Veeders

Aizsāka Vilcene 

Vilcene
Veeders
14.10.2005 23:35
Kas vareetu buut noticies veederaa,nu jau labu laiku nemitiigi jaaiet uz hauziiti daudz (no 5-10 un vairaak)reizes,vienmeer kaka shkjidra...Ar taa kaa velk nabas rajonaa,lai gan reizeem tikai...A shodien pat veders saap un mugurpusee ar velk..Vareetu buut no alus dzershanas?Ilglaiciigas??
eze
Re: Veeders
15.10.2005 09:09
tu neesi sakeerusi to veedera viirusu, kas tagad te plosaas? man ned saakumaa bija baigaa caureja. bet peec dienas pazuda. bet taa vilksanas sajuuta veel jopojaam it kaa ir
Jaa jaa
Re: Veeders
16.10.2005 01:10
Manî tâdâ gadîjumâ jau èetrus gadus vîruss plosâs. Kas to, lai zin no kâ, bet vispâr, alkohols varçtu bût pie tâ vainîgs... Labâk jau aizèâpot pie gastroenterologa ;)
Re: Veeders
16.10.2005 11:33
njaa... nu ja pa chetriem gadiem nevar pie aarsta aizvilkties... vaardu truukst.
Jaa jaa
Re: Veeders
16.10.2005 12:48
A kas teica, ka nevar pie ârsta aiziet??? Esmu bijusi pie daþâdiem speciâlistiem, tikai neviens nezin no kâ tas vçders niíojâs. Visiem ir kaut kâdi pieòçmumi, bet uz pieòçmumiem jau diagnozi neuzstâdîsi. Tâ nu es sadzîvoju ar savâm kaitçm, dzeru zâles - loperamîdu. Viòð nomâc zarnu darbîbu un patieðâm palîdz ;)
Rudene
Re: Veeders
16.10.2005 13:28
man vienai pazistamai meichinjai arii ir problemas ar vedera izeju - atklajas, ka shada problema vinjai ir no stresa vai kaa tamliidziiga :(
Vilcene
Re: Veeders
16.10.2005 13:49
Jaa,man viiram ar bij vai pugadu shitaa,gaaja pie doktoriem,nesa kakas...a neko neatrada..:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 15?
Ziņa: