par laazerkorekciju aciim

Aizsāka sniegs 

sniegs
par laazerkorekciju aciim
07.10.2005 22:10
Sveikiòi! Vai kâds ir veicis lâzerkorekciju acîm? Kâdas sajûtas un vai ir raduðâs kâdas problçmas vai komplikâcijas? Domâju taisît vai ne!

Re: par laazerkorekciju aciim
07.10.2005 22:56
Es taisîju LASIK pie Lûkina, jûtos un redzu super :)
Komplikâcijas nebija un ceru, ka nebûs. Tagad redzu daudz labâk nekâ savulaik ar brillçm un kontaktlçcâm. Labai acij man bija -6,5; kreisai -4,25 un vçl astigmâtisms. Tagad ir -0,25, norma :)
Sajûtas op. laikâ nav patîkamas, bet tas vairâk ir tieði psiholoìiskâ ziòâ, jo dr. visu laiku stâsta, ko viòð dara. Un, kad es iedomâjos, ka viòð ''atgrieþ radzenes vâciòu'', tad uz daþâm sekundçm zûd redze..., diez kas nav. Op. ilga apmçram 30 min. Tajâ paðâ vakarâ jau skatîjos TV. Bet pirmo mçnesi tomçr acis ir ïoti jâsaudzç - nedrîkst mazgât seju, berzçt acis, nedrîkst pieïaut putekïu, ûdens iekïûðanu acîs. Vismaz 4-5 mçn. dr. neiesaka iet uz solâriju, pirtî, baseinâ, citâdi var darît gandrîz visu - sportot u.t.t., tikai protams uzmanîgi.
Vârdu sakot- esmu ïoti apmierinâta, tas ir to vçrts!



:)
Cik maksâja ?
sniegs
Re: par laazerkorekciju aciim
08.10.2005 09:22
thnx. es gan esm,u dzirdeejusi, ka shaadaa veidaa radzsene tiek pataisita polaanaaka un naakotnee redze var sabojaaties atkal un duadz daudz stipraak, nekaa pirms operaacijas. ko varat teitk par sho?
Re: par laazerkorekciju aciim
08.10.2005 11:48
sniegs:

Jâ, radzene tiek pataisîta plânâka, bet ne jau tik ïoti, lai nâkotnç redze pasliktinâtos.
Pie tam, pirms op. tiek veiktas nopietnas pârbaudes un tiek pârbaudîts arî radzenes biezums. Ir gadîjumi, kad radzene ir pârâk plâna un tad ðo op. neveic.

18:

Kopâ ar izmeklçðanu 930.00 Ls.



:)
muka
Re: par laazerkorekciju aciim
08.10.2005 13:26
Kaa tad tiiri seju, ja nevar mazgaat? Tas tik diivaini liekas, laikam dushaa ar peldbrilleem jaaiet? :)
Biedeejoshi droshi vien ir, kad pazuud redze... vai tad nevar paprasiit, lai siikumos nestaasta, savaadaak veel nelabi paliks...? :) 30 min diezgan ilgi. Ir dzirdeets, ka citiem ljoti nepatiikama sajuuta, ljoti grauzh acis.
Re: par laazerkorekciju aciim
08.10.2005 21:30
muka:

Nu kâ, seju apmazgâ, vienkârði neaizsakrot acis + sejas toniks bez spirta.
Elementâri :)
Jâ, duðâ pirmo mçnesi vçlams iet ar aizsargbrillçm, tâdas ir nopçrkamas. Arî pie plîts gatavoja ar brillçm, bet tas ir ðtrunts, pie visa pierod, pie tam rezultâts ir tâ vçrts :)
Ârsts katru savu darbîbu komentç, katrai acij op. ilgst ap 15 min.

Man pçc op. acis negrauza, nesûrstçja, tikai pirmâs 3 h asaras lija aumaïâm. Vçl kas, 6 h pçc op. acis jâtur ciet, bet nu pirmâs 3 h tâs nemaz gribçdams nevar atvçrt. Pçc tam ir OK.



:)
strebla
Pûkai
12.10.2005 09:37
Pûka,
Saki, lûdzu, kur var iegâdâties ðâdas aizsargbrilles?
G.
Re: par laazerkorekciju aciim
12.10.2005 10:25
Metode ir efektîva un neko negribu apðaubît, man nav tâdas informâcijas un arî vçlçðanâs. Vienîgais domâju par to, ka, òemot vçrâ, cik relatîvi nesen tâ ir ieviesta, ðodien vçl nav ilgtermiòa pçtîjumu. Kas ir ar operçto aci pçc 20, 30, 40 gadiem...
Inesa
Re: par laazerkorekciju aciim
12.10.2005 10:34
to sniegs :

no kâdiem avotiem tev ir ðî informâcija par to, ka sakarâ ar radzenes noðíelðanu pçc operâcijas redze var vçl vairâk sabojâties ?
Man arî ðî operâcija ir aktuâla.
sniegs
Re: par laazerkorekciju aciim
13.10.2005 17:30
to es izladsiiju kaadaa citaa mediciians forumaa. ieej www.lasik.lv tur pir operaacijas riskiem tas pats raxtits
man ir 16 gadi un man ir loti slikta redze... vismaz kadi -8..... brilles nesat sausmigi negribas.... vai man drikst taisit lazerkorekciju????
Re: par laazerkorekciju aciim
13.10.2005 23:44
emils:

Nç, Op. taisa no 18 gadiem.

Strebla:

Pirku optikas veikalâ, bet esot arî tûrisma bodçs.



:)
strebla
Re: par laazerkorekciju aciim
14.10.2005 09:22
Paldies, pûka!
Es pat zobus nemâku iztîrît tâ, lai netrâpîtu acîs:)
vai
Re: par laazerkorekciju aciim
14.10.2005 19:37
tad jau par acu kosmeetiku uz kaadu laiku jaaizmirst?
Re: par laazerkorekciju aciim
15.10.2005 17:11
to: strebla
Pie visa pierod un visu var iemâcîties :), es jau arî mçnesi visur tusçju ar aizsargbrillçm - gan duðâ, gan pie plîts, bet tas ir tâ vçrts :)

to: vai
Jâ, mçnesi nevajadzçtu lietot acu kosmçtiku, pçc tam jau var.
Man tâ nebija problçma, pati esmu tumða, skropstas no dabas melnas, tâ kâ iztiku itin mierîgi.
Principâ ârsts atïauj jau pçc 2 ned., bes es tâda bailîga, tâ kâ gaidîju ilgâk :)))



:)
strebla
Re: par laazerkorekciju aciim
17.10.2005 12:58
Pûka!
Vai Tu, lûdzu, nepadalîtos ar info, kurâ optikas veikalâ tu aizsargbrilles pirki, un kam tâs domâtas - tâ kâ celtnieku, peldbrilles, vçl kâdas?
Es vaicâju Pasaules Optikâ, viòi pirmoreiz dzird par tâdâm. Es arî tuvâk nemâcçju paskaidrot.
Ja pçrku tûrisma veikalâ - tad kautkâdas slalombrilles? :)
black
Re: par laazerkorekciju aciim
17.10.2005 13:21
man vienai draudznei uztaisija ðito operâciju... pçc mçneða viòa gâja uz kârtçjâm pârbaudçm un viòai pateica ka vecumdienâs viòa bûs akla... esot kaut kâda vaina - operâcija nelîdzot... palikðot arvien sliktâk un vecumdienâs galîgs aklums... meitene pamatîgi bija pârbijusies - raudâja krita histçrijâ... nesaprotu kâdi cilvçki tâdas lietas stâsta - un vçl tik nekonkrçti "vecumdienâs"...
viòai gan tâ operâcija maksâja kaut kur 400Ls... kaut gan nezinu - tâ viòa man teica...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: