audzçja maríieri

Aizsāka marlen 

audzçja maríieri
10.10.2005 13:05
Man izgriezts kuòìis - vçzis 2.stadijâ. nekad agrâk audzçja maríieri netaisîja. Tagad pie imunologa taisîja ðâdas analîzes - sliktas esot, paugstinâts râdîtâjs. vai audzçja maríieris obligâti râda tikai ïaundabîgus procesus (tieði manâ situâcijâ)??????? varbût tas ir strîdîgi?
...
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 13:06
Audzçja maríieri nav 100% specifiski.
!
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 13:39
Ja nav noslçpums cik Jums gadu?
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 14:06
Man ir 35 gadi!!!!!!! Bet tas viss notika Jçzus vecumâ - 33.
neziòa
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 14:46
man arî kaut ko tâdu grib atrast. Nosûtîja uz kobru. es sev vietu atrast nevaru, ja nu......... un nevaru saòemties aiziet uz kobru jo bail no diagnozes.
li
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 15:33
uz kobru noteitki jâiet. Tie maríieri, ja vçzis ir sâkumstadijâ, neko daudz nedod, tikai fibroskopija un paòemot audu paraugus no kuòìa var diagnosticçt vçzi.
Galu galâ - pat ja ir tikai gasrîts- paðsajûta var bût ïoti slikta, nemaz nevajag saslimt ar vçzi.
neziòa
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 15:36
tur tâ lieta, ka paðsajûta lieliska, tikai daþreiz vilnî aiziet duroðas nelielas sâpes kad çd pa kuòìa apvidu. No ''siem simptomiem ir ïoti bail, ka vçzis tur tup.
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 16:31
Man visu mûþu bijuðas problçmas ar kuòìi, bet tieði pirms vçþa atklâðanas nebija!!!!! Vçzis pirmajâs stadijâs, cik saprotu, nesâp. bet tieði tâpçc "kobra" ir jârij un jâseko sava kuòìa veselîbas stâvoklim, ja reiz tâ ir jûtîgâ vieta. "Kobras" rîðana nebût nav tas trakâkais, ko nâkas piedzîvot, kad jau ir vçzis.
neziòa
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 16:56
man atkal nekad problçmu nekâdu nebija. Es pat nezinu ko nozîmç kad sâp kuòìis.
neziòa
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 16:59
Man 2 gadus ik pa brîdim ( reti) aiziet ðis vilnis parasti pusdienâs. Ja tas bûtu vçzis vai pa 2 gadiem neizpaustot vçl kaut kâ. Vai nu sâpes stiprâkas vai bieþâkas, bet varbût vispâr nekâ nebûtu un nesâpçtu.

marlen

Tev bija kuòìa èûla pirms vçþa?
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 17:48
Jâ, man bija kuòìa èula, bet es to nezinâju!!!!! Pateicoties tam, ka èûla sâka asiòot, man tikai vçzi konstatçja. Vienâ naktî tikai bezsamaòâ nokritu, ejot uz tualeti. Nekas iepriekð par to neliecinâja, tikai spçka nebija, kïuvu tievâka mazlietiò, likâs, ka ar sirdi problçmas.
neziòa
Re: audzçja maríieri
10.10.2005 18:07
Bet tad kad bija èûla kuòìis nesâpçja? nebija pilnuma sajûtas vai kaut kâ tâda. Tu teici, ka visu mûþu bija problçmas ar kuòìi. Kâ tâs izpaudâs?
Re: audzçja maríieri
12.10.2005 13:12
>neziòa
Es jau no agras bçrnibas mocîjos ar kuòìi. Sâpes, caurejas, visâda diskomforta sajûta. Bet èûla nesâpçja. Tagad, savelkot visu kopâ, saprotu, ka bija nespçks, nervozums, riebums pret gaïu, sâpes reti, bet tâs jutu bieþi arî agrâk. Jâ, un mûþîgâs caurejas.
Nedomâ, ka uzreiz Tev ir kuòìa vçzis. Galu galâ ir visâdas slimîbas saistîtas ar gremoðanu. Bet, GALVENAIS, vajag iet uz caurskati ar "kobru". Es vakar kârtçjo reizi biju, nekas pârcilvçcisks tas nav. Ir trakâkas procedûras.
DzinDzin
Re: audzçja maríieri
12.10.2005 13:25
To: marlen
Onkomaríieri ir jâskatâs tikai dinamikâ.Tas nozîmç,ka tie javeic ik pçc 6 mçneðiem vismaz,lai varçtu salîdzinât. Man pirms ginekoloìiskâs operâcijas , onkomaríieris bija 3 reizes lielâks par max robeþu. Tagad 3 gadu laikâ ir min.robeþa. Zinu,ka iekaisums noteikti dod ðo maríieru paaugstinâjumu.
Re: audzçja maríieri
12.10.2005 14:32
Paldies Dzindzin!!!! Vislabâkâ atbilde. Maz par ðo jautâjumu kaut ko dzird.
sise
Re: audzçja maríieri
12.10.2005 15:15
man ari ir problemas ar kungji, cik sevi atceros.chulas nav bijushas,tikai gastrits un heliobakterijas.
Bet gastro arste teica,ja grib dzivot mierigu sirdi,tad kobra jarij ik pa pusgadam..
man ari dr. teica,ka kungja vezha sl-kiem raksturigi,ka riebjas galja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 24?
Ziņa: