miileeshanaas

Aizsāka rupuciene 

rupuciene
miileeshanaas
05.10.2005 11:18
Man katru reizi peec miileeshanaas ir asinjoshana, nu ne jau liela, bet tomeer pamanaama:( regulaari apmekleeju ginekologu, esmu suudzeejusies par savu probleemu vinjai, tachu it kaa man tir viss esot vislabaakajaa kaartiiba...
tachu nesaprotu, ka var buut kaartiibaa, ja katru reizi asinjo???
varbuut kaadai ir taada pati pieredze...ko dariit?
it kaa lietojam lubrikantus utt, tachu nu satrauc mani shii lieta:)

Lilina
Re: miileeshanaas
05.10.2005 12:36
cits aarsts.
rupuciene
Re: miileeshanaas
05.10.2005 13:30
bet man arii nupataas tika veikta maksts ultrasonograafija, un arii viss esot kaartiibaa.....
neka nesaprotu, tieshaam jaamaina aarsts un arii uz USG jaaiet uz citurieni, vai?:(
Re: miileeshanaas
05.10.2005 14:18
Tev ir brutâls un agresîvs partneris. Dariet to maigâk. Ja ârsti saka, ka vesela, tad vesela. Nevar taèu uztaisît Tevi par slimu, ja esi vesela.



madara
Re: miileeshanaas
05.10.2005 14:27
Varbût tev trûkst kâdi vitamîni. Man ir paziòa, kurai tâpçc veica dzemdes tîrîðanu, bet pçc tam kâda cita ginekoloìe apgalvojusi, kas tas nav bijis vajadzîgs, pietiktu ar vitamîniem.
rupuciene
Re: miileeshanaas
05.10.2005 14:32
nu partneris nav brutaals, maigs:)
mana aarste man jautaaja, vai es neesot sportiste, ka esot riktiigie maksts muskulji, pat gruutiibas sagaadaaja vinjai porkstu iebaazt...varbuut taapeec asinjo, nu fig vinju zina.
it kaa ne par kaadiem vitamiiniem aarste arii neteica. man pat dazreiz ir bailes no taa, ka partneris sabaksta dzemdes kaklu un taapeec asinjo, jo man bija chuula tur, bet tagad apaarsteeta, bet tas laikam ir stulbs mineejums:)
Re: miileeshanaas
05.10.2005 14:37
Domâ gan , ko darît, jo veselîgi tas neizklausâs.



madara
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: