droðîba

Aizsāka klaudi 

klaudi
droðîba
12.10.2005 11:14
Esmu nobriedusi apmeklçt masieri (pleci, mugura, krusti stîvi, sâp)
:((
Mani nomâc jautâjums par manu droðîbu, vai varu saslimt ar kâdâm âdas slimîbâm vai nedoddievs citâm lipîgâm slimîbâm?
Vai masâþas galds, masieres rokas var bût infekciju avots?
Vai vçrts prasît kâdu sertifikâtu?
Dodiet padomu.
Vai kâds var ieteikt kâdu sakarîgu masieri?
Re: droðîba
12.10.2005 14:26
Parasti jau pec katra apmekletaja gan galda virsma gan rokas tiek dezificetas...Ja neesi drosa ka tas izdarits,ludz lai to izdara tava klatbutne:)))
Re: droðîba
12.10.2005 14:30
Mana masiere liek òemt lîdzi lielo dvieli, ko paklât apakðâ. Rokas viòa mazgâ pçc katra klienta.
khmkhm
Re: droðîba
12.10.2005 16:00
Masieriem laikam paaugstinaatas biistamiibas darbs, diez kaapeec veel visi staigaa, kautkaa nav dzirdeets, ka shie prasiitu veseliibas izrakstu pirms saakt darbu ar klientu. Manupraat tiiraakaa paranoja........
podzinja
Re: droðîba
12.10.2005 16:26
Eju pie masiera, kursh zem katra klienta klaj tiiru papira (nu droshi vien ir kaut kads specials materials) paladzinju, arii zem sejas paliek vienreizlietojau tadu lupatijnu - papiiriiti, ko manaa acu prieksha iznjem no kastiites un kamer es gjerbjos, tikmer tos visus papirus novac un iemet miskaste. Tiesham nav nekas dzirdets, ka no masazhas galdiem butu sakjertas kaadas infekcijas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 11?
Ziņa: