:48
Pavçro, vai tajâs reizçs spilnvens nebija par augstu vai par zemu, vai var bût gulçji ar degunu spilnvenâ, vai deíis uz sejas? Var bût sauss gaiss? Apskaties no "organizâcijas" puses, kâ? kur? Tu guli!
Egons
Re: Sapnis
03.10.2005 15:07
Cik atceros, tad visas reizes tas bija guïot uz muguras. Un noticis tas arî ir divâs vietâs vecâku un manâ dzîvokïi un nedomâju, ka abâs ðajâs vietâs ir identiski ârçjie apstâkïi. Man vairâk interesç vai ir iemesls satraukties par to, ka organismu nav kaut kas kârtîbâ. Un vçl - vai ðâdâ veidâ ir iespçjams cilvçkam nosmakt?:) (varbût tâ ir absolûti idiotiska doma no manas puses, it kâ veselais saprâts saka, ka tâ nevajadzçtu bût)
Re: Sapnis
03.10.2005 15:14
Iemesli var bût daþâdi, augðminçtie, arî sirds- tieði sirdsdarbîbas traucçjumi rada trauksmes sajûtu. Un ja tev ir tâdas domas, nedzen tâs dziïumâ, bet aizej uz kâdu pârbaudi, lai nedomâjâs,- varbût viss OK.
Varu piedâvât diagnostikas: Margaritaangel@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 24?
Ziņa: