Dzimumloceklja mazgashana

Aizsāka Ian 

Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 15:06
Par orâlo seksu - lasu un domâju vai ðeit tieðâm tikai galîgi nepieredzçjuðâs sievietes raksta. Vai tas tieðâm nav skaidrs, ka aromâts no vagînas ir atkarîgs no cilvçka, nevis no ziepçm, vai pûderiem vai smarþâm. Ja nav vesela maksts, âda, vispâr iekðas, tad nekâdas smarþas tur nelîdzçs. Tâpat ar vîrieða spermu, ja nav laba veselîba, ja lieto visâdu sliktu pârtiku un neveslîgs dzîvesveids, tad sperma garðos riebîgi un vispâr viss tur bûs riebîgs.
Es mazgâjos ar ûdeni un tikai un sviedrus var noskalot ar ûdeni, nezinu kâdi netîri darbi bûtu jâdara, lai vajadzçtu lietot ziepes íermenim. Regulâri eju pirtî, ðkrubçjos, pçc noskaòojuma lietoju maskas ne tikai sejai, bet arî íermenim un galvenais, domâju ko un cik çdu un vai pietiek kustîbu.

hercogiene
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 15:19
te nav runa par pieredzi vai nepieredzi orâlajâ seksâ. Tas, ka katram cilvçkam ir individuâla smarþa, ir zinâms ! Bet ne jau tikai dabiskâ cilvçka smarþa ir jûtama. Ne jau ðî seksa laikâ var just tikai spermas garðu un smarþu! Ne jau kâds runâ par smarþâm un pûderiem, bet gan par to, KAS sakrâjas dzimumorgânu apvidû, kaut vienas dienas laikâ, nerunâjot jau mçneða laikâ.
Es negribçtu, ka man bûtu jâmîlçjas ar vîrieti, kas tikai reizi mçnesî nomazgâjâs ar ziepçm, bet visas pârçjâs dienas - tikai ar parastu ûdentiòu...jâsmejas ! Ne par velti intîmziepes izdomâtas, tâm ir cits ph un neko sliktu tâs izdarît nevar. Ja kâdam patîk patîk suðíaini seksa partneri - lûdzu.
daalija
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 15:28
piekriitu hercogienei! es vienreizgribeeju puisim sniegt baudu, bet...attaisot bikses sajutu, ka nav tuurs un svaigs;) paspeeleejos taapat, lai nenostaadiitu puisi neveiklaa sit., bet vinjsh tik un taa saprata, naakamreiz gan bija tiirs un smarzhiigs;)
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 15:38
Secinu, jûsu vîrieði nav veselîgi, ja katru dienu tâ sasvîst, ka patîkamu smarþu var dabût tikai ar ziepçm. Un kas tad tur tâ sakrâjas ? Varbût ïoti dûðîgiem un brangiem vîrieðiem arî sakrâjas sviedru smaka, bet ne jau normâlas miesasbûves un veselîbas. Jâmazgâjas no rîta un vakarâ. Intîmziepes jâlieto ierobeþoti. Bet - neesmu jau daktere, ja kâdam teikts regulâri - nu tad neko darît, lai cer , ka bûs labâk jo vairâk uzziedîs un paberzîs. Daalija - pirms duðas nav rekomendçjams orâlais sekss, to varçju izdomât arî 16 gados, tam nebija vajadzîgs m. forums un pieredze.

daalija
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 15:55
kaapeec tad nav rekomendeejams? ja jau tavam viirietim nekas tur nekraajas un nesmird? un interesanti, vai tieshaam sviedri ir tie, kas paliek uz loceklja?
Man liekas, ka uriina smaka ir veel riebiigaaka...
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 16:05
Mans vîrietis ir seksuâli lietojams pçc pilnas programmas tikai pçc nomazgâðanâs, tieði tâpat kâ es. Ja spiedîgâka vajadzîba, tad labâk bez orâlâ. Apnika man par ðo tçmu - gaumes un cilvçki taèu atðíirâs. Ja cilvçks jûtas tîrs tikai pçc ziepju lietoðanas,tad to vajadzçtu arî ïaut viòam, un varbût , ka tâ arî visu mûþu nodzîvos un âdai nebûs nekâda vaina. Bet varbût bûs un tad mainîs ieradumus.

khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 16:10
Tauta manupraat visu CCCP laiku nodziivoja ar prastaakajaam veljas ziepeem, nu i kas, bija varbuut kautkas kaadam vairaak kaa tagad, bet iipashi nav dzirdeets, ka mazgaashanaas ar ziepeem (konkreeti vechiem) buutu ljoti slikts pasaakums....
Re: Dzimumloceklja mazgashana
26.10.2005 09:10
Pilnîgi piekrîtu Dusmiòai...nevajag radît problçmas kur to nav:))) Vienkârði rîtos un vakaros vajag nomazgâties:)))

Izsmçjos riktîgi...ziepes esot kaitîgas:)))
Lîdz kam ir jânonâk, lai ziepes sâktu uzskatît par ïaunuma sakni...?:)))

Protams, protams...intîmâs higiçmaslîdzekïi ir pat ïoti ok ... ieteicami, draudzîgi un visâdi citâdi atbalsâmi, bet nu mîïie cilvçki...domâjiet taèu ar galvâm ...ar reklâmas palîdzîbu mums ne to vien ieskaidros...ka ziepes kaitîgas un maize nav çdama:)))
Re: Dzimumloceklja mazgashana
26.10.2005 16:01
Ziepes sausina. Jo augstâks ir pH lîmenis duðas þelejâ, ziepçs vai kâ te dzirdçju, ka daþi apmazgâjâs ar matu ðampûnu... :o , jo vieglâk tie var izjaukt âdas dabisko aizsargbarjeru, seviðíi tik intîmajâ zonâ...
Droði vari lietot mazgâðanas lîdzekli intîmajai higiçnai, kura ir domâta sievietçm. :))
urla
Re: Dzimumloceklja mazgashana
26.10.2005 16:58
ar pumeku un smiltîm kârtîgi reizi mçnesî noberst un bûs labi
b.
Re: Dzimumloceklja mazgashana
26.10.2005 18:47
kamçr lietoju ziepes, dabûju tur sçnîti, kura pie tam vçl visu laiku atkârtojâs pçc ârstçðanas.
kopð pârgâju uz tîru ûdeni (katru dienu, protams), sçne vairs nav atkârtojusies (jau daudzus gadus)
tumsa52
Re: Dzimumloceklja mazgashana
26.10.2005 21:20
Iesaku mazgâties bieþâk un seviðíi vîrieðiem un seviðíi ðo mantiòu un seviðíi ar ziepçm, jo meitenes bieþi kautrçjas aizrâdîtbet vîrieði paði atvainojiet ir diezgan netîrîgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: