paaru aarsts

Aizsāka John 

lelle
Re: paaru aarsts
13.10.2005 17:59
Maiga, îstenîbâ nav îsti pareizi, ka puisis ar savu mîlestîbu atrisina meitenes dzîvi. Tur jau sâkas tâs problçmas, ka sievietes/vîrieði kas cietuði no destruktîvas audzinâðanas, atrod partneri un tad ar laiku no viòa gaida to ko bija jâsaòem no mammas. Partneris nav ne mamma,ne tçtis un pat ne vecmâmiòa.

Tai meitenei labâkais bûtu sâkt apzinâties savas problçmas,kas bija pagâtnç ar vecâkiem un nemocît partneri ar neizpildâmâm prasîbâm. Lai to visu apzinâtos, nepiecieðams baaaigi ilgs laiks. un pacietîba no partnera puses..
lelle
Re: paaru aarsts
13.10.2005 18:04
Nu jâ,Maiga, izskatâs ka tev tavs puisis pâri nodarîjis, un tagad tu brauc virsû nabaga Dþonam. Cik es saprotu, viòam ar tavu pâridarîtâju nav nekâda sakara?
Parasti ja mîl viens otru tad arî apskatît vienam otru nav nekas ârkârtçjs. Domâju ka vîrieði nav nekâdi ienaidnieki ar kuriem jâcînâs, bet tâdi paði cilvçki kâ mçs - sievietes (lîdzvçrtîbas ziòâ).
John
Re: paaru aarsts
13.10.2005 19:43
mjaa madarai tieshaam taads neviltots satraukums.. diez kur es esmu taa lieliijies?.. diivaina tantinja...
Re: paaru aarsts
14.10.2005 11:05
Dþon, Tu tas pats puisis vien esi. Prikolîgs, ko tur teikt.

Lelle, man pâri nodarîjis tikai viens vîrietis. Viòð bija supervîrietis lîdz brîdim, kad mani piekrâpa un kïuva par netîru smirdîgu spalvainu sesku. Kâdreiz vçl ilgojos pçc viòa, pçc viòa prasmes dzîvot un baudît, bet kad iedomâjos, kâds cûka viòð bija pret mani, tad pâriet visas ilgas un dzîvoju kâ ir.

John
Re: paaru aarsts
14.10.2005 13:27
Jaa nu es esmu puisis ne jau sieviete. Tev taada ... neizprotama domaashana.. ja taada vispaar ir
lelle
Re: paaru aarsts
14.10.2005 13:52
Maiga, es piemçram dzîvç nekur tâlu netiku, kamçr domâju ka pastâv tâdi "supervîrieði" vai "supersievietes". Tev sanâcis kâdu idealizçt - to puisi. Tâpçc tu viòu nogâzi no sava uzceltâ pjedestâla uz sesku bedri. Bet viòð laikam tas pats cilvçks kas bijis, tas arî palicis. Sanâk ka tâ tu viòu sodi - mainot savu attieksmi un tagad nicinot. Pelnîjis varbût ir....
Re: paaru aarsts
14.10.2005 15:16
Puisi Dþoni, Tev jau arî domâðana svârstîga, tad Tu raksti , ka esiet bez kompleksiem, tad pçkðòi meitene nevar pateikt, ka îsti ar veselîbu ne tâ, savam mîïajam, kam it kâ uzticâs... Bet no otras puses, kâ tautâ saka - "tava druva, tava cûka" ? Cînies , cînies.

Lelle, tas sesks, bija ïoti îpaðs cilvçks, bet arî tâdiem nav tiesîbas "pietaisît" citu dvçseles. Vienmçr ir iespçja godîgi aiziet, ja kaut kas neapmierina. Un ko viòam mana sodîðana, kopâ jau sen vairs neesam.
Lelle, jâ nav supercilvçki, bet daþreiz priekð tâ super vajag baigi maz. Un daþreiz stulbuma un gadîjuma dçï to zaudçjam vai neaiztiekam lîdz tam vispâr. Mani draugs tâpat kâ mamma tramda, ka esmu kategoriska. Bet ko man darît, kïût nenoteiktai un naivai, vai piedot pirmoreizi , lai pçc tam piedotu visas nâkamâs reizes ? Tu , lelle , visu vienmçr piedod ?

lelle
Re: paaru aarsts
14.10.2005 15:36
Oi, tas ir garð stâsts. Dzîve man gara bijusi. Uzreiz piedot protams parasti neesmu spçjusi, vajadzîgs laiks un izpratne - kas man îsti nodarîts.

Parasti piedot izdodas tad, kad saprotu - kâpçc tas cilvçks tâ rîkojies, kas viòam iekðâ darâs.
Viens no cilvçkiem kam piedot bija visgrûtâk bija kâda paziòa. Nesapratu, kâpçc man tik ilgi neliek mieru aizvainojums uz viòu. Beigâs iedomâjos, ka es viòai vienkârði biju ïoti nenozîmîga - kâ tâda muða ko vienkârði aizgaiòât. Bet es viòu savâs iedõmâs biju uzcçlusi uz pjedestâla (supersieviete..!..).

Nu nav ne viòa ne kâda cita tâ supersieviete.... Pagâja laiks un es arî jutos labi pati, neskrienot pakaï un neatdarinot kâdas super -sievietes/vîrieðus.

Saprotu,Maiga, ka piedot ðim tev grûti, jo bijis negodîgs. Nu,tas ir pareizi ka grûti. Jo ja pret kâdu cilvçku izturas negodîgi, slçpj kaut ko, tas nozîmç ka viòu neciena. Nafig tad vajadzîgs tâds kas tevi neciena.
Re: paaru aarsts
14.10.2005 15:50
Lelle , super, es arî tâ saku, nafig vajag, pat ja sirds sâp un saka , ka vajag gan , bet prâts saka - nafig un ja nafig, tad nafig. Un es domâju, ka rîkojos pareizi, jo labâk , tad izsâpçt to sâpi vienreiz un uzreiz, nevis mocîties visu atlikuðo mûþu ar aizvainojumiem , dusmâm un piedoðanâm utt.
Forði, lelle, Tu esi gudra sieviete.

John
Re: paaru aarsts
14.10.2005 16:01
maigaa madara...

man jau neredzot tevi ir par tevi negatiivs iespaids.. varu saprast visus tos viirieshus kas tevi ir kraapushi un pametushi..

no tevis neizstaro pat 1% siltuma tu esi auksta kashkjiiga pesimiste un ar taadu neviens negrib pavadiit savu dziivi kopaa. tavs draugs notekti ir tikai taapeec veel arvien ar tevi kopaa ka nekaa cita labaaka patreiz nav speejiigs dabuut

vari manu viedokli apstriideet ...vari izdomaat ko dzeeliigu aiz savas bezdarbiibas.. vari pateikt ka tev PO.. bet zini taads ir iespaids par tevi.. kaadam taads noteikti ir
lelle
Re: paaru aarsts
14.10.2005 16:03
Sirds tam arî domâta lai ðad tad sâpçtu! Man palîdzçja tâda grâmata "Marss un Vençra sâk dzîvi no jauna" (autoru neatceros).

Un vispâr pie jebkura zaudçjuma (ðíirsanâs vai kâds nomiris vai kâda manta pazudusi utt.) raksturîgas 4 stadijas:
-noliegums
-dusmas (uz sevi,to otru, visu pasauli utt.)
-kompromiss (kad meklç aizvietotâjus, domâ ka tad sirds nesâpçs)
-nelaimîgums.

Ðitâs 4 stadijas atkârtojas daudzas reizes - vairâkus mçneðus vai gadu vai divus (atkarîbâ no zaudçjuma smaguma.) Ar katru reizi jau ir vieglâk.

Un tikai paðas beigâs nâk SAMIERINÂÐANÂS.

Nu jâ,sâpi izâpçt ir derîgi. Reizçm tas velkâs ilgi, atkal un atkal. Nozîmîgi ir saprast ka tas zaudçtais cilvçks man patieðâm bijis labs un svarîgs, pakavçties atmiòâs. Stâstît par savâm bçdâm (piemçram nabaga draudzençm kam to nâkas pacietîgi uzklausît). Tas viss dziedina.

Un pçc tâ ilgâ laika varu atkal sâkt ko jaunu (attiecîbas) kâ balta lapa bez veciem aizvainojumiem.
Re: paaru aarsts
14.10.2005 16:11
Puisi Dþon, ko Tu mocies man atbildot. Es tikai kaitinos ar Tevi. Neòem pie sirds. Tu daþreiz uzjautrini .
Ja nopietni, Tev tieðâm vajag spçku un mîlestîbu daudz daudz , jâ daudz daudz vairâk kâ Tu pats tagad domâ.
Es Tavâ vietâ beigtu te "rieties" pa forumu un izrunâtos,ar kâdu gudru, labu, profesionâlu cilvçku.

John
Re: paaru aarsts
14.10.2005 16:28
tu tomeer atbildeeji :) neesmu kljuudiijies nosakot tavu prognozi.. it nemaz
lelle
Re: paaru aarsts
14.10.2005 18:05
Jaunieði ko strîdaties. Bûtu gâjuði kâdu futeni uzraut.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: