Baigais fui Maara!

Aizsāka Bimbams 

Barba
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:17
Bet ko tad raksta pats Bimbams? Sâkumâ besîjâs, ka jâgaida ilgi, Pçcâk besîjas, ka veltîtas tik 15 minûtes (cik parastai vizîtei pçc gostiem atvçlçts). Laikam taèu grib, lai nâkoðajam uz viòas rçíina vçl ilgâk jâgaida?

Vai tad mees ejam pie aarsta, lai paklaniitos naakoshajam pacientam...?
Domaa, ko raksti, nav logjikas.
...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:21
Akurât ir loìika. Besîjâs, ja ilgâk pieòem iepriekðçjo un besîjâs, ja laicîgi izvada paðu. Katram jau sava âda tuvâk, bet...
Es NEKAD nebesos ðâdâ situâcija, jo tâ gadâs un neko nosodâmu no tiesas neredzu.
Barba
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:26
Akurât ir loìika.

Es joprojaam to logjiku nesataustu;)
Ne uz viena pacienta reekjina aarsts nedriikst ''uzdziivot''...
Es pie taada vairs neietu!
...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:32
Nu bet Bimbamam jau akurât viòa likumîgâs 15 tika veltîtas. Tik netika pârtçrçts uz nâkoðâ rçíina. bet nepatîk.
Bimbams
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:52
Es neesmu neko rakstijis par 15 min. Skat. tekstu atpakl. :)
...
Re: Baigais fui Maara!
14.10.2005 23:59
Atvainojos, 15 min teksts pieder maigai.

(c) "Lieki, teikt, ka arî tâ saruna îpaði normâla neiznâca, pârbaudîja mani ar sonogrâfu un izpalpçja un jau pçc 15 minûtçm biju prom."
Barba
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 00:05
Taapeec jau taa ir, ka pacienti ''norij to krupi''... Piem., man kaa naakoshajam pacientam, nav jaaciesh, ka pirms manis kaads ir nokaveejis vai t.i. aarsta neizdariiba.. Vai vismaz lai man atvainojas.
...
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 00:12
Kaut kâ stulbi sanâktu, ka ârstam bûtu 20 reizes pieòemðanas laikâ jâatvainojas, manuprât. (Neskaitu ekstra gadîjumus par neieraðanos uz pieòemðanu vispâr vai kâ tamlîdzîgi). Pa manam, normâlam cilvçkam ir skaidrs, ka òemot vçrâ darba specifiku, tas laiks ir orientçjoðs. bet, ja gribas kaðíi, poliklînika, protams, ir laba vieta, kur to mekle't. Tur vienmçr bûs kur piesieties.
Bimbams
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 00:35
Manuprat runa nav par to, ja arsts ir nogruzits, cita pacienta a?¬zkavets, vai nokavee. Mani godigi nokaitinaja, ka daktere nesak pienemsanu tapec, ka nodarbojas ar kafijas dzersanu. Ta ir atieksme. Vai taja situacijaa vajadzeja lekt kajas un aicinat dakteri sakt pienemt pacientus? Varbut. Mans pazina turp dods regulari, sadas situacijas ari tur regularas. Un manuprat, tas ir skumji.
zane
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 00:44
Es tâ kâ atïauðos drusku apðaubît to, ka dr stundu dzçra kafiju. Vai vispâr dzçra.
&
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 01:32
zane=Maara :P
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 10:48
Ja ir pieraksts, tad es rçíinos ar laiku + - 15 min, tas man ir normâli, tam esmu gatava morâli, nevis , ka daktere kavçjas un ka viens pacients tur sçþ stundâm. Daktere taèu zinâja, ka uz viòu gaidîja cilvçki. Tas bija darbadienâ, darba laikâ. Nespçju iedomâties, ka man jâòem darbâ brîva diena, lai tikai 15 min. pabûtu pie ârsta.
Vai Ls 23.50 ir maza nauda par 15 min. kvalificçta darba, ja ne liela, tad maza noteikti arî nç.
Fui un vçlreiz fui tâdai attieksmei un darba organizâcijai un centîðos cik vien varu izvairîties no tâs iestâdes. Un vçl - mana klasesbiedrene, vispâr neiet pie ârstiem. Viòa saka, ka tur tikai slimîbas sev sameklç. Nevaru teikt , ka tas tieðâm tâ ir, bet viòa saka , ka viòai nav vispâr ìimenes ârsts. Slimîbas lapu viòa nekad neòemot tik un tâ. Varbût viòa rîkojas gudri, redzçsim.

...
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 11:00
Cilvçkam ir tiesîbas izvçlçties iet vai neiet un kur iet. Jo mazâk augstprâtîgu histçriíu ies, jo pârçjiem bûs labâk.
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 11:24
Punktiòa , vari jau mani saukt par augstprâtîgu histçriíi un vçl sliktâkos vârdos, jo saprotu, ka esi ar medicînu saistîts cilvçks un varbût paðai ir nâcies piedzîvot ne tâdu vien situâciju, bet normâli tas nav, 21. gs. vairs nç. Pareizi Dusma saka, ârsti nonâkot piemçram, bankâ garâ rindâ , reaìç tikpat stresaini un histçriski. Neba nu samiernieciski nîkst krçslâ stundu un lasa iemîïotu românu. Nestâsti pekstiòus punktiòa. Vismaz sestdienâ nemelo sev un mums.

...
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 11:44
Neredzu racionâlo graudu ðâdâ traèa celðanâ.
ja Tu nespçj mierîgi sagaidît, nenozîmç ka visi ir tâdi. ATslâbsti, bûs vieglâk dzîvot.
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 11:52
...:

dakterei vajadzçja paskaidrot un atvainoties. nepiekrîti?

es, piemçram, tâdâ gadîjumâ saprastu un mierîgi gaidîtu vai arî pârrakstîtos uz citu dienu, kaut arî mans laiks ir nauda un pat vairâk, kâ tikai nauda.
Dusma no cita PC
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 12:12
Dakterei tak (vajadzçtu bût) piekabinâtai mâsiòai, kas tur visas rindas, pieòemðanas un pârçjo trafiku regulç, ne?
Pareizi puce saka, varçja iziet mâsiòai un vienkârði pateikt, ka ir tâda situâcija, ka nâksies gaidît apmçram tik un tik un ko klients labâk gribçtu - gaidît vai pârrakstîties uz citu dienu!
Vienkârði sliktas manieres un prasta apkalpoðana -> slikta reputâcija un nebûs, nebûs to klientu tâdai ârstei!
Un ja kâds saka, nav ârstu un tâpat ies, tad es saku, ka neies viss!
Skaists piemçrs manâ zobârstniecîbas poliklînikâ (es tur eju jau gadus 15), daþiem zobârstiem ir rindas, bet daþi skumîgi tup bez pacientiem un ne jau tâ bûtu sagadîðanâs vienu vai 2 reizes, tâ ir vienmçr!
...
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 12:13
Zinot vidçjo situâciju vismaz tajâ poliklînikâ, kur es eju, dr bûtu pusdiena jâpavada visiem atvainojoties, jo pçc laika tur nenotiek nekas. Un es tur no tiesas traìçdiju neredzu.
'
Tâ pieklâjîba jau mums ir tikai tur, kur tas maksâ naudu- zobârstniecîba, kas cînâs par klientiem, krutas privâtprakses. Tâ nu tas lielâkoties ir. Un tas nav sliktâkais mûsu medsistçmâ.
Dusma no cita PC
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 12:16
Nu bet 23 (vai cik tur) lati jau nemaz nav nekâda parastâ poliklînika (kur pensionâri ietusç), vai ikdienas ârsts, ne?
Par tâdu naudu profesori pieòem, jebðu es sen neesmu bijusi nevienâ poliklînikâ?:)
durofeja
Re: Baigais fui Maara!
15.10.2005 14:44
nu man parastajaa polikliinikaa purvciemaa ir gadiijies gaidiit stundu un pat vairaak, gadiijies gaidiit kad dzer aarstes kafiju. taapeec nomainiiju aarsti un aizgaaju uz ARS. viena no taam daktereem pie kuraam esmu vairaakkaart gaajusi ir taa pati Skrodele un nav bijis jaagaida, viss baigi preciiizi. taa ka tas vairaak man liekas kaa iznjeemums. jo man no gruutnieciibas laikaa ~10 reizeem, kad biju, tikai vienu reizi uz USG vinja kaveeja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: