Pazeminâts cukurs

Aizsāka cukurîte 

cukurîte
Pazeminâts cukurs
06.10.2005 12:55
Sakiet lûdzu,ko nozîmç,ja asins analîzçs ir pazeminâts cukurs- 2,5 bet zemâkâ normas robeþa 3,3 vai tas ir kas bîstams,ko darît.
sanita
Re: Pazeminâts cukurs
06.10.2005 16:26
Veselam cilvçkam nav bîstams.
Re: Pazeminâts cukurs
06.10.2005 16:35
viss atkariigs vai analiize tuksaa duusaa vai peec eesanas, ja esi jauns, vesels tad nekas traks nebuus - hipoglikeemiskaa koma neiestaasies:) izeja- paeed vai padzer kaut ko saldu.
cukurîte
Re: Pazeminâts cukurs
06.10.2005 21:55
Paldies,mazliet jau nomierinâjos,bet analîzes nebija tukðâ dûðâ un par vecumu-nu jau pâri 30,par veselumu -kas to lai zin cik vesela esmu ,bet tâdas problçmas nav bijuðâs vçl. Vispâr man ir liela miegainîba pçdçjâ laikâ un nogurums pat tâ kâ reiboòi.Baidos ka nav kâdas nepatikðanas ar aizkuòìi,bet ìimenes ârsts redzot ðo ciparu neko neteica.
veerotaaja
Re: Pazeminâts cukurs
07.10.2005 14:56
Domaaju, ka nav labs tas cipars. Vinsh taccu ir zem normas. Taa pati cukurslimiiba vien ir. Jaaiet ir pie cita aarsta - endokrinologa!
sanita
Re: Pazeminâts cukurs
07.10.2005 15:43
Tâ NAV cukurslimîba!
bazuka
Re: Pazeminâts cukurs
07.10.2005 16:03
Nu, protams, ka nav. Ir tâds hipo, hipo, hipo tips. Zems svars, zems spiediens, zems cukurs.... Tâ man tçtuks (dr!) skaidro. Es ar visiem saviem hipo râdîtâjiem vismaz lîdz ðim par veselîbu nesûdzos un zâles nedzeru.
cukurîte
Re: Pazeminâts cukurs
07.10.2005 17:32
patieðâm ir zems svars,zems spiediens,bet glikoze visu laiku ir bijusi normâla-cik nu esmu taisîjusi analîzes,mani jau sabiedçja ,ka vienâ brîdî ar tâdu ciparu varu paìîbt.
sds
Re: Pazeminâts cukurs
07.10.2005 18:44
endokrinologs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: