no riitiem gaazee veeders

Aizsāka gaaze 

gaaze
no riitiem gaazee veeders
13.10.2005 20:52
ko dariit, ja no riita, tikko pamostos, uzreiz loti saak gaazeet veedres un tad ir veedera izeja - riita pusee - vairaakas reizes ar diezgan iisiem staplaikiem. katru riitu - vajag apmeram 3 reizes skriet. izeja normaala. bet taas gaazes - nezinu. seviski, ja esi kopaa ar puisi. neerti. kaa vareetu varbuut mainiit to izejas reziimu, t.i., lai nebuutu bno riitiem jaaskrien. kaa vispaar erobezot gaazu daudzumu bez espumisan?
Es ieteiktu pçc18.00mçìinât neçst rupjmaizi,nedzert gâzçtos dzçrienus,bet ja gribâs dzert tad vienkârsi ûdeni.Man arî bija lîdzîgas problçmas kuras pazuda attîrot organismu.
!
Re: no riitiem gaazee veeders
14.10.2005 12:03
Taisît klizmu rîtos!
espumizans...novaax gaazes...
gaaze
Re: no riitiem gaazee veeders
14.10.2005 18:36
espumisan paliidz loti iislaiciigi vai vispaar nepaliidz:( stasti, pastaasti sikaak par to organisma atiiriishanu. ko tieshi tu vakaros eed (vai eedi, lai taas gaazes nevairotos) un peec cikiem ieteicams neest? (laikam jau pati atbildeeshu - pec 18iem, bet varbuut ir citi varianti)
eze
Re: no riitiem gaazee veeders
15.10.2005 18:08
vai ta espumisan nepaliidz?
Re: no riitiem gaazee veeders
15.10.2005 21:17
gaaze:

viòð ir UB izplatîtâjs, un piedâvâs attîrît tavu organismu ar viòa piedâvâtâm kapsulâm...
Es vismaz piedâvâju cilvçkiem dabîgus preparâtus,bet te viens otrs tikai no reklâmâm partiek.
Vçlams pçc 18.00 neest neko smagu,labak pârtikt no salâtiem.Un vel (gaze) ja gribi uzzinât par attîrîðanu labâk uzraksti uz ( mohovik@inbox.lv) , tas ir mans i-mail savâdâk te viens otrs nevar mierâ rimties.
Re: no riitiem gaazee veeders
15.10.2005 21:58
:))

sestdienas vakarâ vajag atpûsties, Stasi, nevis mçìinât naudu pelnît :)
Cilvçks jautâ es atbildu. (pucei) nebâz savu degunu ja tevi tas neskar.

Re: no riitiem gaazee veeders
16.10.2005 18:25
mani skar jebkura mani interesçjoða tçma, jo tas ir publiskais forums.

domâ, rupjîba palîdzçs tev kaut ko pârdot?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 15?
Ziņa: