olnîcas

Aizsāka Eva2 

Eva2
olnîcas
13.10.2005 08:27
Labdien!

Man ðad tad ir nelielas it kâ duroðas sâpîtes olnîcu apvidû. 5 mçneðus atpakaï biju pie ginekologa viss bija ideâli tajâs lietâs. Tas nenotiek katru dienu un neilgu laiku, arî sâpe nav stipra.

Tas varçtu bût kas nopietns? Jâskrien atkal pie ârsta? Cistu nekâdu nav viss kârtîbâ. spirâle arî kârtîbâ.
..................
Re: olnîcas
13.10.2005 09:19
Vai tas sapites nav cikla vidu?
Eva2
Re: olnîcas
13.10.2005 09:22
Daþâdi. Gadâs ka arî nç. Ðomçnes piemçram sajutu tâs pçc MR kâdâ 3- 4 dienâ. Pârçjâs tieðâm neatceros.
Re: olnîcas
13.10.2005 09:49
nu nezinu... speciâli pie ârsta nav jâskrien, man bija lîdzîgi, uztaisîja sonogrâfiju un pateica, ka sâpîtes saistîtas ar folikulu nobrieðanu, tâpçc arî cikla vidû tâs parâdâs. Kad nâkamreiz iesi pie daktera, palûdz, lai nozîmç sonogr. tavam sirdsmieram.
Ja dzer pretapaugïoðanâs tabletes, tad nekâdu sâpju nav, bet tev ir spirâle, tâpçc arî jûti.
Liekas, ka uztraukumam nav pamata, kaut gan neesmu ârsts.
neziòa
Elva2
14.10.2005 16:49
Nosûtîja mani uz sonogrâfiju, tagad nu ir patieðâm bail, ja nu atrod kâdu neârstçjamu slimîbu. ( onkoloìiju piemçram). Tâs sâpes man nav cikla vidû, bet 10 cikla dienâ. Cikls parasti 28 dienas.
Re: olnîcas
14.10.2005 21:31
nu 10 diena jau ir gandriiz vidus, pirms ovulaacijas, taatad tieshi tad tie folikulinji arii nobriest. gan jau buus labi ;)

tikai peec tam uzraksti, ko dakteris teica! :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 16?
Ziņa: