gaisa trûkums vai psiholoìisks iemesls?

Aizsāka lilit 

Sveiki,

Girbçju pajautât kâdam ar medicînu daudz maz saistîtam cilvçkam.
Pçdçjâ laikâ man ir radusies tâda sajûta, ka tad, kad noliecu galvu uz leju, tad man sâk trûkt gaisa. Nu ne tâ traki, ka nevar paelpot, bet tâda sajûta ka kaklâ ir kamols, kas traucç elpot. Tâda sajûta, ka man kaklâ ir kaut kas, kas traucç.
Vai tam varçtu bût kâds medicînisks iemesls, nezinu, piemçram ar vairogdziedzeri kaut kas nav kârtîbâ utt. vai arî tam varçtu bût psiholoìisks iemesls - esmu dzirdçjusi, ka tâ arî saka, ka tad kad kaut kas nav izrunâts, tad ir tâda sajûta, ka kamols ir kaklâ.
Vot domâju, aizieðu pie ârsta, a man îstenîbâ nekâ nav, tikai psiholoìisks iemesls.
Vai varçtu bût kâds medicînisks iemesls tam, ka ir tâda sajûta, ka ir kaklâ kamols?
..................
Re: gaisa trûkums vai psiholoìisks iemesls?
04.10.2005 11:05
Man atkal visu laiku ta ka mazliet trukst gaisa
Domaju, ja butu psihologisks iemesls (piemeram Vegetativa distonija), tad elpa truktu ari kad galva nav pieliekta...Drizak izklausas pec kaut ka fiziologiska...
Noteikti aizej pie aarsta! Tas kamols kaklaa var buut pie dazhaadaam kaiteem, taa kaa........ =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: