Baigais fui Maara!

Aizsāka Bimbams 

Baigais fui Maara!
13.10.2005 21:24
Esmu sasutis par redzeto psihiatres Maras Jumejas pienemsanas kartibaa un attieksme. Pirmkart pierakstoties no pasa rita, nakas gaidit stundu pa virsu kamer daktere padzers kafiju, otrkart, kamer daktere ir atvalinajuma neviens vinu neaizvieto, un rupja masina atsakas teikt, kad daktere atgriezisies, kad cilveks tomer tiek pierakstits un ierodas, no kabineta iznak ta pati masina un nekn nesakot piekarina pie durvim zimi, ka daktere slima. Un treskart, vina dazkart iesaka zales lietot pec izjutas!?
ridaika
Re: Baigais fui Maara!
13.10.2005 22:24
ko nozîmç pçc izjûtas? un par kâdam zâlçm runa?
Ave
Re: Baigais fui Maara!
13.10.2005 22:50
Cilvçk,mîïo,vai tik tâ daktere nav tâds pats cilvçks kâ citi-ar tiesîbâm uz atvaïinâjumu,personîgâs dzîves priekiem vai bçdâm un arî ar tiesîbâm uz slimoðanu?Nu neesam mçs,ârsti,roboti,lai nu kâ te daþam to negribçtos.
Un kur jçga,ja ðî Mâra,ko te tâ familiâri kâds nodçvçja,forumâ nesçþ un komentârus par sevi nelasa? Vai tad nesanâk tikai tâda tukða þuylts noplûde?
Ârstu var mainît,pie tam bez paða ârsta(''Mâras '')ziòas-kur ir problçma????
Ave!

KOnkrçtajâ gadîjumâ stundu dzert kafiju, ja tajâ laikâ ir pierakstîts pacients, kas jau sçþ aiz durvîm, - tas ir ne vien neçtiski un nepieklâjîgi, bet arî ârsta profesiju nomelnojoði.
Nez' kas par ðo ir teikts ârstu çtikas kodeksâ vai Hipokrâta zvçresta tekstâ ?

Bimbams!
Ârstu pieklâjas saukt vismaz uzvârdâ, ieteicams pirms tâ nosaukt arî Dr. ( ðajâ gadîjumâ "daktere Jumeja") kaut gan tev ir "pilna sirds" un uz pieklâjîbu nospïauties.

Psihiatru tagad daudz, ja nepatîk pie dr.Jumejas, izvçlies citu speciâlistu! Ja no viòas masveidâ aizies pacienti, varbût sâks pârdomât savu attieksmi pret pacientiem, kuri taèu arî ir cilvçki, pie tam vçl slimi, un par vizîti maksâ naudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 10:06
Ave, neko jau nevar aboslutizçt, bet ârsti nav roboti, bet daþreiz uzvedâs sliktâk kâ roboti. Tikai vienureizi biju Arsâ un tur daktere Skrodele mani gandrîz noveda lîdz kanibâlismam. Naudai ir milzîga nozîme, bet jau tagad zinu, ka manâ dzîvç laiks ir vçrtîgâks kâ nauda. Pierakstîjos pie dakteres, ierados 10 min agrâk, samaksâju, daktere nokavçja, tad pieòçma pacienti pirms manis, nezinu, ko viòas darîja, grûtniece tâ sieviete nebija, bet vizîte ilga tieði 48 minûtes, un vçl viòas kavçðanâs un kopumâ es tiku pie viòas tieði 62 minûtes vçlâk. Saka, ka laiks ir arî nauda un biju taèu jau samaksâjusi 23.50 latus. Nevareju skriet projâm.
Kad beidzot apsçdos pie viòas kabinçtâ , tad pirmais , ko gribçju izdarît - iekost viòai kaklâ,lai parâdâs asinis un lai viòa saprot, ka ir man nozagusi laiku, ko nekâda nauda nekad neatsvçrs. Sapratu, ka esmu tik nikna, ka elpot grûti un ka vçlreiz jâskaita lîdz 5 vai 10 pirms sâkt runât.
Skaidrs, ka centîðos tajâ iestâdîjumâ nerâdîties un to dakteri vairs nekad nesatikt. Kapçc ir tâds pieraksts ? Ko gan viòas varçja darît 48 minûtes - varu tikai minçt. Un vai dakterei bija grûti pateikt, atvainojiet, ka jums iznâca gaidît ilgâk, bija sareþìîts gadîjums ar pacienti. Nezinu, bet tâ ar cilvçkiem darît nedrîkst. Bûtu es prasîjusi naudu un atpakaï un aizgâjusi, ja zinâtu, ka tik ilgi jâgaida, bet nevarçju to paredzçt.
Tâdu cûcîbu nebiju sen piedzîvojusi un ceru, ka nekad vairs mûþâ. Nu nedrîkst tâ darît.
Lieki, teikt, ka arî tâ saruna îpaði normâla neiznâca, pârbaudîja mani ar sonogrâfu un izpalpçja un jau pçc 15 minûtçm biju prom.

...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 10:42
Traki dzîvot, ja þçl savai veselîbai stundu laika.
kanibâls
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 10:56
...un tur daktere Skrodele mani gandrîz noveda lîdz kanibâlismam...
Maiga - Tu gribçji nabaga dakteri Skrodeli apçst?
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 10:59
Parçíini, vai tâ bija stunda un skaidrs, ka es veselîbas ziòâ zaudçju , nevis ieguvu. Baigi sanervozçjos. Vai tâpçc, ka ârste, tâ var nerçíinâties ar cilvçkiem ?
Kanibâl - es viòu gribçju sakost lîdz asinîm un viòai tâds pliks un garð kakls bija. Jâ, tâ es jutos.

...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 11:04
Ir gadîjies sçdçt pat 2,5 stundas virs noteiktâ laika. Un tâdâ situâcijâ stresot ir galîgs neprâts. Lîdzi krustvârdu mîklas i sçdi. A ko? Tik sev garastâvokli sabojâs i viss. Kâ mçs justos situâcijâ, kad ârstam uz galda tikðíçtu pulkstens, kurð ik pa 15 minûtçm griezîgi zvanîtu dodot ziòu, ka Tavs laiks beidzies? Arî taèu sûdzçtos, vai ne?
Vai tad 62 minûtes nav stunda?
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 11:09
Pierçíini klât manas 15 min. , pierçíini klât ceïu.
EGV klînikâ man ir pieredze pa minûtçm. Pie Skrodeles biju tikai, lai noèekotu savu dakteri, kurai ar manu draudzeni gadîjâs baigais è/p un pçkðòi râdâs manî nemiers. Bet viss ir ok.

Ieva25
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 11:15
Pilnîgi piekrîtu Bimbamam! Ja es esmu pieteikusies uz noteiktu laiku un par to krietni samaksâjusi, tad vismaz atvainoðanos un paskaidrojumu esmu pelnîjusi. Ir pilnîgi savâdâka sajûta, ja cilvçkam normâli paskaidro, ka radiuðies neparçdzçti apstâkïi. Pacients nav sliktâks par ârstu un nav pelnîjis mazâk cieòas. Ârsts nav nekâds Dievs, kura priekðâ bûtu jâzemojas!
Dusma no cita PC
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 11:15
Nu jau, nu jau!
Domâju, ka jebkurð klients/pacients/cilvçks, kuram ir jâgaida sâk ðûmçties!
Vienalga - pie ârsta, Rimi pie kases, bankâ....
Laiks tieðâm ir nauda un cilvçkiem ðajos laikos viss ir saplânots lîdz minûtei un ja sanâk neparedzçti gaidît, nav brînums, ka nojûk visi plâni un cilvçkam iestâjâs stress!
Ir redzçti klienti, kas pçc 3 minûðu gaidîðanas (bez vizîtes pieteikðanas) triec kulaku galdâ un sâk po mâtuðke lamâties!:)
Bet ja galda otrâ galâ patrâpâs kâds, kas savu niecîbu nevar savâdâk izpaust kâ ar varas demonstrçðanu un otra dirsinâðanu, tad iet elle vaïâ!
Tâ nu tas ir!:)
...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 11:16
Tavas 15 min un ceïð bûtu jâpatçrç, pat ja nekavçtos. Virs normas ir 1 stunda. Ir vçrts tik ïoti bendçt sev nervus?
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 13:46
Ja tajâ brîdî ,kad bija zinâma neapmierinâtibâ ar apkârtni, bûtu paklausîjusi dakteri un iedzçrusi vienu ripiòu, varçtu nosçdçt vçl vienu stundu un nebûtu ne dusma uz dakteri un visu pârçjo pasauli. Vispirms vaig apskatîties uz sevi sakartot savu galvu un ta jau dzîve ar bûs gaiðâkos toòos bûs i laiks i nauda i nervi kârtîbâ. Liekas ðie dakteri spçj perfekti novilkt sienu un nezòemt jûsu dusmu negatîvo enerìiju, tâpçc nevienam viòi neatvainojas neko nepielienas îpaði nestrîdas tâpçc izsatas brîþiem tik kokaini jo jo atsit pret sienu jûsu negatîvio enerìiju un tâ nonâk pie jums atpakaï un jûs esat uzvilkusies vçl vairâk. Bet ja viòa uzòemtu jûsu pârmetumus uzklausîtu jûs no viòam atbrîvotos bet daktere bûtu sliktâ garstâvoklî uz visu dienu lîdz brîdim kad viòa no tâm atbrîvotos LÛK tÂ!!
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 15:03
Zintniek, varbût Tu esi tâ pati Skrodele. Nu tad zini, ka ja nâkoðoreizi tâ darîsi, tad iekodîðu gan tomçr un tad varçsi gudri spriest. Novçlu paðam, ko tâdu izbaudît, pçc pilnas programmas un tad raksti. Es reti esmu tik dusmîga, bet bija jau arî iemesls.

Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 15:33
Varçji jau ar iekosties- bûtu labs pasâciens i prese rakstîtu i pa TV parâdîtu. Bet nu kaukâ reâli jau tas nedodas izdarît, tik super fantâzija. Varçtu kâdas ðausmenes reþisçt, kas cilvçkiem ar pa labu nâk.
Ieva25
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 15:48
Tu zinâtniek tagad baigi samuldçjies! Ja cilvçks ir ârsts, tad nedod viòam tiesîbas izturçties pret citiem cilvçkiem, kâ pçdçjiem sûdiem. Nejûtîgs un nepieklâjîgs ârsts - nav labs ârsts.
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 15:53
Zintniek, Tu vienkârði esi bezkaunîgs.

Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 15:59
Starpcitu, bezkaunîgums ar ir viena veselîga îpaðîba!!!
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 16:30
Nu nez, vai ðajâ situâcijâ daktere sçdçja aiz durvîm un uzjautrinâjâs par to, ka jûs sçþat stundu aiz durvîm. Ja jûs esat uzsûkusies un tendçta uz negatîvismu, tad ar ðâdâm situâcijâ neizbçgt ne tikai pie daktera, bet veikalâ, darbâ sabiedriskâ transportâ par to ðoferis ne tâ piebremzçjis. Bet ja jûs gribçjât uzvaru, tad vajadzçja mçìinât pateikt viòai visu ko domâjat un mçìinât uzlaust ðo aizsardzîbu. Un tad ðî bezkaunîba pârietu jûsu pusç...
Dusma no cita PC
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 16:38
Un zintnieks, ja paðam bûtu jâgaida, bûtu no tiem, kas aurotu, kliegtu un dauzîtu ar kulaku pa galdu!
Tipiski!:)
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 16:56
Tâds es arî kâdreiz biju! Bet taga esmu sapratis, ka ðo laiku var izmantot pozitîvâkâm domâm, iekðçji neuzkurinot sevi ar dusmâm pret dakteri, un ta jau laiks ar paiet daudz âtrâk nekâ dusmojoties. Un lîdz ar to neuzkrâjas aizvainojums, lai vçlâk savu sâpi I netâ izteiktu!
Ave
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 17:45
Bet varbût pirms ðî Bimbama viens tâds pats jau tikko bija un dakterei vajadzçja vienkârði laiku,lai varçtu pârslçgties un ''savâkties'',lai uz nâkoðo Bimbamu neizgâztu visu negatîvo ,ko kabinetâ un dvçselç atstâja iepriekðçjais Bimbams.Tak ne jau ar veseliem strâdâ.............
Dusma no cita PC
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 19:10
Jâ-jâ, Ave!:)))) Iedomâjies, ka Tu ieej bankâ, bet tur kontu operatoram vajag atiet no Bimbama un viòð truli blenþ sienâ, a Tu sçdi un gaidi....:)
Darbs ar cilvçkiem prasa, lai savâkðanâs pasâkumi tiktu veikti ârpus darba laika! Ja nevar savâkties, tad jâiet strâdât, piemçram, par grâmatvedi!:)
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 20:51
Es domâju, ka dakterei S. obligâti vajadzçja iziet ârâ pie gaidoðâ pacienta un paskaidrot situâciju un atvainoties. Tâ ir.

Bet!

Ko lai dara dr., kad viens pacients nokavç, un viòam pie tam ir akûta situâcija, un jâpalîdz ir, bet nâkamais tûlît bûs klât... dr. ne vienmçr ir vainîgs pie tâ, par ko viòam ir jâlûdz piedoðana...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 21:06
bet nu vismaz vaardu bilst, vismaz "atvainojiet" pateikt nav nemaz tik gruuti, ja vien sevi necelj nez kaados augstumos... un tas attiecas ne tikai uz aarstiem, bet uz ikvienu.

kaut kaa paaraak sausi, nelaipni un nejuutiigi cilveeki saak palikt peedeejaa laikaa. :(
Nu re, ka te jautri ir gajis, nemaz nedomaju, ka tik daudziem bus ko teikt. Isteniba sita bija pirma reize, kad kaut ko izteicu, jo ieprieks, kaut ka izdevas visu norit. Kapec man jabut virtuali pateicigam cilvekam vienkarsi par to, ka vins ir arsts? Es sava pazinas vieta dr. Jumejai teiktu, ka esmu dusmigs, bet vins, tapat ka daudzi pacienti, to nespej. Manuprat par tadam lietam sabiedriba vairak jarunaa.
Barba
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:04
Fui tiem, kas aizstaav ''dakteres'' bezkauniibu(citaadi jau to nenosauksi)!!!
Veselu stundu pacients gaida, kameer shii kafijo...:P
Kaut kas nedzirdeets!!!

Bimbam!
Neej vairs pie shiis MATRJOSHKAS!!! Vai tad ir iestaajies aarstu deficiits???
Lai Tev veicas! :)
Barba
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:05
''zintniek''!
Vai tu ar savu galvu draudzeejies???
Kaa tik tu neesi paarmaaciijies?!? :PPP
...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:10
Bet ko tad raksta pats Bimbams? Sâkumâ besîjâs, ka jâgaida ilgi, Pçcâk besîjas, ka veltîtas tik 15 minûtes (cik parastai vizîtei pçc gostiem atvçlçts). Laikam taèu grib, lai nâkoðajam uz viòas rçíina vçl ilgâk jâgaida?

Minûtes garums vienmçr atkarîgs no tâ, kurâ tualetes (ðajâ gadîjumâ- ârsta kabineta) durvju pusç Tu esi, vai ne?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: