izmaiòas acs dibenâ

Aizsāka nunu 

nunu
izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 11:55
ko tas nozîmç, neviens: ne acu ârsts, ne ìimenes ârsts nepaskaidro...tik ðo frâzi kladzina un saka,ka jâlieto ginko... ai, pat neatceros ko
nunu
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 12:38
arî te neviens man neko neteiks??
Lupe
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 12:53
Jâlieto droði vien Ginko Biloba asinsritei.Cerams,ka tev nav izmainas acs tîklenç,ar to joki mazi var bez redzes palikt.
nunu
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 13:05
nu paldiesiò, Lupe
betnezini kotas nozîmç: izmaiòas dibenâ (par kurâm neviens nerunâ).
ak jâ, toreiz acu ârsts teica, vai es zinot, ka abâm acîm ir cilindri? Teicu, ka nezinu, ko tas nozîmç? Arî uz to man neatbildçja, un teica, ka brilles nevajag_jo man to nekad agrâk nav bijis. patiesîbâ redze man pasliktinâjâs pçc 1.bçrna piedzimðanas (varbût sakritîba)
par zâlçm, jâ, tieði ðitâs viòð teica. :-)
mamma
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 13:17
man arî ðodien dakteris ðîs zâles ieteica, cik tâs varçtu, apmçram, maxât??
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 13:40
Varbût samuldçðu medicîniski nepareizi, bet kârtçjâ redzes pârbaudç ïoti simpâtiska daktere piedâvâja kârtîgi izmeklçt acs dibenu. Tikai bija jâgaida pailgi, kamçr tâs iepilinâtâs zâles iedarbosies. Viòa teica, ka acs dibena stâvoklis liecina par asinsrites sistçmu kopumâ. Vai tikai irigodiagnostika arî uz to nebalstîjâs. Pieòemu, ka to ginko Tev ieteica nevis redzes problçmu dçï, bet kaut kas asinsvados nepatika mazliet.
Es arî drusku slikti redzu tâlumâ un arî daktere neieteica brilles, ja nejûtu diskomfortu.
keita
Re: izmaiòas acs dibenâ
05.10.2005 15:08
Ja nemaldos,tad Ginko biloba 30tb maksâ ap 5 vai 6 ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: