paaru aarsts

Aizsāka John 

John
paaru aarsts
11.10.2005 13:05
vai kaads zin kaadu speciaalistu kas paliidz paariem.. juutu ka mums ar draudzeni vajadzeetu izrunaaties kopaa ar kaadu speciaalistu no malas... mums paaraak biezzi ir striidi un tie paarsvaraa ir par vienu teemu.. sex.. sanaak ka man gribas biezzkaa vinjai un es katru atraidiijumu saaku uztvert ar vien saapiigaak.

Nav jau taa ka mums nebuutu sex.. un kad tas ir ir ljoti pat abi abiem.. bet vnk man vajag biezzaak... es zinu ka esmu diezgan liels egoists vispaar peec dabas un taa jaua rii ir probleema.. es vienkaarshi gribu izrunaaties ar kaadu spec. kopaa ar draudzeni jo man shiis attieciibas noziimee visu.

ja kaads zin kaadu speciaalistu .. uzraxtiet.. pie viena aptuveni cik izmaksaa shaada konsultaacija. paldies!

P.S. Ieteikumus pamest vai atrast miiljaako varat neizteikt.
John
Re: paaru aarsts
11.10.2005 15:23
nav taadu :(
...
Re: paaru aarsts
11.10.2005 15:24
Cik saprotu, lielâkâ daïa seksologu ar pâriem strâdâ.
Re: paaru aarsts
11.10.2005 15:38
varbuut tavai partnerei sex nesagaadaa taadu baudu kaa tev liekas?
ridaika
Re: paaru aarsts
11.10.2005 15:50
seksologi/ìiemenes psiholgi
John
Re: paaru aarsts
11.10.2005 18:04
to Rosy...

nu varbuut to jaua rii gribu zinaat.. gribu izrunaat visu kas ir...

domaaju ka tur nav taa vaina jo piemeerams estdien akd abi bijaam atpuutushies kaartiigi nodevaam visdazaadaakajaas pozas nu taa riktiigi un pati bija sajuusmaa cik fantastiski.. bet nu lieta taada ka vinjai negribas tik biezzi kaa man... nu es jau laikam zinu iemeslu jo taa retaa gribeeshana paraadijaas kopsh vinja taas tabletes saaka lietot.. svarinjsh arii pamainiijaas, pret ko man nekas nav pretii bet nu taa attieksme pret sex.. taa nu gan man neiepriecina
Re: paaru aarsts
11.10.2005 18:11
kad saku lietot horm. tabletes, tad man arii taa gribeshana loti saruka. Hehe..cilveks lieto horm. tabletes, lai butu droshs seks, bet beigu beigaas seksu nemaz negribas, jo hormoni kermeni veic izmainjas.
John to vine
Re: paaru aarsts
11.10.2005 20:12
jaa.. diezgan ironiski... dzer lai butu drosh sex bet beigas tas ir parak drosh :D es pat teiktu nepieejams :)

nu shodien nopirku savai miiljotai skaistu apakshveljas komplektu un masaazzu eelju / lubrikantu ... jaaiepriecina :)
John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 10:46
nu mjaaa... nekaa nebija ar visu iepriecinaashanu :/.. sapratu ka nav kaut kas ok... nu taa nav jauniem paariem.. prasu kas vinja grib lai es miiljaako iegaadaajos vai lai pametu.. nu nee.. miilot mani... skandina jau visu laiku.. es saku ka ar to ka pasaka nepietiek to vajag arii ar savu iztureeshanos un darbiem apliecinaat a ja mani pasuuta jau 4 naktis peec kaartas tad diez ko peec miilas neizskataas ... nu man jau bija aizdomas ka vinjas kas kaish tik kautreejas man teikt, jo pirms tam abiem bija seeniite tai intiimaa zonaa.. bet nu it kaa bija paargaajis.. taa arii prasu .. kas ir vai kas kaish.. nu ... nee.. nuu.. it kaa jaa... nu neko paskatiijos to vietu kaa ginekologs kas tur ir galu galaa.. nu jaa apsaartis un baltas pumpinjas nu kaa bija ar to seeniiti taa arii ir tagad.. nu skaidrs ka negrib miileeties un izvairas visu laiku...
nu ok tad tik jaaved pie aarsta un buus ok..

bet redz kaa ir.. cilveeki daudz ko iedomaajas tachu to ka kaish neviens forumaa neiedomaajaas
Re: paaru aarsts
13.10.2005 10:56
Puisi John, raksti vçl kaut ko. Man ir ko lasît un uzjautrinâties un domât.

Èiepa
Re: paaru aarsts
13.10.2005 11:20

Dr. Aija Tula-Rijkure

Seksoloìe - sekspatoloìe, kâ arî partnerattiecîbu konsultante.
John to madara
Re: paaru aarsts
13.10.2005 11:38
cik tev ir sheit to niku?
Re: paaru aarsts
13.10.2005 11:42
Nevajag taèu nekâdu ârstu viòiem. Jau sen bûtu aizgâjuði un visu nokârtojuði. Ðim cilvçkam vajag iespçju forumâ visu sîki un smalki aprakstît par savu intîmo dzîvi. Varbût tikai tâ viòð tiek kaut kâdâ skaidrîbâ par savâm attiecîbâm ? Vai tieðâm tâ tikai es domâju ?
Bet lai jau cilvçks raksta, lasîsim ar interesi un pakomentçsim pçc pilnas programmas.
maigâ madara

John to madara
Re: paaru aarsts
13.10.2005 11:44
un kas tev maigaa madara kaish? Tu vienmeer tai aarstu forumaa seedi.. tev jau nu laikam nabadziitei kas neglaabjami sagaajis griistee ka aarstu forumaa vien dziivojies


P.S. Parunaajies ar mani madara... sen neesmu pachatojis ar kaadu vecmeitu
Re: paaru aarsts
13.10.2005 12:15
Es lasu, lai zinâtu kâ Tev iet un daþreiz neiet.
Tev jau atkal doma tikai viena, ka visas ir vecmeitas bez orgasmiem, arî nekas asprâtîgs, atïauðos atzîmçt. Bet publika Tev vajadzîga. Daþreiz domâju, ka varbût esi bârenis, tâds centîgs un apzinîgs, kam ir baigais mîïuma deficîts, nav ar ko îsti komunicçt.
Vçl es te tomçr uzzinu kâdu labu ideju un kaut ko arî neuzzinu. Vçl es te varu izteikt savas domas par, ko vien vçlos.

John to madara
Re: paaru aarsts
13.10.2005 13:45
zzaavas naak tavus textus lasot...
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:02
Ak, Tu mazais muldonîti ! Þâvâjies uz laimi un veselîbu !

lelle
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:23
John, tâ varçtu bût, ka sievietei ir kâds iekaisums un tad sex sagâdâ sâpes. Ar mani tâ bija daudz gadus atpakaï - sâpes tieði seksa laikâ, bet pie ginekologa iet baidîjos, neçrti (jaunîbâ gadîjâs ka daktere aplamâ ka te mazgadîgâs jau nodarbojas ar seksu). Tomçr aizgâju un izrâdîjâs iekaisums kas jâârstç. Pçc daþâm nedçïâm pârgâja (toreiz ârstçju ar gentomicînu ampulâs).
Varbût tavçjai ari kâda vaina ka bail iet pie ârsta ar saviem iekaisumiem?
John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:36
jaa vinjai arii bail bet nu es jau vakara vinju pierunaaju ka buus jaaiet jo nevar jau no savaam kaiteem sleepties taas ir jaarisina taapeec pats jau pieteicu vinju pie aarsta savaadaak atradiis vienmeer kaadu iemeslu kaapeec atlikt.. nu baidaas .. nu bail.. neerti utt.. nezinu ko sievieteem tur dara.

->madara.. muldeetaaja sheit esi tu, laikam jau veel neesi sapratusi vai neveelies saprast.. pie tam tik garlaiciiga
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:40


"...nu shodien nopirku savai miiljotai skaistu apakshveljas komplektu un masaazzu eelju / lubrikantu"...hmmmm....to veïu tu sev nopirki, nevis viòai:(

"...nu ok tad tik jaaved pie aarsta un buus ok"...hmmmm...zini ko domâju....jums tieðâm ir nepiecieðams speciâlists:(
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:50
Puisi Dþon, Tu taèu jau biji ginekologs savai mîïotajai un pat diagnozi jau uzstadîji, ko atkal pçkðòi tik nezinîgs ? To tur arî sievietçm dara - paskatâs kâdas ir ârejâs pazîmes sûdzîbâm, paòem analîzes, nozîmç zâles. Nu joki ar Tevi. Nu raksti vçl kaut ko, man jautri, cik daþâdi cilvçki var bût, brînos.

lelle
Re: paaru aarsts
13.10.2005 14:53
John, tas ko sievietçm tur dara, ir normâli. Nenormâli manuprât ir tas, ka izturas ar necieòu, ja sievietei vçl nav 18.
Starp citu, kad jaunîbâ vairâkus gadus nebiju ginekologu apmeklçjusi, un aizgâju jau ar ieilguðu slimîbu, attieksme bija pieklâjîga, un ârstçðana arî bija bez sareþìîjumiem. Varbût pret pieauguðâm sievietçm mediíi tomçr izturas ar cieòu. Nezinu kâpçc tâ.

Mona nezin vai ðai gadîjumâ tik briesmîgi traki ir, bet ìimenes psihoterapeits nekaitçtu. Izskatâs ka kaut kâdas nesaskaòas ir, ja sieviete baidâs uzticçties ka viòai kâdas fiziskas sâpes. Varbût ne nesaskaòas bet bailes no morâles lasîðanas un norâdîjumiem. Varbût baidâs pati par savu dzîvi atbildçt un pieòemt lçmumus. Pâris dienâs, mçneðos to izmainît laikam nevar.
John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:31
mjaa es arii nesapratu kaapeec vinja to kluseja jo kad man bija iekaisums tur es taa arii pateicu kaapeec neveelos miieleties lai nedomaatu kas vinju neveelos vnk jaapagaida kameer izaarsteeshos... nu jaa un tagad visu laiku gruziijos domaaju kas par lietu nu domaaju tiiri attieciibu liimenii aizgaajis shkjeersaam.. bet izradaas ka taa... vispaar vinjai jau taada slimiiga peec dabas un vinjai jau apnics pie aarsta iet utt. varbuut taapeec taa.. nezinu nezinu.
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:31
Lellei , nezinu - es arî pie ginekoloìes tiku nosûtîta jau vidusskolas laikâ. Viòa bija ïoti normâla, cik normâla var bût tâda situâcija jaunai meitenei.
Lîdz asarâm tika novesta kâda meitene, kura kâ izrâdîjâs to vietu nebija kâdu mçnesi mazgâjusi. Un viòas dçï mums visâm pçc tam morâli lasîja.
Bet citâdi, es vienmçr esmu runâjusi pretî, ja kâds/a sâk pârâk "sprçgât", kopð es sevi atceros. Jâmâk par sevi pastâvçt arî tad , ja esi ar ieplestâm kâjâm ginekoloìiskajâ krçslâ.

John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:33
nu labi te neko jaunu neuzzinaashu .. vareetu jau veel parunaat ar taadu sakariigu komenteetaaju kaa lelle bet te taa garlaiciigaa deele madara, kas pie katra topica piesuukusies, kurai vispaar nav ko citu dariit kaa tikai maisiit gaisu ar saviem vienveidiigajiem nenoderiigajiem textiem
lelle
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:38
John, ja cilvçks ir slimîgs pçc dabas, tas parasti liecina ka viòð audzis destruktîvâ gîmenç, un tikai slimojot saòçmis nepiecieðamo uzmanîbu.

Maiga, par sevi pastâvçt jâmâk gan, bet nu negribas lieku reizi apmeklçt ârstu ja tevi tur aplamâ. Tomçr tâ situâcija ir tâda, ka esi no tâ otra (daktera) atkarîgs uz kâdu brîdi.
John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:40
lelle tev taisniiba... pienjemu ka taa arii bijis jo cik zinu nav vinjai bijusi skaista beerniiba :/
Re: paaru aarsts
13.10.2005 15:54
Lelle , protams, ka visi nekad nebûs vienâdi. Tas nu ir skaidrs. Man liekas, ka cilvçks izaug lîdz pirmajiem èetriem dzîves gadiem. Un ìimene ir tâ, kas nosaka, kâds bûs jaunais cilvçks. Mani vecâki mani mîl un lolo vçl tagad, laikam tâpçc tâ paðapziòa man tik attîstîta un jûtos droða un pasargâta. Varbût Dþonis ar savu mîlestîbu, izmainîs savas meitenes dzîvi, bet ja godîgi , neticu - nespçju iedomâties, kâdas bûtu manas izjûtas, ja mans draugs pçkðòi kïûtu mans ginekologs. Justos pretîgi. Viena lieta, ja vîrietis tur pirkstu ieliek seksa laikâ, kad esi mikla un uzbudinâta, bet cita lieta, kad tur lien tâpçc, ka negribi seksu. Es laikam iespertu starp acîm un pasûtîtu dillçs tâdu. Bet Dþoòa meitene jau ir savâdâka, varbût viòai patika.

John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 17:17
vispaar mums ir taadas attieciibas ka mees nekautreejamies sava kjermenja vienam no otra mees daudz ko atljaujamies par ko citi kompleksotu.

vinja taapat ir apskatiijusi manu intiimo vietu kad biju to savainojis..

ja es neapskatiitos man nebuutu iespeeja lai pateiktu ka ir ljoti nopietni (lai arii nemaz tik traki nav) citaadi vinja veel ilgi atlkitu aarsta viziiti ar visaadaam aizbildinaashanos..

tagad triks ginekaloga lomaa nostraadaaja un vinjai aizies... man bija svariigi vinju paarliecinaat ka ir jaaiet pie aarsta

tev tas liekas muljkjiigi.. so what?
Re: paaru aarsts
13.10.2005 17:52
Jâ, ja mans draugs uzvestos kâ ginekologs , man tas nebûtu pieòemami . Ja es teiktu, ka man ir kopts un sieviðíîgs augums, par ko nav iespçjams kompleksot, tad es kïûtu lîdzîga Tev, kas raksta forumâ, lai lielîtos un gûtu no tâ apmierinâjumu. Kam man tas , labâk domâ, ka esmu vecmeita, kas forumâ meklç orgasmus un komplekso, tâ interesantâk.
Un Tev arî kaifs , ir ko nodarboties, izmeklçt, vest pie ginekologa, tad atkal pârbaudît vai nu var ieiet, vai nu ir tîrs. Brînums, ka Tev vçl laika rakstît iznâk.
Bet ir taèu pâri, kas vispâr pârìçrbjâs par mâsiòâm un dakteriem un tad gûst kaifu no tâ. Nekâdu iebildumu jau nevar bût, ja tas abiem patîk. Uz priekðu un gan jau atkal gribçsi palielîties ar to un varçsim palasît Tavus piedzîvojumus.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 2?
Ziņa: