nevaru

Aizsāka kraa 

kraa
nevaru
04.10.2005 10:52
sveiki! man ir taada kaa probleema... shkjiet jau, ka tiiri psihologjiska. taatad.. man ir 18 gadu un esmu nevainiiga. tagad jau pusgadu man ir lielisks puisis, kursh ir ljoti saprotosh un saka, ka dariisim to, kad buushu tam gatava. biezji nodarbojamies ar oraalo sexu. esmu gatava uzsaakt dzimumdziivi, es to gribu, bet vieniigais, ka man ir bail no taas pirmaas reizies, ka saapees un taas asinis! esam meegjinaajushi, bet nevareeja dabuut iekshaa un atkal sabijos un to paartraucaam. nezinu, liekas-jo ilgaak ievilkshu, jo vairaak baidiishos, bet nu nespeeju paarkaapt tam paari :/
Help
Re: nevaru
04.10.2005 11:45
nekas tur traks nav. Man arî bija bail, bet ja maigs puisis tad nav problçmu. Protams, mçs nevarçjâm tikt iekðâ daþas nedçïas, smçrçjâmies abi ar eïïu ( gan viòð', gan es) un pamazâm viss sanâca. Nekas tur nesâp, ja iesâpas tad pârtrauca. Tkt iekðâ vispirms varçja tikai galviòa, tad kâdu laiku pa pusei un tad viss ok. Asiòu tur nav. viena pile un to paðu neredz.
bibops
Re: nevaru
04.10.2005 11:48
man ir tiesi tada pati problema, tikai man ir 21gads. ka pienak sis izskirosais bridis taa nobremzeju. ta vien liekas, ka paliksu nevainiga lidz muzja galam
ff
Re: nevaru
04.10.2005 11:51
galvenais visaa ir atbrivoties.. Man pat 'vainigai esot' ir tas jaiemaacaas, jo taa ir psihologiskaa barjera, kas traucee! Barjera galvaa!
arisa
Re: nevaru
04.10.2005 12:27
da iedzert vajg i sjo
ess
Re: nevaru
04.10.2005 16:12
Ar îsto cilvçku viss notiksies,kaut gan varbût var bût arî tâ,kâ raksta Help un puisis ir îstais.Mans draugs pçc ðâdas nedabûðanas iekðâ,gïçvi aizlaidâs,atpakaï neskatîdamies, man viòð patika "garîgi",bet bija vienaldzîgs "fiziski,"vienkârði sapratu,ka gadu paliek daudz un kaut kad jau tas jâdara,tâpçc uzsâkâm. Kad satiku savu nâkoðo vîru,biju pârbijusies,ka varçtu atkârtoties kaut kas lîdzîgs,bet bija ideâli un pilnîgi bez problçmâm.
Re: nevaru
04.10.2005 16:22
Viss buus kaartiibaa....jo vairaak sasprindzinaasies, jo vairaak sasprindzinaati buus maksts muskulji. Ja tieshaam no sirds to veelies un esi tam gatava - viss buus kaartiibaa. par asiniim runaajot - nju kaa kurai...dazhai ne pile, dazhai bikinj pasmeereejas vairaak....tam nevajadzeetu buut bailju iemeslam...un sapeem arii nee:) Lai Jums abiem pietiek pacietiibas un lai Jums veicas:)
kraa
Re: nevaru
04.10.2005 17:32
paldies Jums! shkjiet, ka juutos nedaudz droshaaka, bet kas zin kaa buus, kad viss nonaax liidz dariishanai :)
ghm
Re: nevaru
04.10.2005 23:26
saapes rodas no muskulju sasprindzinaashanas, meegjini atbriivoties un buus ok
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: