saauksteeshanaas beernam

Aizsāka durofeja 

durofeja
saauksteeshanaas beernam
22.10.2005 18:41
vai tas ir normaali, ka 3 gadus vecs beerns apmeeram 6 reizes gadaa slimo ar saauksteeshanaas slimiibaam (iesnas, klepus, 2 x laringiits, iztiekam bez antibiotikaam).
alko
Re: saauksteeshanaas beernam
22.10.2005 18:45
Ja bçrns pastâvîgi slimo, viòð ar kaut ko nav apmierinâts. Slimoðana ir aizsargreakcija pret kaut ko kas nepatîk. Gadâs ka trûkst uzmanîba bçrnam un tad slimojot to saòem. Vai vide bçrna organismam nepieòemama.
durofeja
Re: saauksteeshanaas beernam
22.10.2005 18:47
man liekas 6 reizes gadaa nav pastaaviigi...
durofeja
Re: saauksteeshanaas beernam
22.10.2005 18:50
mani ne tik ljoti interesee kaapeec un ko dariit, cik tas vai taads slimoshanas biezhums ir normaals 3 gadniekam.
alko
Re: saauksteeshanaas beernam
22.10.2005 19:02
Durofeja, vai pati 3 gadu vecumâ tik bieþi slimoji?

Kâdos apstâkïos augi?
lalelu
Re: saauksteeshanaas beernam
23.10.2005 12:17
un tad jau veel naak klaat jautaajums vai beerns iet beernudaarzaa...parasti tur saak beerni slimot biezhi, jo imuunsisteema jau tik mazam kjiparam nav iipashi stipra...un aatri sakjer no citiem beerniem...
Re: saauksteeshanaas beernam
24.10.2005 13:46
6 reizes gadâ - tas jau nu gan nav bieþi. Ja bçrns apmeklç bçrnu dârzu, tad tas pat ir reti.
Apple
Re: saauksteeshanaas beernam
24.10.2005 22:58
Mançjâ slimoja vçl bieþâk- 3 nedçïas pa mâju, 1-dârziòâ, turklât bez antibiotikâm reti iztikâm. Biju pat uz konsultâciju pie pulmonologa, kur man pateica, ka tas nav nekas îpaðs.
Paaugâs pati, i slimot sâka retâk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: