Uztura bagaatinaataaji..

Aizsāka tuka 

Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:17
Nenopietni izkausiet TU. Abstract ir pçtîjumu îsâ forma. Apsties kaut vai Medline.
Kas tad tevis pçc ir tas râdîtâjs. Visiem dodam morfînu un visi jûtas labi. Un ko tâlâk? Par tâlâko viss vienalga, ka tik nauda kabatâ, ne?
Liekas ka tev nav ne jausamas ko nozîme case vai prospective pçtijums. Tie laiki ir pagâjuði kad kaut ko iedod cilvçkam un domâ ka tas ir labs - tikai tâpçc ka tâ liekâs. Viss ir jâpierâda.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:28
Man nav jaakaunaas par to, ka neesmu aarsts un nezinu kaa tas saucaas:) Man svariigaaka ir reaalaa dziive un svariigi lai to nodziivotu kvalitatiivi. Taadeelj intereseejos par to, kaa to izdariit...... runa nav par to, cik tas maksaa, bet par to - cik tas labs un kaadi ir pieraadiijumi tam, ka tas ir labs:) Protams, ir svariigs arii profesionaalju mediciinaa viedoklis - arii tur viss ir ok. Taadeelj patiesiibaa nejuutos taa, ka man Tavaa priekshaa buutu jaataisnojas:) Jautaajums vai tas interesee Tevi, ja ne - tad ko velti censties?
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:48
Kas mani interesç? Jûsu domas par to kas bûtu labs pacientiem? Nç neinteresç - ja Jûs nçesam tas Pacients. Medicînas pirmais bausis ir "Nekaitçt" - ar UB nav vispâr zinâms ko viòð izdara ar cilvçku. Kâds bûs attaisnojums ja kâdai grûtniecei kas barota ar UB piedzims bçrns ar iedzimtu kaiti? Manâs acîs nekâds.

Par dzîves kaviltâti - abstrakst jçdziens, ja palîdz UB - dzeriet un priecâjaties, tikai vienmçr ir jautâjiens - vai tas nav placçbo.
/placçbo - neskaidrs fenomens - kad iebarojot tabletes (parastu glikozi) kâ super zâles - pacients jût uzlabojumu/
Trix
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:58
vasa:

Nç, tâ nav pârtika. Tie ir kaut kâdi augi, kas it kâ satur vajadzîgos vitamînus u.c. minerâlvielas, bet tas nav uztura pamats. Tev taèu arî, ja vienu dienu neçd kâpostus vai citronus, nesâk âda lobîties? Pârçjâ pârtika satur pietiekami daudz, turklât organisms diezgan mierîgi pielâgojas visâdu vitamînu îslaicîgam trûkumam. Bet problçmas sâkas tad, kad organisms atrofçjas, jo viòam visu laiku bâþ íîmiskos vitamînus, un viòð pats vairs nespçj producçt to, kas nepiecieðams. Tas tâpat kâ cilvçkam, kam grûti staigât, iedot invalîdu ratiòus. Tak pçc brîþa viòð vispâr vairs nevarçs pastaigât.

tâ "informâcija", kâ mçs tos UB izstrâdâjam, kâ pârbaudâm un cik visiem no tîem paliek labi, tik un tâ nav objektîva. Ja es raþoju muguras kasâmos, mana biznesa interesçs ir sazîmçt shçmas, ka mani kasâmie ir labâki par citiem kasâmajiem un uzrakstît "pçtîjumus", cik cilvçki paliek laimîgi, jo lieto manus kasâmos. Un apgalvot, ka jâlieto visiem, jo tas ir nepiecieðams ðûnu pareizai termoplantâcijai un karbobazaretrintçzei.

Tie paði izplatîtâji, droði iestâsta, ka çdiet droði, tas nekas, ka stâvoklî, kâ reizi tad vajag çst UB! Taèu uz iesaiòojuma skaidri un gaiði uzrakstîts, ka nerekomendç grûtniecîbas laikâ.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:59
:) Jaa, jaa placebo sheit ir viens no iemiiljotaakajiem forumieshu jaajamzirdzinjiem - zheel tikai, ka visbiezhaak to attiecina tieshi uz vitamiiniem. Neesmu gan dzirdeejusi, ka peec UB lietoshanas kaadam beernam buutu iedzimusi kaada kaite. Bet gadiijumi, kad zaalju lietoshanas rezultaataa cilveeks ir cietis vai pat miris nav saskaitaami.
Vai asins sastaava uzlaboshanaas arii vareetu buut placebo?:)
Ok, te jau atkal paaraak plashi aizgaaja....... taapat katra indiviida veseliiba ir pasha rokaas un katra pasha izveele ir - ruupeeties par savu veseliibu pirms slimiibas vai mekleet paliidziibu tad, kad biezhi vien ir par veelu.
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 14:04
vasa, jâdomâ, ka Tu bûsi pasargâta no visâm iespçjamâm slimîbâm?! Tad kad bûsi UB lietojusi lîdz kâdiem 80 gadiem un saglabâjusi moþu íermeni un skaidru galvu, varçsi visiem saviem oponentiem pierâdît: redz vajadzçja Jums tâs ripiòas rît, vajadzçja. Bet sprieþot pçc Taviem tekstiem, mçs, kas savu uzturu bagâtinam kâ nu kurð mâkam, uz to laiku Tevi nevarçsim sadzirdçt no citiem medîbu laukiem.
Trix
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 14:10
Redzi, man bija iespçja iepazîties arî ar informâciju par UB ne tikai no reklâmâm presç. Tâds pats bizness kâ farmakoloìija. Galvenais ir cilvçkam iestâstît, ka viòam tas ir vajadzîgs savas veselîbas labâ.
Tik un tâ uzskatu, ka ir jâdomâ, ko çd, citâdi nekâdi pulveri nepalîdzçs, nav jau brînumlîdzeklis. Bet, ja cilvçks tic, ka nu tas viss viòu glâbs no slimîbâm, liekâ svara, ðíielçðanas utt., tad viss ir atkarîgs tikai no ticîbas un paðiedvesmas.
Ja kas - es UB nepiegâju ar negatîvu attieksmi, ka tas viss ir s***. Tieðâm domâju, ka bûs pozitîvs efekts. Taèu izrâdîjâs, ka nekâ. Komentârs no izplatîtâjiem: jâlieto UB ir visu laiku! Un to jau es uzskatu par invalîdu ratiòiem savam íermanim. Paldies!
Metaxa_e
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 15:05
Vasa, bet kur tad palika tie pçtîjumi un pierâdîjumi, kas it kâ tomçr eksistçjot?
Dîvainâ kârtâ arî tie piemçri iz reâlâs dzîves ir tikai izplatîtâju radinieki, visiem parastiem cilvçkiem un viòu radiniekiem, kas lietojuði UB, cerot tikt no kâdas kaites vaïâ, beigu galâ nâcies secinât, ka naudiòa izmesta vçjâ.
Un tâ izskatâs, ka izplatîtâju dzelþainâkais arguments ir "re, kâ visi rij zâles, un tâpat nepaliek labâk" un "re kâ farmâcijas bizness blefo un slauc naudu", ar vârdu sakot, ja VIÒI var raþot un izplatît zâles, kas nepalîdz, muïíot tautu ar brînumzâlçm, kapçc mçs nedrîkstam darît to paðu?
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 15:58
Metaxa_e: vai tad tie peetiijumi un pieraadiijumi bija sheit jaaievieto? Katrs redz to, ko grib redzeet. Ja Tu gribeetu tos redzeet - nav probleemu. Un Tev ir personiigi paziistami tie, kuriem kljuvis sliktaak?
Redz, ja cilveeks gribeetu saprast kas ir kas - vinsh pats to censtos noskaidrot nevis caur pazinju pazinjaam saklausiitu kautkaadas runas un uzdotu taas par absoluuto patiesiibu.
Ok, domaaju, shais lietaas taapat pie kopsauceeja nenonaaksim. Katram savs.
zb
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 17:06
vasa:

tu tik maz zini un tik daudz runaa ka nonaac pretrunaas pati ar sevi:

"Metaxa_e: vai tad tie peetiijumi un pieraadiijumi bija sheit jaaievieto?, Redz, ja cilveeks gribeetu saprast kas ir kas - vinsh pats to censtos noskaidrot...."

ko tavupraat metaxa visu laiku censhas izzinaat no tevis. pat meegjinaaja ieskaidrot kas ir "abstract". skiet ka tev nav nekaada nojeega par zinaatniskiem rakstiem un peetiijumiem. un tad pati saki ka nevajag "caur pazinju pazinjaam saklausiities kautkaadas runas un uzdotu taas par absoluuto patiesiibu."
:)
Metaxa_e
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 17:09
Nevis ðeit jâievieto, bet jâpaskaidro, kas/ kâdâ veidâ/ cik ilgi veic pçtîjumus par ðo lîdzekïu ietekmi uz organismu un kas ir pilnvarojis izplatîtâjus apgalvot, ka tie ârstç konkrçtas smagas slimîbas (pat nerunâjot par to, ko izplatîtâji runâ un sola visapkârt, piemçru ir pilns forums).
Man nav personiski pazîstams neviens, kam tieði no UB ir kïuvis sliktâk, bet toties ir gan personiskâ pieredze, gan radinieku un draugu pieredze, par to, ka uz konkrçtâm slimîbâm UB neatstâj ne mazâko ietekmi. Kas arî ir gluþi loìiski.
Un kas attiecas uz pretçjâs nometnes nolikðanu pçc principa: man ir dziïas un pamatîgas zinâðanas, savukârt tiem, kas te strîdas pretî - "no pazinju pazinjaam saklausiita kautkaadas runas", kas "tiek uzdotas par absoluuto patiesiibu", tad man ir jûs jâapbçdina, ka, gan nebûdama mediíe, bet ilgus gadus esmu lasîjusi gan medicînisku literatûru, gan literatûru par veselîgu dzîvesveidu, daþâdiem dabiskâs dziedzniecîbas veidiem un alternatîvo dziedniecîbu, ko visu lieku lietâ arî savâ dzîvç. Pilnîgi nenoliedzu UB, bet pret cilvçku muïíoðanu un negodîgu biznesu izjûtu visdziïâko riebumu un zinâmu misijas sajûtu cînîties pret to.
Ezîtim, Pûcei, "..." u.c. naidîgi noskaòotiem indivîdiem:
Manuprât jums ir maldîgs priekðstats par izplatîðanu. Es neko neizplatu, izòemot informâciju, vismaz ar èemodânu pa ielâm neskraidu un preci nepiedâvâju. Esmu nutriciologs- veselîbas un diçtas konsultante, UB pielietoðanas speciâliste ar medicînas izglîtîbu, bet medicînâ strâdâju tikai zinâtniski pçtnieciskajâ institûtâ Maskavâ, tajâ kur poti pret çrèu encefalîtu izdomâja un mçìina izdomât pret Laima slimîbu, nesekmîgi gan pagaidâm...
Un mâcos un pilnveidojos nemitîgi, jo man patieðâm interesç medicînas joma kâ tâda, bet ne tikai vienâ virzienâ, tâpçc izmantoju arî farmaceitiskos lîdzekïus, kad tas nepiecieðams. Un parâdiet man vienu ârstu, kurð man acî skatoties apgalvotu, ka sirdij, piemçram tas pats augðminçtais Q 10 nav vajadzîgs, vai ka A vit. redzi neuzlabo, vai B grupai nav nekâda sakara ar nervu sistçmu, vai nepiesâtinâtâs taukskâbes holesterînu neregulç... un tâ varçtu turpinât bezgalîgi, bet lieta tâda, ka lai tâ strâdâtu un ar ðiem lîdzekïiem ârstçtu, ir vajadzîgas pamatîgâkas zinâðanas ðajâ jomâ, ko med. institûts diemþçl nedod.
Bet bïâvçjiem gribçtu ieteikt parunât ar tiem ârstiem, kuri strâdâ un ÂRSTÇ cilvçkus arî ar UB. Un konsultanti cieði ar ðiem ârstiem sadarbojâs, un diagnostikas veic ârsti ar aparatûrâm, kas ir ârstu- zinâtnieku radîtas, aprobçtas un savu efektivitâti pierâdîjuðas, ko apliecina attiecîga dokumentâcija. Piemçram diagnostika "Oberon" vçl nesen bija pieejama tikai Kremlim un kosmonautiem, bet tiem vienmer ir pieðkirts pats progresîvâkais un labâkais, bet Folla diagnostikas pamatlicçjam R.Follam Romas pâvests pasniedzis dâvinâjumu "Par cieðanu mazinâðanu pasaulç"Bet par UB klîniskajiem pçtîjumiem runâjot- ârstniecîbas augi, minerâli, dzîvnieku dziedzeru ekstrakti u.c. savu efektivitâti un terapeitisko iedarbîbu ir apliecinâjuði gadu simtu un tûkstoðu garumâ.
Bet par to, ka izplatîtâji solot visus izârstçt: es tâdus nepazîstu, vismaz manu kolçìu vidû tâdu nav, un es ne vienâ tekstâ neesmu teikusi, ka nav jâiet pie ârstiem (pati ar tiem strâdâju), es saku, ka ir lîdzekïi, kurus lietojot daudzi ir atrisinâjuði savas ar veselîbu un diçtu saistîtâs problçmas, kuru priekðâ ortodoksâlâ medicîna bezspçkâ noplâta rokas. Un komplementârâ medicîna, kuras ietvaros strâdâ arî nutriciologi, iekïauj sevî veselîbas problçmu risinâðanu ar visiem lîdzekïiem- zâlçm, UB, procedûrâm, diçtu...
Un, ja daudzi mediíi tik akli neturçtoe tikai pie vienâ skolâ iemâcîtâm patiesîbâm, varbût ka pacienti bûtu tikai ieguvçji, un nevajadzçtu te tçret laiku un enerìiju norejot vienam otru, seviðíi lietas, par kurâm paðiem maz sapraðanas.
Jâ starp citu, aptiekâ ir nopçrkams korallis ar nosaukumu Coral Waater ~~ pa 4.95Ls paciòa( bez patenta Nr. un ar lietoðanas termiòu 10gadi, ko partikas cents, cik man zinâms nedod), bet Koraïïu klubâ koraïïu kalcijs ALKA MUNE maksâ 4.20-4.30 paciòa pârdoðanas cena- biedram 3.36Ls(pçc $ kursa) un man ðî paciò pietiek mçnesim un +citas lietas=~~10Ls mçnesî- veselîbas uzturçðanai. Kâdreiz par zâlçm "izmetu" ap 30Ls mçnesî un ìimenes ârste teica, ka visu mûþu bûs jâdzer...

Metaxai: nebija laika âtrâk atbildçt, bet varçtu komentçt Jûsu diagnostikas rezultâtus un izskaidrot situâciju. Nezinu, kas bija Jûsu konsultants, kas uz diagnostiku uzaicinâja un pie kura ârsta gâjât, ka viòi Jums visu nepaskaidroja, bet tas "aparâts" nemelo. Katram dzîvam organismam ir savi viïòi, un ar "Imago" tie tiek nolasîti, tâpçc tas nevar uzrâdît to, kas nav, tas vienkârði ir izslçgts.Daþreiz ir iespçjams, ka kâds spçcîgâks fons kaut ko nomâc, bet tad tas uzrâdâs nâkoðajâ reizç, un vçl, ðîs sistçmas uzrâda izmaiòas ðûnu lîmenî, kad parastas analîzes un izmeklçðanas vçl nefiksç, tâpçc arî tâs diagnozes, kuras vçl iespçjams slimîbâs nav pârtapuðas, bet neko nedarot, par tâdâm kïûs. Ja vçlaties noskaidrot situâciju, rakstiet uz e-pastu.
Un lietas labâ visiem iesaku: ja gribat atbrîvoties no adrenalîna, dariet to sporta zâlç, skaldiet malku vai kâ savâdâk, bet ja gribat paspîdçt viens otra acîs- izdariet kaut ko reâlu lîdzcilvçku labâ, nevis lamâjiet viens otru!:)))

alko
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 17:55
Inâra, saki lûdzu, kas tâs par zâlçm un pret ko, - ko ìimenes ârste teica, ka tev visu mûþu bûs jâdzer? Kâ un kâpçc pârtrauci?
Metaxa_e
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 18:09
Man paðlaik nav laika gari rakstît, bet, Inâra, Jûsu teiktais man tieðâm "nolika uz mutes". Tâtad ðî diagnostika vienkârði nemelo, man tas ir jâpieòem par faktu un ar ðo atziòu man vajadzçtu samierinâties gan ar to, ka man tika noteiktas vismaz 5 nepareizas diagnozes un netika noteikta pareizâ, gan ar to, ka pie ðîm nopietnajâm diagnozçm (un vçl piedevâm nepareizâm) man netika pat ieteikts griezties pie ârsta, bet gan es tiku "nodota" pilnîgi un absolûti medicînâ nekompetentu, bezkaunîgi uzstâjîgu Koraïïu kluba nutriciologu rokâs.
Vai es pareizi sapratu, tâtad jûs apgalvojat, ka man tomçr bija/ ir pankreatîts, gastrîts, enterîts, kolîts, smiltis þultspûslî, kaut arî analîzes un ultrasonogrâfija uzrâdîja ideâlu iekðçjo orgânu stâvokli un funkcijas?
Un kâ ar nelaimîgo celiakiju, kas netika uzrâdîta?
Un kâ ar no tâ visa izrietoðajâm sekâm?
Skaidrîbas labad jâpiebilst, ka esmu kïûdîjusies, tâ nebija IMAGO diagnostika, bet varbût tad Oberon? Tâ ir diagnostika, kur uzliek austiòas un "skenç smadzenes".
Un kas attiecas uz solîjumiem ârstçt daþâdas kaites, te jau vienâ tçmâ kâds bija apkopojis un citçjis jûsu komentârus pie daþâdâm tçmâm. Ja vien ar solîðanu netiek saprasts vienîgi formulçjums "Es svinîgi solos izarstçt jûsu kaiti.", tad tie BIJA solîjumi attiecîgâs slimîbas ârstçt ar Koraïïu kluba lîdzekïiem.
Es, protams, varçtu rakstît arî uz e-pastu, bet vçlçtos, lai jebkura diskusija, ja tâda vispâr notiek, bûtu publiska.
qwerty
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 18:11
Pat UB raþotâji saka, ka viòu produkts nav medikaments un neko neârstç ... Uz kâ pamatojoties Inâra apgalvo, ka ârstç gan?
Par A vitamînu - protams, viòð ir labs redzei. Bet kâpçc NEVIENS izplatîtâjs nekad neraizçjas, ka cilvçka organismâ vitamînu varçtu bût par daudz? Tas pats A vitamîns - uzòemot par daudz tas izraisa vçzi, pie tam tas neizèurâjas, bet gan uzkrâjas taukos. Kâpçc par to neviens izplatîtâjs neraizçjas, bet nezinot par klientu/upuri neko, mierîgu sirdi pârdod bundþiòas?
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 18:24
Metaxa_e: ir bezjeedziigi sheit spriedeleet. Ja veelies, varam satikties un Tev priekshaa tiks nolikts tas, ko prasi. Neliec man drukaat tos palagus ar uzvaardiem un instanceem - ja cilveeks negrib ticeet, tad jebkursh drukaats dokuments ar desmit ziimogiem nespees to paarliecinaat jo visu jau var viltot, pat - gmp.
zb
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 18:37
es ar varu izdrukaat tekstus un nolikt priekshaa. tas veel neko nepieraada.
iesaakumam pietiktu ja tu vareetu iedot mums kaadas references publiceetiem peetiijumiem. ? :)
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 18:39
Inâra
Vot nevajag pârspîlçt.

Q10 ir vajadzîgs, pats rodas organismâ, ir pçtijumi ka palîdz uzlabot rezultâtus sportâ - tikai tur deva ir 10X lielâka kâ pârdod aptiekâ (bezmaz vai lai iegûtu labus rezultâtus - visa paka jâapçd vienâ dienâ).

Nepiesâtinâtâs taukskâbes holesterînu neietekmç - tur ir cits efekts - izmainâs ðûnas membrâna un trombocîti neíerâs pie asinsvada sieniòas.
Tu kaut reizi dzîvç lipidogrammu esi redzçjusi. Vispâr zini kas tas ir?

B grupas vitamîns ir kaudzçm maizç, kam tev tâs draòíîbas UB jârij?

Nu - Tu saprati - ja ko lasa - vajag arî saprast, ne. Izgâþas kâ veca sçta...
Par to Imago un Co vispâr neizteikðos.
Ritenbraucejs
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 23:17
Inara, nu nav gan sportaa taa kaa tu raksti. Un vis ko papildus lieto sportisti ir drausmigas slodzes del. Es 5 h laikaa sacensibu laika dazkart izdzeru 4l skidruma. Profi dazreiz uz 200 km distanci zaude 5-6 kg svara. Es nevaru apest 50 kg salatu dienaa. Bet jautajums, kas ir ub, un kapec tie butu jalieto nesportistiem? Un daudzi sportisti ziedo sitaa savu veselibu, organisms atrak izlietojas. Divaini, atrodu saja foruma jau otro temu par ub
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 23:19
UB ir karstâkâ tçma ðeit forumâ :)
sacensties ar UB var tikai krûðu palielinâðana un vâveres skûðana/neskûðana :)))
...
Re: Uztura bagaatinaataaji..
25.10.2005 22:39
Hmm :-) kamçr es on vacation kâds manâ vârdâ rosâs :-)

Un kâda gan Inârai med zglîtibâ, ja neskaita to slaveni piesaukto nepabeigto medicînisko un izcilos ârstu kvalifikâcijas celðanas kursus nutricioloìijâ (kâ var celt ârsta kvalifikâciju cilvçkam, kurð nav ârsts????????), kamçr pie exvîra krievzemç dzivojâs?

Un visbeidzot- kad tad ðie GMP lîdzekïi kïûs zâïlîdzekïu kârtâ par ofciâli atzîtiem lîdzekïiem, nevis tikai vârtrûmç izplatâmi? Ar visiem saviem GMP un FDA atzinumiem? Un nutriciologu drausmîgo vçlmi glâbt cilvçci?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: