hlamîdiju noteikðana asinîs un uztriepç

Aizsāka Rasa 

Îsti neizprotu hlamîdiju interpretâciju:

1. paòemot uztriepi - negatîvs
2. asins serumâ - 0.88 (klât pie normâm Gulbja lab. izdrukâ rakstîts, ka ja lielâks par 1.04, tad pozitîvs, ja mazâks, tad negatîvs). Saprotu, ka man ir negatîvs.

Kâpçc asinîs parâda rezultâtu skaitïos, bet uztriepç vienkârði negatîvs???

Mana dr. to skaidroja, ka asins analîzçs tas râdîtâjs vienmçr bûs skaitïos visiem cilvçkiem, bet es nesaprotu - kâpçc???

Lûdzu izskaidrojiet, gribu saprast!

P.S. Vîrs 2x nodeva uztriepi, abas reizes negatîvs.
Vienkârði plânojam mazuli, tâpçc dikti pârbaudamies.
Paldies.
Serumâ tika noteikts IgA râdîtâjs.
Ja hlamîdijas atrod uztriepç, tas nozîmç, ka Jums viòas paðlaik ir organismâ. Ja, òemot asinis no vçnas, ir pozitîvs rezultâts, tas norâda uz to, ka kâdreiz ir bijuðas hlamîdijas, bet paðlaik uzrâda tikai antivielas.
Anita
Jûs rakstîjât:
''Ja, òemot asinis no vçnas, ir pozitîvs rezultâts, tas norâda uz to, ka kâdreiz ir bijuðas hlamîdijas, bet paðlaik uzrâda tikai antivielas''.

Pozitîvs rezultâts ir tad, ja cipars ir lielâks par 1,4.
Robeþvçrîba ir no 1,0 lîdz 1,4
Negatîvs, ja ir mazâks kâ 1,0

Man ir 0,88 = tâtad negatîvs.
Bet vai tad tas norâda, ka es esmu kâdreiz ar to slimojusi, godîgi sakot nemaz nezinu - kad???
Ir divi râdîtâji, man dr.nozîmçja IgA, ko nozîmç IgG, ar ko tie atðíiras?
Rasai.
Vis drîzâk Jums organismâ ir parazîti . Unir daþi varianti kâ tos noteikt:
1. IMÂGO diagnostika ðûnu lîmenî.
2.Tumsas mikroskops no asins piles.
Ja bûs vçlçðanâs es Jums sniegðu plaðâku informâciju.
Veiksmi Jums.

To: Stasis

Paga, paga, ko nozîmç - parazîti organismâ??? Kâ Tu to domâ, varbût vari paskaidrot sîkâk.

To: Rasa

Man gan ðíiet, ka IgG parâda antivielas, ja esi kâdreiz ar hlam. slimojusi, savukârt, IgA parâda akûto formu un tâ Tev ir negatîva, tâ kâ nav pamata uztraukumam.
Hlamîdiju IgA nosakot serumâ ikvienam cilvçkam parâdîs kâdu ciparu, bet tam ir jâbût normas robeþâs, t.i. lîdz 1,0.
Tas ir tâpat kâ Helio pylori, skaitliski asinîs tâ uzrâdâs visiem, bet, ja tâ pârsniedz 12,0, tad skaitâs, ka rezultâts ir pozitîvs.

Tâ vismaz skaidroja mana daktere, bet vispâr bûtu interesanti dzirdçt kâda mediía viedokli.
Dusma no cita pc
Re: hlamîdiju noteikðana asinîs un uztriepç
07.10.2005 21:40
Parazîti... protams, ka parazîti,cilvçka organismâ mâjo miljoniem parazîto, sâkot jau ar skropstu çrcîtçm un visiem pârçjiem sû...
Un cilvçks ar to visu elementâri sadzîvo, so, par kâdiem parazîtiem iet runa?
Re: hlamîdiju noteikðana asinîs un uztriepç
07.10.2005 21:47
Es arî labprât no kâda speèuka uzzinâtu atbildi par rezultâtu interpretâciju.
Nezin kâpçc, ar IMAGO diagnostiku praktiski visiem atrod parazîtus :DDD



:)
par IMAGO joprojaam ir pieraadaams, ka tas ir fufelis, bet vai kaads ir pieraadiijis preteejo?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 9?
Ziņa: