Neiroþu klînika Dzintaros...

Aizsāka kiki 

Kâdas ir atsauksmes...
neirotiíe
Re: Neiroþu klînika Dzintaros...
21.10.2005 12:40
Biju pirms daþiem gadiem. Man palîdzçja. Vienîgi ja ar nosûtîjumu, jâgaida vairâkus mçneðus; maksât pilnu samaksu nevarçju atïauties. Nezinu kâ ir tagad.
Ja ir konkrçtâki jautâjumi, jautâ.
laimiigaa
Re: Neiroþu klînika Dzintaros...
21.10.2005 21:47
dzintari ir superîga vieta , îpaði vasarâ. dod dieviò, valsts naudas pieðíirðanas lçmçjiem apjçgu, ka kvotas vajg palielinât, lai cilvçki var atgûties no savâm likstâm par simbolisku maksu. Es uz dzintariem dodos reizi gadâ jau 4 gadus...
Mana draudzene tur bijusi daudzkart, nakosnedel brauks atkal. Vina tagad gaidija rindaa 2 nedelas, bet vina gaidija 1 vietigo palatu. Vinai patik tur. Galvenais miers un juura.
zane
Re: Neiroþu klînika Dzintaros...
22.10.2005 08:09
Man palîdzçja!!! Piedalîjos visâs aktivitâtçs. Vçrtîga ir mûzikas terapija, fizkultûra, psihoterapijas treniòi uc.
Minnija
Re: Neiroþu klînika Dzintaros...
22.10.2005 19:35
man arî ïoti patika.Tikai pats sâkums bija grûts,jo man vajadzçja antidepresantus un ,kamçr piemeklçja îstos,jutos galîgi apstulbusi un nelaimîga.Vçlâk bija labi.Masâþas,vingroðana-joga,zemûdens masâþas..ïoti labi sakârtoju nervus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 22?
Ziņa: