vîrieði izdzimst

Aizsāka doma 

doma
vîrieði izdzimst
09.10.2005 15:40
Aizdomâjos par vîrieðu izlaidîbu. Tuvu vai katram mûsdienu vîrietim ir vairâkas sievietes. Bez maz vai visi ir krâpnieki. Nu sakiet, kâ uztvert poligâmiju tâ ir norma vai izvirtîba ?
...
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 16:07
Vçsturiski raugoties poligâmija vîrietim ir norma. Varbût arî sievietei- nezinu.
Vçsturiski raugoties, sievietei tas vienmçr ticis liegts. Bet domâju, ka arî sievietei tâ ir tâda pati norma, kâ vîrietim:)
...
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 16:30
Nu, man ðíiet "normâlâ" sieviete vairâk bijusi tendçta uz bçrnu aprûpçðanu un ligzdiòas vîðanu, stabilitâti. Un tad droðâk ir ar vienu tikpat monogâmu. Bet vîrietis...
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 18:17
Palasoties, sâku apðaubît sava vîra uzticîbu... ;-)
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 22:05
vçsturiski raugoties - palasot kâdu grâmatu par morâles principiem - "Istorjia moraïi", trijos sçjumos.
monogâmiju ir izdomâjuði vîrieði, lai mantojums paliktu viòu pçcteèu rokâs.
pçc 30gadu kara Vâcijâ ar likumu (un ar baznîcas svçtîbu) bija atïauta poligâmija - ja sieviete, dzîvojot kopâ ar vîru, gada laikâ nepalika stâvoklî, tad viòa varçja mîlçties ar kaimiòu, ar iebraucçju tirgotâju utt., lai dabûtu pçcteci
Dusma no cita PC
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 22:13
Man ðíiet, ka nevis visi vîrieði ir cûkas, bet gan daþâm sievietçm ir tendence izvçlçties nepareizos vîrieðus vai n-x kâpt uz vieniem un tiem paðiem grâbekïiem!
Es gan zinu vairâk labus, godîgus un uzticamus vîrieðus, bet nu ir arî redzçti atseviðíi eksemplâri - îsti draòíi!:)
Re: vîrieði izdzimst
09.10.2005 22:39
Dusma

Zeltaa vaardi:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: