distonija & grutnieciba

Aizsāka ??? 

???
distonija & grutnieciba
22.10.2005 22:44
vai tas ir savienojamas lietas??? jau paris gadus cinos ar sirdsklauvem, merenam panikas lekmem utt., protams ka lietoju ari zales. pec gada vai 2 jasak domat par berninju...nak virsu bazjas par to, vai kaut kas mana vedera vispar turesies ja stresoju pat pie vismazaka sikuma un tik ilgstoshi esmu lietojusi medikamentus (gan jau ka bez tiem neiztiksu ari grutniecibas laikaa)...un ja tas berns tur noturesies, kads vinsh piedzims...
priecashos par jebkadu pieredzi shaja jautajuma. paldies!

Dusma no cita PC
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 00:33
Visâ ðajâjâ draòíîgâkais ir tas, ka distonijas pârmantojâs un reizçm ir pat smagâka nekâ mâtei vai tçvam!:(
Bet par bçrniòu sâc domât tad, kad bûsi nokâpusi no zâlçm un savedusi sevi kârtîbâ, tâ Tev varçtu bût baigi laba motivâcija!

Veiksmi&veselîbu!
arisa
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 10:57
palasi pati, ko raksti>>>>>>>>>>>> "protams ka lietoju ari zales"
tas ir pats sliktâkais ðajâ visâ. Zâles var nelietot un VAR dzîvot normâli. Iesaku sameklçt psihoterapeitu un nekâdas zâles nevajadzçs. Pârmçrigs stress tev ir un viss. Un ârsti vienmçr ðâdos gadîjumos pieðuj distoniju. Zinu, ko saku, jo mani arî piestûma ar zâlçm un pieðuva distoniju, bet pateicoties p-terapeitam nav ne viena ne otra manâ dzîvç ;))
???
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 12:34
psihoterapija protams ir laba lieta, bet ta ka dzivoju viena no dargakajam pilsetam pasaule, tad diez vai to varesu atljauties. jamegina kaut ka pashai ar sevi tikt gala, bet ziniet - nav viegli filozofiska miera uztvert sirds kulenjoshanu kas nelauj koncentreties ne uz ko citu un panikas lekmes no kuram prakstiski nav iespejams tikt lauka nekjeroties pie validola piemeram...
bet paldies par viedokliem!

arisa
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 13:44
nu nauda bûs aizbildinâjums vienmçr. Var iet pie psihoterapeita kaut vai reizi 2 ned un tas neav tik dârgi, kâ liekas. Vai esi mçìinâjusi meklçt iespçjas pastaigât uz terapiju? laikam jau ne, tikai uzreiz íeries pie iemesliem, lai neietu.

Beidz sevi þçlot un gausties, bet dari kaut ko lietas labâ. Kaut vai skrien vai ej pastaigâs.... Es pati pelnu salîdzinoði ïoti maz, bet reizi nedçïâ 10 Ls p-terapijai atvçlu, jo tas palîdz un es to daru PRIEKÐ SEVIS!

pasçdi un padomâ. visvieglâkais ceïð kâ meklçt attaisnojumu slimoðanai ir sevis þçloðana, tad valsts vainîga, tad cenas ne tâdas...celies un dari kaut ko!!!! un ja ïoti gribçsi sev palîdzçt, tad viss bûs, bet izskatâs, ka tev izdevîgâk ir slimot. Sorry, ja izklausos riebîga, bet ir jâtiek ârâ no tâs bedres, ko sauc par slimîbu un tâs izdevîgumu ;))) veixmi tev
deta
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 14:49
Man lçkmes pirmoreiz parâdîjâs tieði grûtniecîbas laikâ. Lîdz tam vienreiz bija kaut kas lîdzîgs bijis, bet toreiz nodomâju, ka vienkârði klaustrofobija.
Medikamentus nekâdus toreiz nelietoju - dzçru nomierinoðas tçjas, pa reizei baldriâòus, nedaudz pamainîju dzîvesveidu - kïuvu aktîvâka. Un daudz meklçju informâciju par to, kas ar mani notiek un kâpçc. Ne no medicînas viedokïa, bet no psiholoìijas - kas ir tas, kas mani þòaudz un traucç elpot, kâdi notikumi, kâdas situâcijas mani tik ïoti iegroþo. Paskatîjos uz savu dzîvi no malas un godîgi atbildçju sev par to, kas man liek ikdienâ slikti justies.
Vçlâk atklâja nelielas problçmas ar vairogdziedzeri - arî tad simptomi ir ïoti lîdzîgi - elpas trûkums, nervozitâte, panikas lçkmes.
Lçkmes vairs nav atkârtojuðâs, nekâdus medikamentus tâ arî nesâku dzert.
Vai tu esi pârbaudîjusi savu sirdsdarbîbu, vairogdziedzeri?
Man ieteikums - pamçìini atsacîties no zâlçm. Mçìini sameklçt psihoterapeitu / psihologu, ko varçtu atïauties. Ja citâdi nesanâk, meklç pati info par to, kas ar tevi notiek - zinâðanas man palîdzçja vieglâk pârvarçt lçkmes.
Lai izdodas!
arisa
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 14:53
100% piekrîtu detai. Un starp citu, man izrâdîjâs, ka vairogdziedzeris jâpaârstç ;D
???
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 14:53
viss nav tik vienkarshi ka liekas no malas. dzivoju arzemes un sobrid nestradaju, bet ja ari stradatu un pelnitu pietiekami daudz lai varetu atljauties sejienes psihoterapeitus, tad nezinu gan cik ta terapija butu efektiga, jo diez vai saprastu pilniba to medicinisko terminologiju. psihoterapeits jau nav no tiem dakteriem kas pasaka vai esi slims vai ne, izraksta zales un palaiz majas...
kads zin kadu LV psihoterapeitu kas konsulte e-pasta veidaa? vai tada veida terapija vispar ir iespejama?
deta
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 15:11
Vai tev bija lçkmes arî tad, kad strâdâji?
???
Re: distonija & grutnieciba
23.10.2005 15:21
jaa, protams ari tad kad stradaju un tas bija vistrakakais, jo nespeju ne uz ko citu koncentreties ka vien uz nemitigiem "sirds kulenjiem" un jo vairak par to uztraucos, jo trakak bija. neviens arsts nespej tiem maniem kuleniem dot nekadu medicinisku izskaidrojumu, tapec janoraksta vien uz distoniju. bet var jau but, ka psihoterapeits var lidzet...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: