psiho palidziiba-greizsirdiba nomoka mani un manu draugu...

Aizsāka dace 

pareizi ir, dace
Greizsirdîba nav nekas labs. Tâ daþreiz rodas arî tad, ja tu dace neesi pârliecinâta par sevi. Ja tu sev pateiksi un noticçsi, ka tev neviens cits, izòemot tavu draugu nav vajadzîgs, un ka tu viòam uzticies pilnîbâ, tad viss bûs labi. Arî man bija tâ, ka biju apsçsta un nelaidu vienu no mâjas ârâ. Bet tad kaut kâ vai paðai pieleca, vai noticçju sev un viòam, viss mainîjâs uz labo pusi. Tagad varam iziet no mâjas gan kopâ, gan pa vienam izklaidçties - nekâdu traèu. Kopâ esam nu jau 7-to gadu, gaidam treðo bebi, lai gan neesam precçjuðies un viss ir OK. Tici sev un viòam. Bieþi vien nesaskaòas rodas nevis tâpçc, ka neticam otram, bet tâpçc, ka neticam sev un pieïaujam, ka tas otrs varçtu domât tâpat...
Lai tev ar draugu veicas! :))))
Re: psiho palidziiba-greizsirdiba nomoka mani un manu draugu...
12.10.2005 11:37
Ja tâ palasa nopietni ... draugu krâpi tâ starp citu, mammu sâpini, bet mîli un kopçja sajûsma - kas par forðu meiteni. Nezinu gan. Es tâ nedaru, nesâpinu, lai mani nesâpinâtu. Saka, taèu, ka viss sliktais , ko darâm nâk atpakaï. Vai ir tik grûti bûtu labiem ?
Madara

Tieshi to arii saku - es macos dzivot, es tikai macos... Un es ari nesaku,ka esmu forsha meitene. Es velos but forsha - tapec ari ludzu palidzibu...
Mammu nesapinu - tas bija kaa piemers. Mamma labaka draudzene man:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: