Vîrs ir netîrulis

Aizsāka Jelena 

Moljers
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:06
Netîrs , bet mîïð :)
Anubîne
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:24
Mançjais draugs arî diezgan netîrîgs - mazgât it kâ mazgâjas katru dienu,bet nu ... drçbes gan nemaina :( - visu laiku staigâ vienâs un tajâs paðâs un aizbildinâs,ka neesot veïas maðîna :( - lai mazgâ ar rokâm - a ðis -lûk nemâkot!
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:32
Anubînei:

Izklausâs pçc aizbildinâðanâs. Veïasmaðîna mûsdienâs tak dârgi nemaksâ. Var dabût lietotas, jaunas un iedauzîtas utt. par normâlu ciparu!
Ar rokâm dþinsus gan dþeks laikam neizmazgâs! :)))))
Ja kas, ir arî paðapkalpoðanâs veïasmazgâtavas. (Laikam Akas ielâ atarp Lâèplçða un ìertrûdes, bat varbût kïûdos) vai vienkârði mazgâtavas, atdod savas ðmotkas un atnâc pakaï tîrâm. Pati zinu vienu dþeku, kas viens dzîvoja un drçbes uz veïasmâju nesa.
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:41
Trix
Ko tad dzîvo kopâ ar tâdiem briesmîgiem zvçriem kâ vîrietis :) Vari lçkt no biksçm ârâ - nekas jau nemainîsies :0 Tâ ir bijis un bûs. Izvçlies tîru latvijas veci :P
No Eiropas vajag izrakstît, tad mûsçjie smirduïi attapsies:-)))
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:45
Rix:

Tie teksti ir par bijuðo. :)
Ja Tev ir katalogs, pçc kura izvçlçties normâlu Latvijas veci, padalies! Vienîgâ nelaime - tie lîdz 35 man par zaïiem! Nu ko? Kâ tagad ar izvçli? ;P
Bet par to, ka vîrietis nemainîsies, Tev taisnîba, to jau sen secinâju.
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 14:55
>Bet par to, ka vîrietis nemainîsies, Tev taisnîba, to jau sen secinâju.
Nu tad ko tad bïausties?

>Ja Tev ir katalogs, pçc kura izvçlçties normâlu Latvijas veci, padalies!
Pati meklç. Es vçl par savedçju piestrâdâðu.

Starp citu tagad moderni ir runât par cilvektiesîbâm . Vîrietim ir tiesîbas staigât mazliet netîram. Nepatîk - netuvojies, i svo :) Sievietes pârmazgâjas, pârlietojas kosmçtiku (cik lûpkrâsas nav apçsts), un smarþas patçrç tonnâm (sâku jau piemirst kâda ir îsta sievietes smarþa). Nu un ko - kaut kâ jâpacieð.
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:00
Nu tad sçdi pie sava televizora nemazgâjies, smirdîgs un laimîgs! Ja vçl sievieti dabûsi, kas arî nemazgâjas, varçsiet smirdçt kâ divi mîïi sieriòi!
Manis pçc, cilvçktiesîbu aizstâvi, vari staigât netîrs cik tîk, tik tâ patâlâk no manis!
Lai uz tevis labi baktçrijas vairojas! Viòâm tur lieliska vide! :)

Peace!
Moljers
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:02
Ja vecis ir tîrîgs, nedzeroðs, pieklâjîgs, tad jârçíinas, ka visticamâk laidîs pa kreisi, jo viòi ir uz izíerðanu.
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:03
Gribu piebilst. Sakiet, vai es daudz gribu, ja vçlos, lai vîrs palîdz man kârtot dzîvokli (nu tur putekïus slaucît un mantas sakârtot) vismaz vienreiz mçnesî. Viòð uzskata, ka var mierîgi dzîvot bardakâ, ka viòam nav laika (viòð strâdâ!!!). Bet tas, ka es strâdâju, kopju bçrnu, taisu çst, mazgâju veïu, gludinu, kopju dzîvokli, eju uz veikalu - visu pati - viòð uzskata par normu. Palîdz kaut ko izdarît tikai tad, kad es padsmit reizes palûgðu. Vai visi vîrieði ir tâdi. (Kad es teicu, ka izðíirðos, viòð secinâja, ka labâku neatradîðu, jo visi pârçjie ir vçl sûdîgâki).
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:06
Lasu...un juutos aizvien laimiigaaka, ka mans viirietis tieshaam iet dushaa no riita un vakaraa....Mums nekad taadu probleemu nav bijushas...Bet piekriitu faktam, ka ar to ir jaaciinaas!! Taa vienkaarshi ir necienja ne vien pret sevi, bet arii pret partneri. Kuram patiik, ka vinja miljotais cilveks sarauc degunteli nelabaas smarzhas deelj. Domaaju, ka nevienam. Un ja shis fakts viirietim nav gana labs stimuls tomeer iet un sevi sakopt, tad...vienkaarshi truukst vaardu:(((
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:12
Trix
Es nesaprotu ko tu vari lekties. Nepatîk vîrieði -- tâ arî pasaki. Sameklç kâdu otru tîrîgu sieviðíi un dzîvojat laimîgi.
Baktçrijas aug uz tâdâm kas noberþ sev visu âdas tauku slânîti, smçrç tur zieíus un domâ ka baigi veicina veselîbu. Visam ir savs mçrs.
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:16
Mjâ... Bûtu tikai loìiski, ka katrs dara to, ko vajag un tad, kad vajag. Kam ir brîvs brîdis, tas tos traukus nomazgâ. Nav nekâda fantastika, arî tâdi vîrieði ir.
Ar palîdzçt prasîðanu ir uzmanîgi jâstrâdâ. Nevienu ðíîbu grimasi nedrîkst atïauties, pat, ja redzi, ka kaut kas ne tâ izdarîts. Viòam liekas, ka tâ ir labâk, tâ arî izdara. Ja sâksi îdçt, ka tev to putekïu sûcçju vajag nolikt pa kreisi, navis pa labi, pasûtîs tevi d*** un vairs klât neíersies.
Jautâjums "vai tu nevarçtu iznest miseni?" parasti saòem atbildi "nevarçtu!". Nâkoðais jautâjums "bet iznesîsi?". Parasti atbilde ir nç, tad nâkas improvizçt.
Esmu taisîjusi skandâlus, bet nostrâdâja. Palûdzu nomazgât traukus, es tikmçr vannasistabu iztîrîðu. Atbilde "jâ, jâ". Nekas nenotiek. Trauki stâv nemazgâti. Pabeidzu vannasistabu un salieku netîros traukus gultâ viòa pusç zem segas. Seksa nav, 1 krûzîte beigta, lamas nejçgâ, bet es smaidu: nu, ja tev tie netîrie trauki ir tik mîïi, tad turi pie sevis, es netîrus uz galda redzçt negribu!

Ja "viòam nav laika" ietver skatîties TV un lasît avîzi, vari atbildçt ar to paðu uz prasîbu uztaisît vakariòas.

Uz pçdçjo teikumu es atbildçtu, lai nu nav tik pârliecinâts. Un pasmaidîtu. Lai domâ ko grib. (Un padomâs arî!)
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:21
> Rix

Es piedâvâju mierîzlîgumu, vçl nevari rimties?
Ja tev liekas, ka îsts vîrietis ir smirdîgs vîrietis, kurð turklât uzskata sevi par viskrutâko, kas ir labs tâds, kâds ir, tad lai tev veicas. Ne visas sievietes to vçelas pieciest. :)

Ja kas, es kosmçtiku nelietoju. Nekâdus glumos losjonus nevaru ciest, jo âda neelpo. Lûpukrâsu arî nezieíçju, jo man riebjas pielipt pie vîrieða. Jâ, mazgâjos un lietoju antiperspirantu. Bez smarþas, ja kas.
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:30
Trix

Kâdu mierizlîgumu? No karojoðas feministes. Nekad un ne kur!

Cilvçks ir jâpieòem kâds ir nevis jâpaòem kâds ir un tad jâmçìina audzinât (tipiska sievieðu kïûda) cerîbâ ka cilvçks mainîsies. Nemâki atrast normâlu veci kas tevi apmierina - pati vainîga.
Vîrieði redz viòai smirdot. Pârfâzçjot kâdu vecu þîdu "Vîrieði ir jâmîl, nevis jâosta".



Ziòojums rediìçts (21-10-2005 15:35)
dina
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:30
Hmm, gribi perfektu Jelena?!! Man ar ne visu majas dara... lai izsuktu istabas ir jaludz vairakas reizes. Parasti vins nosmejas, ka nekad nav bijis majas tik tirs ka ar mani kopa esot. Vardu sakot-gadu varot gaidit un netirs neklusot. Tatad nevajagot ar sukt! Vini ir traki fiksi uz visa veida atrunam, bet atrodas jau atrodas kompromisi. Ir tacu ari vinam jasaprot, ka trauki pasi no masinas lauka nelidis un kadel gan vins nevaretu pakustinat rocinas majas dzive!?? Var un ka vel var. Ar sausmam skatos uz drauga vecakiem, kuri ir no tas paaudzes, kad sieva majas dara visu - viriets piecelas no galda un parvacas uz sofu, bet sieva sefte viena pa virtuvi! Tad es priecajos, ka manejais vismaz est gatavo un kaut ko majas dzive piepalidz.... pec tadas audzinasanas varetu but bijis vel slinkaks!
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:37
Rix
>Cilvçks ir jâpieòem kâds ir nevis jâpaòem kâds ir un tad jâmçìina audzinât (tikpiska sievieðu kïûda) cerîbâ ka cilvçks mainîsies>
Es neceru, ka cilvçks mainîsies. Gribu vienkârði pateikt, ka îstie vîrieði ir izmiruði, pieraduði, ka sievieðu dzimtes pârstâvju ir mazâk un vîrieði trûkst. Lîdz ar to viòi negrib neko darît, sçþ uz sievietes kakla: nepatîk - atrod citu. Viòi saprot, ka citi ir tâdi paði, jo îstie vîrieði bija tie, kuriem tagad ir 80 gadi, kuri karoja un ar kuriem sievietçm bija droði un viegli dzîvot, jo viòi cienîja sievieðu darbu.
Trix
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:41
Nuja, savu slinkumu visvieglâk ir attaisnot ar "tâds es esmu".
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:44
Jelena

Tev vienkârði nav paveicies, tas arî viss. Arzemçs ir vairâk dabûjami "normâli" vîrieði - bet vai viòi ir labâki? Nezinu, ne man spriest.
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:48
Trix

Kâds sakars slinkumam? Ja tu gûsti baudu no mazgâðanâs - dari to kauèu 10 reizes dienâ. Bet ja cilvçkam nepatîk, vai liekas sveðs katru dienu mazgâties - tagad ar slotu uzbrukt un karot... Nu nez - tam jânâk no iekðas nevis no taviem slotas sitieniem pa muguru.
dina
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:49
jelena, man skiet, ka tiesi sodien viriesi ir sakusi kaut ko darit majas! senak tak bija majkalpotajas tiem, kuriem nebija sievas!
Viriesi ir diezgan slinki pec dabas. Un mazliet labak piecies nekartibu sev apkart. To ko vares izdarit rit, vini nedaris sodien. Kadel tad sievietes vienmer spej pavilkt visu vienalga slimas vai veselas? Virietis saslimstot ieliekas gulta un PATIESI IR SLIMS! Ta ari mums vajadzetu darit, bet ne, mes meginam vel papildus enntos majas darbus paveikt....
Man skiet, ka Tev vajadzetu runat nopietni ar savu virieti par visam sim temam. Tu jau pati zini atbildes... nevar but, ka vins ar tadu nievasanu izturas pret jebko, ko Tu saki. Tad jau rodas jautajums - kurs kuru mil? Un vai vispar Jus viens otru milat?
dina
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:52
Arzemes labaki dabujami??? Es dzivoju norvegija. Ar ko arzemes atskiras no latvijas - tas ir dzives limenis. Vairak lidzeklu atliek tiesi saimnieciskam, normali nepieciesamam lietam ka traku masinam un tml lietam. Varam atlauties est restoranos nedomajot par menesa dienu - ir vel nauda konta vai nav (un te nebut nedomajiet, ka sezu savam uz kakla, stradaju tiesi tapat ka vins un ka visi Jus latvija).
Viriesus veido mates! Piedomajiet savus bernus audzinot. Ja nekad neliksiet saviem deliem istabas suknet un mazgat, vini to nelabprat daris lieli izaugusi!!!
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 15:55
Dina, tev taisnîba. Vîrieti vajag audzinât no paðas bçrnîbas.
valda
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 17:26
Vîra netîrîba bija viens no iemesliem, kâpçc izðíîros. To vairs nevarçja ciest. Iesâkumâ domâju, ka varçðu kaut kâ pârliecinât, mudinot mazgâties.
Bet ir bezcerîgi pâraudzinât pieauguðu cilvçku. Ja nu vienîgi íeroties pie radikâlâm metodçm, piemçram, ðíirðanâs. Liekas, ka tagad viòð to beidzot sapratis. Bet nu jau "vilciens aizgâjis".
Dusma no cita PC
Re: Vîrs ir netîrulis
21.10.2005 22:36
Jâ, pie laba âtri pierod, es jau biju piemirsusi, ka viens no iemesliem, kâpçc precçjos ar savu vîru ir tas, ka viòð katru vakaru (dzîvs vai miris) iet duðâ un no rîta taisa cat-wash-u un katru vakaru nâk no darba un visas drçbes (izòemot uzvalku) blarkð pa taisno ielidina veïas grozâ.
Un ja kâda zeíe mçtâjâs pagultç, tad tâ noteikti ir mançjâ vai kaíi no veïas þâvçtâja nocopçjuði!
Palasot visas ðitâs ðausmas nolçmu, ka nekad vairs nesûdþeðos, ka veïas kastei vâku nevar dabût ciet!!!:)
saba
Re: Vîrs ir netîrulis
22.10.2005 23:39
Mans vîrs, kad svçtdienâs nomazgâjas, atviegloti nopûðas - nedçïas ðausmîgâkais darbs izdarîts! Un tâ katru svçtdienu!
gudrelis ibio
atkal tâs bâbas
23.10.2005 00:19
íçrc.
vispirms lec gultâ ar Tâdiem (seksu ta' paðâm gribas) un tad sâk uzstâdît noteikumus. a pie plîc ðâs neviens nedzina, paðas pieleca, aiz bailçm, ka aizies pie smukâkas, gudrâkas un èaklâkas. duras!
brrr
Re: Vîrs ir netîrulis
23.10.2005 22:44
es tikai gribeeju piebilst - neviens jau nesaka, ka tai dushaa ir jaabnezrth diendienaa aada!!! ielien dushaa, noskalo visu kjermeni tikai ar dushu vien, bet kaartiigi ar tam piemeerotiem liidzekljiem izmazgaa intiimaas vietas, kaajas un paduses. Kur ir probleema? Nav jau katru dienu jaaberzh ar shvammi viss kjermenis.
mood
Re: Vîrs ir netîrulis
28.10.2005 16:41
traki! esmu pateiciiga vinjam par saviem iekaisumiem!
un Tu samierinies ar to?
Diemzheel taadi rukshi ir daudz....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: