Inâras viedoklim liekam IGNORE

Aizsāka Lilina 

Lilina
Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 15:36
Jaa, tieshi taa :)
interesanti..
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 15:38
Bet tad jaunienâcçji nezinâs, kas par lietu :-) un kas tâs par superdiagnostikâm, kas aizstâj 40 ârstus.
Lilina
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 15:40
gan sapratiis :)
lauma
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 15:42
piekrîtu, Inâriòai tieðâm jumts aizbraucis, attâ, attâ :)))
èiv-riv
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 16:38
Vai ta mçs nçesam brîvâ latvijâ? Tas jau tâpçc saucas FORUMS! Un Lilina, ja vçl neesi paspçjusi savâ dzîvç to ievçrot - parasti cilvçkiem ir daþâdi viedokïi:-) Bet bûtu jau dikti feini, ja mçs atgriestos komunistu laikos, kad visi domâja vienâdi un kur nu vçl kaut ko atðíirîgu pateikt uzreiz tiki - valsts ienaidnieks Nr1. Lai dzîvo komunisms! Urâaaaa
Tagad mîïâ dr.lv tauta klausîsim tikai LILINAs viedoklim!
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 16:53
Tas nav komunisma stils, tas ir îstâkais tîòu stils - vai tad paði neatceraties savus pusaudþu gadus. Komunismâ taèu ir kâ paradîzç - visiem labi, bet te ...



madara
stulbaas sievietes...
Keiko
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:00
Es jauniòâ. Kas ir ar Inâru????
interesanti..
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:02
meklçtâjs
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:05
gh - beidz ar savâm naivâm iedomâm, tâpat viena no mums esi. Samierinies ar to un þults uzreiz Tev labâk strâdâs, un zaïâ sejas krâsa pazudîs.



madara
èiv-riv
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:07
madara :-)
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:15
èiv -riv- beidz manu vârdu velti valkât, labâk uzraksti kaut ko labu pirmdienas vakaram; zinâju to anekdoti par tantiòu, kas kliedz palîgâ , palîgâ un kad atskrien cilvçki, tad viòa saka, ko brînâties - pasapòot vairs nevarl; ðodien man kolçìis izstâstija, ka kâda cita sieviete kliedz - palîgâ, palîgâ - izvaro. Vîrietis norûpejies sauc - pagaidi, varbût pats tikðu galâ.



madara
èiv-riv
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:32
Ko nu es, es jau tâ pat neko nesaprotu un galvenais man nav sava viedokïa, tâpçc jau pievienojos Tef:-( Un aòukus zinu tikai rupjus - tauta nesapratîs:-(
Nesaprotu, kaa taa var cilveekus... aplikt...
Lilina!
Tas viss tev naaks atpakalj, jo vaardi diemzheel materializeejaas. :(
P.S. Inaaru vaigaa nepaziistu=)
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:42
Èiv -riv - bez rupjâm anekdotçm iztiksim, bet viedokli gan Tev vajadzçs. Beidz èivoties un taisi augðâ.



madara
he he
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 17:46
Ko Inaara tik briesmiigu ir nodariijusi???
èiv-riv
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 18:05
Mans viedoklis - nu vai nav vienalga ko katrs lieto, gan iekðíîgi , gan ârîgi. Tas tak katra paða ziòâ.
Domâju, Inâra var justies glaimota par sev veltîto uzmanîbu :-)
lauma
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 19:57
Gluþi vienkârði kaitina tas, ka minçtâ Inâra ar saviem koraïïkluba produktiem un diagnostiku piesakâs diagnosticçt un izârstçt bezmaz vai jebkuru vainu.
Tas ir tâpat kâ liela daïa Vision izplatîtâji.
Protams, piekrîtu, ka ne visi ðie produkti ir slikti, daïa pat ïoti labi, bet tâpçc jau nevajag aiziet galçjîbâs, gandrîz katrâ tçmâ tos cildinot. Dabîgi, ka cilvçks tâdâ veidâ cenðas nopelnît pçc iespçjas vairâk naudiòas, cerot uz cilvçku lçtticîbu, bet nu jau iet par traku.
Inâra jau ðeit reklamçjas, savukârt mans uzskats ir, ka med.forums nav priekð reklâmâm, bet gan diskusijâm. Un kâdas var bût diskusijas, ja visur ir viena atbilde - koraïïklubs, citu variantu Inârai nav.
Tas vienkârði nav godîgi.
me me
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 20:28
apbizhotai laumai
Tas vienkârði nav godîgi.

Nelasi, ja negribi. Vai atkal nevari savaldiit savu zinjkaari par koraïïkluba produktiem...?
Bet te jau tieði to arî piedâvâja- ignorçt. Tâ kâ- par ko cepiens?
lauma
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 20:57
to: me me
Bet es nejûtos apbiþota, Tev par laimi vai noþçlu :))

Pie tam esmu ïoti labi informçta par koraïïkluba produktiem. Tie nav slikti, bet tas nav primârais ârstçðanas veids, tâ kâ ar manu ziòkâri te nav sakara nekâda :)

Vienkârði þçl to cilvçku, kuri uzíeras uz ðitâs makðíeres. Man viens zinâms tantuks arî uzíçrâs, jo ðamai piesolîja, ka izârstçs osteoporozi, artrîtu. Nu un viòa jau tâ nabadzîgs cilvís, kas pârtiek tikai no pensijas, izgrûda pâri pa 200 Ls uz ðiem produktiem. Protams, uzlabojumu nav un naudas arî nav, toties kâds cits uz tantuka rçíina uzvârîjâs :(. Tas lûk, nav godîgi. Par to ir runa.
Mellene
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 21:52
Tradicionâlâ medicîna jau arî ârstç, cilvçki pçrk dârgas zâles, bet nekâ. Tad kur ir starpîba?
Moljers
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 21:54
Ârstus interessç tikai sava kabata, bet UB izplatîtâjus tautas veselîba, tur ir stariba.
lauma
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 22:32
Vispâr jau neesmu ne UB noliedzçja, ne arî krasa piekritçja, vienkârði esmu pret cilvçku apèakaru, ja tâ var teikt. Bet nav jau noslçpums, ka to dara kâ izplatîtâji, tâ arî tradicionâlâ medicîna, jo katra puse aizstâv savu biznesu.
Mans uzskats ir, ka nav neârstçjamu slimîbu, ir tikai neârstçjami cilvçki...
Khmkhm
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
03.10.2005 23:00
Ja kas, cepiens esi tu - ... !!!
Lilina
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
04.10.2005 09:23
visiem - cepeejiem: runa neiet par sava viedoklja izteikshanu, bet, ja piemeeram, cilvis apgalvo vairaakas reizes & vairaakaas teemaas pilniigas aplamiibas ("no piena seenes var kaveeties mr, buut baigs iekaums, neaugliiba un daudz kas cits") tad uzskatu, ka man taapat kaa vinjai ir tiesiibas izteikt savu viedokli.
nepatiik? ignoreejiet!
paldies tiem, kas saprata, ar ko nodarbojas inaara :))
Mani daudz vairâk ðokç tas, ar ko nodarbojas vai nenodarbojas ârsti. Totâlâ vienaldzîba, kas jûtama no daudziem ìimenes ârstiem un arî speciâlistiem, ir vienkârði fantastiska.
Bet viedokli drîkst izteikt katrs. Ja kâds bûs naivs, viòð noticçs gan aplamam ârsta viedoklim, gan apðaubâmam viedoklim ðeit. Kam patieðâm interesç sava veselîba, tas meklçs iespçju saòemt informâciju arî citur.
Khmkhm
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
04.10.2005 17:19
Pievienojos Mellenes teiktajam!!!
Fakts ir tâds kad ÂRSTS SAVAS KïûDAS APROK !!!!

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: