kuòìis

Aizsāka neziòa 

neziòa
kuòìis
10.10.2005 13:41
saka, ka pie paaugsinâtâs skâbes kuòìî, kuòìa vçzin parasti neveidojas, veidojas pie pazeminâtâs un ka'kuòìa vçzis parasti ir A ( II ) asinsgrupas cilvçkiem. Vai tâ varçtu bût?
...
Re: kuòìis
10.10.2005 13:44
Bieþâk 2. asinsgrupas, bet tas nenozîmç, ka citi ir paglâbti no ðîs ligas
neziòa
Re: kuòìis
10.10.2005 13:49
Protams ka nç. Bet kâ ir ar paaugstinâto skabi kuòìi vai arî varçtu tâ bût?
...
Re: kuòìis
10.10.2005 13:50
Parasti- tas atkal nozîmç tikai to, ka retâk, bet neizslçdz.
neziòa
Re: kuòìis
10.10.2005 13:58
Tas nu ir skaidrs, ka no ðîs slimîbas neviens nav [pasargâts. Vienkârði vçlçjos noskaidrot kâ ir lielâkajâ daïâ gadîjumu.
Re: kuòìis
10.10.2005 14:08
man bija paaugstinâts skâbes daudzums. Man ir AB IV asinsgrupa. Un... man bija kuòìa vçzis :-(((((
neziòa
Re: kuòìis
10.10.2005 14:43
kâdi tev bija simptomi? Ja nav noslçpums cik tev gadu?
rutiòa
Re: kuòìis
10.10.2005 14:59
kâ jums diagnosticçja
es tik dzeru gasec un eju pie Maþeckas a labâk ta nava,varbût jau esu ielaidusi
kur iet,kâdus izmeklçjumus taisît
kobru riju, ir atvilnis un èûla
neziòa
Re: kuòìis
10.10.2005 15:03
rutiòa

Kâ jums tas viss izpauþas?
li
Re: kuòìis
10.10.2005 15:30
Cik esmu palsîjusi- vienîgâ iespçja kâ diagnosticçt kuòìa vçzi agrînâs stadijâs- t.s. kobra un biopsija (no kuòìa un pçc tam paraugiem uztaisa analîzes). Cirtâdi - ultrasonogrâfijâ var redzçt vai vçzis (ja tâds ir) nav izplatîjies uz citiem orgâniem. Bet faktiski kobra ir vienîgais veids kâ atklât kuòìa vçzi.
Ja ir èûla un paaugstinâts skâbes daudzums- parasti jau liek dzert antibiotikas, zâles skâbes mazinâðanai un vçl kaut kâdas tabletes- gan man, gan pazîstamajiem parasti kombinçti 3 veida medikamenti, kas jâlieto 10 dienas. Pçc tam simptomi pazada un paðsajûta ir o.k. un arî atvilnis samazinâjies.
Ja vçl pçc tam kadu rezi jûtu, ka dedzina kuòìi iedzeru kâdu opmeprazolu.
Bet èûla noteikti jâârstç, jo neârstçtas èûlas, gan var sekmçt vçþa attîstîbu, vai sâkt asiòot.
Ja ârsts neuzskata par vajadzîgu ârstçt kuòìa èûlu- silti ieteiku iet pie cita ârsta.
Tas, ka paaugstinâtas skâbes gadîjuma ir mazâks risks saslimt ar kuòìa vçzi manuprât ir muïíîbas, jo skâbe galu galâ kairina gïotâdu, rodas èûlas un no èûlâm var rasties vçzis (kâ ir noticis vienam rada gabalam).
neziòa
Re: kuòìis
11.10.2005 16:48
Ja kuòìî ir èûla un netiek ârstçta apmçram pçc cik ilga laika tâ var sâkt asiòot vai pâriet vçzî ( zinu ka noteikti pateikt nevar, bet apmçram kâ varçtu bût). Kurâ apmçram kuòìa vçþa stadijâ parâdâs jau nespçks, problçmas ar çðanu ( nevar paçst, negribas) un sâk pa druskai zust svars.
sise
Re: kuòìis
12.10.2005 11:16
ka tas vezis kungji izpauzhas??
li
Re: kuòìis
12.10.2005 16:44
kuòìis vçzis sakuma stadijâs var nekâdi neizpausties. Paskatieties www.veezis.lv - tur ir aprakstîti simptomi un iepsçjamâs diagnostikas un ârstçðanas metodes.

Bet èûla jâârstç- citi staigâ ar èulu gadiem, kads dabû èulu un jau pçc mçneða vçzi.
Monta
Re: kuòìis
12.10.2005 19:08
Kaa var atklaat chuulu???pie kaada aarsta jaaiet?man ieedot aabolu vai ko tamliidziigu saap ljooti kunìis un gribas vemt...
li
Re: kuòìis
13.10.2005 09:25
ja sâp kuòìis- jâiet pie sava ìimenes ârsta vai gastroenterologa, lai dod nosûtîjumu un t.s. kobru - tikai tâ var atklât kuòìa kaites.
Monta
Re: kuòìis
13.10.2005 15:22
Neieshu!!!!Negribuuu nekaadu kobru:(
Re: kuòìis
14.10.2005 08:34
Labâk vienreiz kobru nekâ visu laiku mocîties.Man arî bija problçma ar kunìi vairâku gadu garumâ,tiku pie gastroenterologa Grebenðíikova iela ,viòð atrada kautkâdas baktçrijas man tur iekðâ un izrakstot zâles es tiku no tâs vainas prom.Tagat jau apmçram 6gadus man nav nekâdu problâmu ar kunìi,esu ïoti LAIMÎGS.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: