Inâras viedoklim liekam IGNORE

Aizsāka Lilina 

Lilina.
Cik tu tomçr esi "sekla" sakarâ ar UB.

Lilina
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
05.10.2005 09:14
Stasis, diez vai Tu vari par to spriest...òemot vçrâ Tavu pareizrakstîbu un stila izjûtu, Tev ir 7 klaðu izglîtîba:

"Fakts ir tâds kad ÂRSTS SAVAS KïûDAS APROK !!!!"

:) Neòem ïaunâ!
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
05.10.2005 22:52
Lilina> sprieþot pçc Tavas reakcijas, Tev nav pat tâs septiòas klases...

Cik zinu, Stasis ir lietuvieðu vârds, tâtad, iespçjams ka autors ir lietuvietis, un uzrakstîjis ir diezgan saprotoði!

Vai tieðâm mums vairs nav palicis ne mazâkâs kripatiòas labsirdîbas? Ka tikai kâdu noriet, saplçst pa gabaliòiem... Eh, ïautiòi mîïie.... Þçl man Jûs dçï Jûsu nenovîdîbas :(
Lilina
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
06.10.2005 09:50
Jaa, uldi, un ar ko tad Tu pats nodarbojies...vai tik ne ar norieshanu? Ko Tu iisti aizstaavi, mazais taisniibas mekleetaaj? :)))
Tev skjiet, ka esi speejiigs spriest par to, kaada esmu/neesmu? paskaties saakumaa uz sevi..kaut vai spogulii:) & ej ar mieru! :)
LILINAI.
BRAVO!!!!!!Pçc rakstîtâ uzreiz redzams kad esi kristâli dzidrs un ïoti labsirdîgs cilvçks.

èiv-riv
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
06.10.2005 22:17
Stasis, tieði tâ pilnîgi piekrîtu Tev :-)
Ðodien akurât runâju ar diplomçtu ârsti, kura cita starpâ periodiski paralçli pamatdarbam nodarbojas ar daþâdâm paramedicîniskâm metodçm (ir bijis Folls, Tjanði, Neways, tagad Imago). Viòas atbilde uz jautâjumu, ko viòa godîgi ar to visu domâ, bija- kaut ko jau uzrâda. Bet tiem brînumainajiem izveseïoðanâs gadîjumiem es neticu. Neesmu tâdus pieredzçjusi. Kas ir mirçjs, tas arî nomirst. Tas ir bizness, kam nekâda sakarîga ar veselîbu. Der profilaksei.
...

Un KAS esi Tu pati??? Medmaasa??? ;)
Un ko tas mainîtu Tavâ uzskatâ? man domât, ka neko.
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
07.10.2005 06:47
"..." iesaku aizmirst ðo "diplomçto ârsti" - vai tad nav redzams, ka ðamçjâ tikai pçc naudas dzenas... Folla diagnostika ir viena no lçtâkajâm un diagnozes uzstâdîðanâi ïoti svarîgs ir ârsta subjektîvais viedoklis un prasme, jeb izglîtîba. Pie reizes viòa grâbj to diagnostiku, kas tiek vairâk pieprasîta... , jo tâ tomçr var vairâk nopelnît.
"...kaut ko jau uzrâda..." Uzrâda, tikai vajag mâcçt nolasît râdîjumus! Vajag mâcçt izskaidrot cilvçkiem saprotamâ valodâ.
Ka tikai tâ nav tâ pati docente, kas pavasarî "aizlaida pie Tçviem" manu labu draugu. Nu baigi lîdzîgi - ðmçjâ ari noòçmâs ar diagnosticçðanu paralçli pamatdarbam. Bet nu bija par slinku lai apgûtu lîdz galam visas nianses- galvenais ka tik naudiòa ripo... :(
Bçdîgi , ka tâdi maitas piíi taisa ar savu nesapraðanu...
Caurbiris mediíis ...

Lai Jums netrâpâs ceïâ tâdi ðarlatâni! :))
Ûldim.
Pilnîgi Tev vecît piekrîtu.

Nedomâju, ka ðîs diagnostikas prestiþu var diþi sabojât. òemot vçrâ to, ka naudas izspieðana tâ ir un nekas vairâk.
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
07.10.2005 21:42
Jo vairâk cilvçku izies ðo diagnostiku, jo vairâk bûs vilðanâs gadîjumu un kïûdu. Jo vairâk cilvçki vilsies, jo lielâkas bûs dusmas. Lai tik musina tautu tâlâk. Paði sev bedri rok.
Autors: ...
Datums: 06-10-2005 23:48

Un ko tas mainîtu Tavâ uzskatâ? man domât, ka neko.


Tava augstpraatiiba:( sit augstu vilni -)
kakaja uþ jestj
Re: Inâras viedoklim liekam IGNORE
09.10.2005 00:46
Neviens jau nespieþ piekrist Inâras viedoklim...
Kâ arî nepiekrist...



Ziòojums rediìçts (09-10-2005 00:52)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: