piena krevele

Aizsāka gandza 

gandza
piena krevele
15.10.2005 12:35
taa ir maziem beerniem galvinjas augsheejaa priekshdaljaaa??? taa ir taapati, kas liecina par piena olbaltumvielu nepanesamiibu???? vai ta vinja nav visiem beerniem?
Ave
Re: piena krevele
15.10.2005 14:24
Nav gan visiem bçrniem un tik tieðâm var liecinât par piena olbaltumu nepanesîbu.Bet tas nenozîmç,ka piena obv nepanesîs visu dzîvi.Jâïauj ''nobriest''zarnu traktam un tâ fermentiem.
gandza
Re: piena krevele
15.10.2005 17:19
nespeeju iedomaaties savu beernu bez piena produktiem - beernam ir vairaak jau par 2 gadiem un tikai tagad uzzinu, ka taa iisteniibaa ir patologjija...a taa krevele ta ir jaatmiekshkjee, jaamazgaa mati un jaanjem taa krevele aaraa! ja? dzirdeeju, ka arii aadinja sausa paliekot no obv nepatesamiibas.., bet vinjai taa nav...laikam tad taa nepatesamiiba nav tik izteikta??
Ir
Re: piena krevele
15.10.2005 18:13
Interesanti vai pieaugusham cilveekam arii var buut piena krevele? Es reizeem briinos, kas man tai galvaa, taadas kaa kreveles, balta kraasaa.. Un man ir piena olbaltumu nepanesamiiba, bet ne vienmeer izdodas neest piena produktus, taa ka mosh arii pieaugusham cilveekam tas taa var buut??
...
Re: piena krevele
15.10.2005 18:15
Man domât seboreja tâ bûs pieauguðam cilvçkam.
Ir
Re: piena krevele
15.10.2005 18:23
nea, seboreja man toch nav, es regulaari apmekleeju dermatologu, domaaju ka seboreju vinsh buutu pamaniijis. Un taa krevele man tikai reizeem. Peedeejaa laikaa, greekoju un lietoju piena produktus un tad man saakaas nieze un taas kreveles. Nu jau nelietoju kaadas 3 dienas, nekaadu krevelju nav.
gandza
Re: piena krevele
15.10.2005 20:48
nu re :) buusi netiishaam atklaajusi iemeslu :)
gandza
Re: piena krevele
17.10.2005 11:38
Varbuut kaads var padaliities pieredzee - kaa to kreveli dabuut aaraa?????
Ega
Re: piena krevele
17.10.2005 17:44
Uzsildi eïïu, ar vati pusstundu paturi uz galvas, tad izmazgâ galvu un ar íemmi nokasi nost, ïoti labi nâk nost.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 1?
Ziņa: