Kâpçc sâp acis ?!

Aizsāka neizprotami 

neizprotami
Kâpçc sâp acis ?!
20.10.2005 08:54
Man ir laba redze, var teikt pat, ïoti laba. Bet pçdçjo gadu laikâ, pastâvîgi acis sâp- ir tâ, ka gandrîz vai asaro, ir sâpîgas, plastiòi tâdi kâ apsârtuði nedaudz paliek. PIrms gada biju pie ârsta, domâju, ka tas no darba pie datora( darbâ gan ir labâkie monitori). Tomeº izrâdîjâs- ar redzi viss kârtîbâ !! Nu kâ lai esu atkal pei acu ârsta, ja ar redzi viss okey !
Bet kâpçc ðâdas prob, nesaprotu. Kaut kur lasîju, ka acis varot sâpe't no problçmâm ar aknâm, bet vai tâ var bût ??! VArbût kâdam bijis kas lîdzîgs?
Esmu galîgi nomocîjusies ar ðito.
P.s Skropstu tuðas vispâr nelietoju.
gita
Re: Kâpçc sâp acis ?!
20.10.2005 10:56
Varbût ar vairogdziedzeri problem, ja pârâk aktîvi strâdâ acis izspieþas uz âru...no tâ arî sâp. Nav pçdçjâ laikâ karsti un svarâ nekrîties???
neizprotami
Re: Kâpçc sâp acis ?!
20.10.2005 16:47
Esmu tieva visu laiku, bet acis uz âru "nespieþas".
LavAzza
Re: Kâpçc sâp acis ?!
21.10.2005 10:20
Iespeejams , ka tas ir SAS - sauso acu sindroms . Paliidz maaksliigaas asaras , nopeerkamas aptiekaas.Bet labaak konsulteeties pie acu aarsta .
neizprotami
Re: Kâpçc sâp acis ?!
21.10.2005 11:20
ESmu mçìinâjusi mâkslîgâs asaras un vçl kaut kâdus tur pilienus- diemþçl nelîdz.
sesam
Re: Kâpçc sâp acis ?!
21.10.2005 20:34
Un kâ ar putekïu çrcîti? Kâda alerìija?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 5?
Ziņa: