lçcas acim .....

Aizsāka Stivais Gulbis 

Stivais Gulbis
lçcas acim .....
05.10.2005 22:32
karo4 biju pie acu arsta redze atkal pasliktinajusies bija -1.5 pirms gada tagad - 2.0 :( vel brillem jaunas neuztaisiju dabiju tikai recepti , apnika jau brilles staigat .....
domaju varbut varetu sakt nesat lecas , tikai neko nezinu par vinam , kjipa ka vinas viuspar jaliek un ka vinas turas, cik lilgi aiznem laiks lai vinas iznemtu ...ieliktu , vinas jatur kautkada speciala skiduma pa nakti? kjipa kadas labakas mikstas vai cietas , vienigais es ta domaju stulbi , pielasiju ka citi saka ka acis grauz , un var nesat tas lecas noteiktu laiku tikai , bet vispar ko labak nesat brilles vai lecas ? bet stulbi sanak dargak , janem brilles ari cik sapratu , jo lecas itka nevar nesat visu laiku. pec laika roda problemas kautkadas iekaisushas , sausas acis ta vismaz citi saka..... , un cik menesi lecas izmaksa? kjipa vinas tikai viena veida pec lieluma vai lielakas , mazakas , un kjipa vinas ari izgatavo tieshi pec tadas pashas receptes ko brillem izdod?
te
Re: lçcas acim .....
06.10.2005 09:16
kjipa aizej pie arsta un visu tev smalki izstasiis ja kjipa buusi nodomaajis lietot leecas:))
Re: lçcas acim .....
06.10.2005 11:00
Pie cietâm lçcâm ir ïoooti grûti pierast-pçc statistikas kâdi 10% tik tâs lieto-viòas ir cietâkas un grauþ acis-ja ir vçjains laiks-esmu nobimbâjusies-acis nenormâli sûrst utt.Domâju, ka mîkstâs lçcas ir optimâlâkais.Par brillçm-tâs vajag-man tâdu vispâr nav-un nezinu kad tâdas dabûðu-JO: ar cietâm lçcâm acs deformçjas UN- lai izrakstîtu brilles-mçnesi jâstaigâ BEZ lçcâm.Stâdies priekðâ ja man ir mînus 7-kâ to var dabût gatavu?Tas ir nereâli-tâ es mocos ar lçcâm.Tâ kâ pirms lçcu lietoðanas ir vajadzîgas brilles, jo pçc tam bûs grûtâk.
Edijs
Re: lçcas acim .....
06.10.2005 12:34
Man jau 8 gadus ir lçcas. Sâkumâ lietoju cietâs, jo tâs ir retâk jâmaina, taèu manas acis maz izdalîja asaras, lîdz ar to lçcas bija sausas, kïuva netîras (miglainâks attçls), turklât bieþi izkrita. Lîdz ar to pârgâju uz mîkstajâm un, teikðu godîgi, - ïoti labi. Izmaksas mçnesî - vidçji Ls 7 (lçcas - 5 Ls, kas jâmaina katras 30 dienas, un kopðanas ðíidrums - ik pa 3 mçneðiem Ls 8). Tâ kâ lietoju lçcas jau ilgi, esmu arî pie tâm pieradis, tâpçc ne grauþ, ne kâ, var pat iemigt. Lçcas tieðâm ir jâtur îpaðâ traukâ, taèu tâ nav problçma - vienkârði izòem un ieliec trauciòâ. Ja vajag speciâlista padomu, tad labâkâ lçcu speciâliste Latvijâ ir dr. Balgalve, kas pieòem Pasaules Optikâ, Íengaraga ielâ. Par brillçm - tâs vajag, kaut vai lai vakaros varçtu atpûtinât acis, brîvi skatîties tlevizoru un lasît grâmatas. Briïïu priekðrocîba ir tâ, ka vari iet, skriet, gulçt kâ un kur gribi, taèu - sliktâta redze nekâ ar lçcâm, aukstâ laikâ aizsvîst, ejot peldçties, jâòem nost. Lçcu priekðrocîba - kad ievalkâjas, pat aizmirsti, ka tev ir slikta redze, vari peldçties (protams, zem ûdens acis vaïâ vçrt nevar) utt. Ceru, ka info noderçs.
Mans viedoklis
Re: lçcas acim .....
06.10.2005 15:46
Es lietoju miikstaas Henson leecas jau 1 gadu,pieradu kaadu 2 - 3 meeneshu laikaa.Tagad dazhreiz pat aizmirstu,ka man ir slikta redze,jo leecas pilniigi nejuutu.Saakumaa bija liela íeepaashanaas ar ielikshanu,vajag pierast pie taas ielikshanas un pieshaut roku jeb pirkstus.Ar leecu iznemshanu vispaar nekaadu probleemu nav,sagraabi ar 2 pirkstiem un izneemi aaraa.Bet brilles arii vajag,jo vakaros,kad iznemu leecas,tad gribas atpuutinaat acis,un tad TV skatos ar brilleem.Leecu shkidrums jaamaina katru dienu,izlej no taa konteinera un ielej jaunu.Leecas arii ir dazhaadas - 1 meenesim,6 meeneshiem,8 meeneshiem vai pat 12 meeneshiem.Arii valkaashanas laiks dienaa ir dazhaads,ir 8 stundas,12 stundas,utt.Izveele ir liela,atkariibaa no taa,cik ilgi pa dienu vari neesaat leecas un nenemt aaraa.No saakuma gan uzreiz nevarees ielikt leecas un staigaat visu dienu.Pirmo reizi ieliksi uz 1 stundu,un tad katru dienu klaat pa pusstundai.Jo arii aciim jaapierod....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 3?
Ziņa: