neskaidriiba

Aizsāka wenija 

wenija
neskaidriiba
13.10.2005 20:33
Lieta taada..kad nebiju veel uzsaakusi dzimumattieciibas, man ik pa laikam (apt. gadaa divas reizes) uzmetaas 1 - 2 pumpinnas TUR, saapiigas,takaa zilganas ccuulinnas, bet tur nekas nepaarpliisa (kaa bija aprakstiits herpess viirusa gadiijumaa). Apskatiijos i-netaa bildes ar herpess viirusu un pat nestaav klaat manaam pumpaam! Ssiis pumpas nav bijussas jau kaadus 2 gadus. Vai tas vareeja buut tiessaam herpess viiruss? Mana ginekologge nenonneema analiizes uz ssii viirusa, tikai paskaidroja, ir cilveekiem, kuriem nemetaas uz luupaam aukstumpumpas, bet metaas otraa galaa! Nesaprotu no kaa tas vareetu buut! Bet lieta taada, ka tagad esmu gruutniece un man driizumaa nonnems analiizes uz ssii viirusa, vai vareetu buut, ka taas buus pozitiivas? Un ko aarsts iesaaks pie pozitiiva rezultaata? Vai tiessaam ja kaadreiz ir bijusi aukstumpumpa kaut uz luupas 1x dziivee, ssis tests vienmeer buus pozitiivs? Vai kaadai taa ir bijis? Paldies!
wenija
Re: neskaidriiba
13.10.2005 21:00
gribeeju piebilst, ka nekad nav iemetussaas pumpas - tur iekssaa!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: