Dusmas uz savu Dr.!!!

Aizsāka Lulu 

Lulu
Dusmas uz savu Dr.!!!
13.10.2005 20:33
Aizgâju no darba, jo jûtos slikti.Dienâ bija 38 temperatûra.Atnâcu pie ìim.ârsta akûtâ stundâ tajâ paðâ dienâ ap 19.00 un dzirdu, ka sl.lapu viòa izraksta lîdz 18.00!!!!tikai.Murgs!!!Redz, tâdi ir noteikumi.Atvçra no rîtdienas.Sanâk, ka es neattaisnoti kâvçju ðodien darbu....Kâdâ likumâ tas ir atrunâts?Dzirdu pirmo reizi....
Dusma no cita PC
Re: Dusmas uz savu Dr.!!!
13.10.2005 20:37
Ja esi darbâ nostrâdâjusi lîdz pusdienas laikam, tad jau gan skaita kâ pilnu darba dienu! Bez tam slim. lapâ pirmo dienu neapmaksâ, no otrâs 70% un pçc tam 80% no algas. Jo îsâka lapa, jo patiesîbâ izdevîgâk darbiniekam!
Lulu
Re: Dusmas uz savu Dr.!!!
13.10.2005 20:43
Es nostrâdâju 2.5 stundas tikai....Mani neuztrauc, ka pirmâ diena netiek apmaksâta. Slimîbas lapa jâdot ar to dienu, kad es atnâcu pie ârsta.Pie tam viòa pieòçma vakarâ un reìistratûrâ man teica lai eju bez pieraksta akûtâ stundâ.Tâtad es gulçju mâjâs un gaidîju, jo dezurçjoðo terapeitu man neieteica, neskatoties uz to, ka es jautâju un teicu ka esmu slima.
Nav jaadod slimiibas lapa par dienu, kuraa pie aarsta Tu ieradies peec darba laika un nekad nav bijis. Ja vien Tu neiestaasti aarstam, ka darba nemaz neesi bijusi un jau visu dienu slimo un tagad knapi liidz jamam atvilkies un to gan jau paredz likums. Respektiivi kaa lai uzskata, ka Tu shodien biji slima, ja vel esi paspeejusi darbaa pabuut un par to naudu sanjemt... siikaak neatceros, bet ja interesee raxti mateus@latvijas.valsts.lv gan jau paliidzeeshu
Lulu
Re: Dusmas uz savu Dr.!!!
13.10.2005 21:00
Ja, laikam man speciâli bija jâmaina dr. darba laiks, lai tiktu pie viòa no rîta.Vai izziòu no tieðâ priekðnieka atnest cik stundas biju darbâ.
Dusma no cita PC
Re: Dusmas uz savu Dr.!!!
13.10.2005 21:18
Kâda jçga bûs no ðitâs kasîðanâs?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: