vai ir iemesls kreòíiem ?

Aizsāka Beisiks 

Beisiks
vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 09:19
Sveiki, manai draudzenei ir 7 mçneðu vecs bçbis. Sver 9 kg. Viòa ir ïoti satraukusies, ka bçrns vçl nestâvot kâjiòâs, jo iepriekðçjie bçrni 7 mçn.vecumâ to stabili darîjuði. Kâ tur ir (man aizmirsies) - aptuveni kad bçrnam vajadzçtu sâkt celties kâjiòâs ?

Lilina
Re: vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 09:53
manai draudzenei beebis saak staigaat ap gadu. starp citu esmu dzirdeejusi, ka nav nemaz labi, ja baigi aatri saak staigaat, jo nevar vel iisti savu svaru tureet un varot palikt liikas kaajinjas.
Beisiks
Re: vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 10:44
Jâ, Tev taisnîba ;) Bet mana draudzene uztraucas nevis par staigâtprasmi, bet gan par to, ka bçbis neceïas kâjiòâs.
ole
Re: vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 11:39
labi bûtu ja ðajâ vecumâ pats mâcçtu apsçsties, bet celties kâjâs nav vçl jâmâk. Tagad bûtu jâmâcâs râpot.
lalelu
Re: vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 11:48
7 meeneshos beernam jaaceljas kaajaas nav...man rodas jautaajums vai tad beernu aarsts neizksaidro kas un kaa? vai tad nav jaaiet uz ikmeenesha paarbaudeem Latvijaa? mana vecmaate man sagruuda pilnas rokas ar visaadaam graamataam par beerna atiistiibu, kad staajos uzskaitee...
katr beerna attiistiiba ir atshkjiriiga...mana meita saaka 7 meeneshos raapot, kaiminjienes meita nemaz neraapoja uzreiz saaka staigaat apmeeram gada un paaris meeneshu vecumaa...kad beerni saak raapot, tad arii saak maaciities celties kaajaas...piemeeram pieraapo pie galda un turoties pie taa meegjina slieties kaajas...
anu
Re: vai ir iemesls kreòíiem ?
21.10.2005 17:58
katru menesi nu gan vairs nav pie arsta jaiet, nu ir jauni likumi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: