stipras antibiotikas+nepilnvertigas brokastis=ìîbonis????

Aizsāka belisima 

Nesen saku lietot diez gan stipras antibiotikas(salidzinajuma ar tam ko esmu dzerusi ieprieks)CIPRINOL.Ta nu sanaca ka brokastis sodien nesanaca neko dizas - maizes skele lai tuksa dusa nebutu zales jadzer.apm pec 1,5h raibs gar acim un pamats zem kajam pazuda...izgaju svaiga gaisa,padzeros,palika labak...tacu tads diskomforts vel palika...braucu majas un autubusa velreiz palika slikti,dabuju izkapt:(( tagad esmu majas,paedusi(domaju ka tas no neesanas') tacu diskomforta un nelabuma sajuta vel joprojam ir...;(((
vai varetu but ta ka sos gibonus un nelabumus izsaukusas zales kas praktiski iedzertas tuksa dusa?
p.s.Stavokli neesmu 100%
Man ari ta ir bijis no antibiotikam, es pat izvemos...no tas reizes, tuksa dusa antibiotikas nedzeru.
nu par tuksu dushu es gan neteiktu,saprotu,ka zales vispar jebkadas tuksa dusa nedzer,tacu pielauju ka ar tam brokastim(paris maizitem)bija par maz:(((vel tagad sezu un mokos ar nelabuma sajutu:((((
Plus vçl jâdomâ, ka slimîba ar dara savu- ja jau ab jâdzer, tak jau nav iesnas.
pielauju ari to - vnk nekad nav bijusi zalu nepanesiiba,bet ka saka vienmer pienak 1x:)
p.s. zales dzeru lai arstetu urincelu iekaisumu,kuru neieverotu ja vien analizes nebutu sliktas,passajuta saja zina lieliska:)))
Nu gan trakie - tukshaa duushaa antibiotikas nedriikst dzert, ja taa nav noraadiits pamaaciibaa. Tas tachu negatiivi ietekmee zarnu traktu... Protams, ka Tev ir jaaeed kaartiigi, jo organisms no antibiotikaam novaargst un veel Tu need, tad nav briinums, ka gjiibonji. Parasti dakteri iesaka paraleeli antibiotikaam dzert arii vitamiinus, lai organisms paaraak nenovaargst..
ni,parbaudiju - tas nav no tuksas dusas - laikam sis bus pirmas zales ko nepaanesu - treso dienu jau staigaju ka dulla musa:(((((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: