zâïu bîstamîba un mijiedarbîba ar dzçrieniem

Aizsāka opaa 

teiksim maajas aptieciòâ ir visadaas zaales,gjimene liela,daudz beernu,mazums kas gadaas,gribeetu taas zaales izsviest kuras patieðâm bîstamas, ja vairaak apçd
un vai visas zaales ir bîstamas ar grâdiigo?
Nesapratu. Neskaidri formulçts jautâjums. Ko nozîmç bîstamas zâles, ja vairâk apçd ???
Man mâjâs aptieciòâ arî ir vis visâdas zâles, bet metu laukâ tikai tâs, kurâm beidzies lietoðanas termiòð !
domaju ja beerns nezinot saeedas tabletes
Miega zâles,nomierinoðâs zâles ar grâdîgiem ir bîstamas. Bçrniem bîstamas jebkuras zâles. Ir neizskaidrojams fenomens, kâ bçrni mâk piekïût pat pie rûpîgi glabâtâm zâlçm. Aspirîns lielâ daudzumâ var izsaukt èûlu. Metranidazols ar spirtotiem var beigties ïoti slikti.
Aptieciòai labu atslçgu un atslçgu sev kaklâ. Ar Dieva svçtîbu.
Ar alkoholu bîstamas tâs zâles, kuras noârdâs kopçjâ metabolisma ceïâ
Labâk zâïu skapîti rûpîgi noslçgt, lai bçrni netiek klât, nevis zâles mest ârâ.
mans viedoklis ir ja nav taadas akuutas nepieciesamiibas tadf maajas aptiecinjaa nav ko kraat zaales katram gadiijumam, jo tas pirmk nav lietderiigi jo zaales kluust vecas, un tas ir arii biistami.....ja maajaas ir mazi beerni vieniigaas zaales kas sevi attaisno ir paracetamola sveciites, jo augsta temperatuura beerniem liidz gada vecumam var izraisiit febriilos krampjus, paareejaas zaales jaamet prom, un vajadziibas gadiijumaa jaaiet pie speciaalita nevis jaanodarbojas ar pasaarsteesanos...
Kâds sakars bçrniem ar zâïu iedarbîbu ar alkoholu ??????
Aizdomîgi, izklausâs , ka tu gribi zinât,kuras zâles kopâ ar alkoholu var radît nopietnas sekas , moð pati sev pâri gribi nodarît...
nu jau ar pateica
es mineeju ka ìimene ir liela,ja konkreetaak tad dziivojam praktiski triis gjimenes palielaa maajaa,
un kaapeec nevar gadiities nu iedzer graadiigo, ja nu sasaapaas teiksim kuòìis festiòa laikaa, vai taads kaa Renî ir kaitiigs, vai ir veel tas ar M burtu bija(Metazol varbuut),neatcoreos uz sitiena ,


"Ar alkoholu bîstamas tâs zâles, kuras noârdâs kopçjâ metabolisma ceïâ"
es iisti nesapratu tik gurdi pateiktu
teiksim uz citramonu tas attiecas?
katrai zâlei klât ir anotâcija, ja nav- tepat ðajâ lapâ tâdas atrodamas. Un tur smuki rakstîts, ja ir mijiedarbîba ar alkoholu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 22?
Ziņa: