Ko dod tauriins?

Aizsāka siica 

Ko dod tauriins?
10.10.2005 21:32
Luudzu luudzu paliidziet, ko dod tauriins cilveeka organismam, zinu ka taa ir aminoskaabe un tas ir atrodams maates piena aizstaajeejos! un dziivnieku bariibaa! Jau ieprieksh paldies!

Re: Ko dod tauriins?
11.10.2005 19:37
nu protamsm ka par nopietnaam lietaam neviens neliekas ne zinis, bet ka prasa vai miileejoties var palikt staavoklii atrodas 40 atbildes! Nozheelojami...
audra
Re: Ko dod tauriins?
11.10.2005 20:15
Kâ tavuprât izpauþas "likðanâs zinis"? Cilvçki atbild to, ko zina. Bet diez vai bûs daudz cilvçku, kas uz sitiena zinâs, ko dod taurîns organismam. Lielâkai daïai tas bûs jâmeklç internetâ vai grâmatâs. Un internetâ var atrast ïoti daudz. Lûk, piem. apmçram pusminûtes laikâ atrasts teksts:
"Taurin has diverse functions such as the recovery of visual acuity, a heart stimulant, the improvement of abnormal cardiac rhythm, the prevention of anemia and strengthening the detoxification power of the liver. One function that deserves special attention is its effectiveness in lowering the level of cholesterol and neutral fat in the blood."
Bet vai meklçt tomçr nevajadzçtu katram paðam?
Re: Ko dod tauriins?
11.10.2005 21:30
Iisteniibaa tieshi shis ir nenopietns posts. Vienu pashu tauriinu ir tik pat liela jeega eest kaa vienu pashu kreatiina monohidraatu. Viss ir komlekss un nevar izshkjirt kaadu atsevishkju peptiidu, aminoskaabi vai kaa tamliidziigi. Tas ko apraxtiija audra ir tikai viena puse... liidziigi kaa es varu apraxtiit TIK DAUDZ labaa par Androgeenu injekcijaam... bet njemot veeraa, ka es taas izbaudiiju uz sevis, tad tik pat daudz varu pastaastiit nepatiikamo... Visam, kas tiek lietots maaksliigi ir diveejaada iedarbiiba...VISAM Piemeers: ibupfofeens (Irfen, ibumetin utt)...itkaa pretsaapju tabletiites, bet iesaku palasiit par blakneem, kuraas ir skaisti mineets arii toksiskums uz aknaam... nekas nav viennoziimiigi...
atis
Re: Ko dod tauriins?
12.10.2005 22:13
arii tavaam mineetajaam androgeenu injekcijaam ir stipra ietekme uz aknaam
zinu,ka taurîns ir enerìijas dzçrienos, kâ piem. XTC, - ja Tu domâ to paðu taurînu ko es...

Re: Ko dod tauriins?
13.10.2005 20:51
atis: kluudijies gan... ir liela ietekme uz liipidu daudzumu un vel sho to, bet uz aknaam tie neiedarbijas, jo nav jaanoaarda taadeejaadi kaa to dara piem peroraalie steroiidi, kas vel incanti-ir androgeeni, kurus izraxta aknu slimiibu gadijumos. Bet ne jau par to ir staasts...vai es kautkur mineeju, ka tie ir veseliigi? Tev laikam probleemas ar teemas uztvershanu, bet Tu nesteidzies-paarlasi velreiz un leenaak ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: