Apendicîts

Aizsāka gitana 

Apendicîts
18.10.2005 11:12
Nekad nedomâju ka man varçtu izoperçt apendicîtu-par veselîbu nekad îpaði man nav bijis ko sûdzçties. Bet te pçkðòi vienu dienu sâk sâpçt sâns-un ...operâcija... Man ir ceturtâ diena pçc operâcijas, rçta sâp (nu tâ tam laikam jâbût) , bet cik dienas tâ sâpçs?? Kad varçðu normâli pastaigât? Njâ-un vçl kas-ðausmîgi baidos no diegu òemðanas ârâ, esmu dzirdçjusi ðausmu stâstus par to ,ka sâpot briesmîgi.
Bet par paðu operâciju-liels paldies dr.Jurim Boguþam. Ja jums atklâj iekaisuðu apendicîtu-meklçjiet ðo ârstu-nu vienkârði saulîte ne íirurgs. ;0)
ares
Re: Apendicîts
18.10.2005 11:38
Tev bija LAPOROSKOPIJA vai parasta operâcija?
Man taisîja laporoskopiju, un man tâ ïoti stipri nesâpçja!
Diegu izòemðana ir nepatîkami, bet tici man tâ vçdera sâpçðana pirms operâcijas ir ïooooooooooooti sâpîgâka!
li
Re: Apendicîts
18.10.2005 11:39
Diegu izòemðana man nesâpçja, bija tikai mirklîgas sajûtas, ka iekniebj. 4. dienâ sâpes manuprât vçl ir norma.
Bet vçl vairâkas nedçïas pçc operâcijas man bija jûtîga tâ rçta.
Staigât jâcenðas uzreiz ar taisnu muguru - vismaz man tâ ârtsi teica.
hidra1
Re: Apendicîts
18.10.2005 13:17
Vislabâk par to apjautâties ârstçjoðajam ârstam - íirurgam, kurð taisîja operâciju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 9?
Ziņa: