izduuru ausiis caurumus...

Aizsāka nukaatad 

nukaatad
izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:02
un re - vienas auss ljipa (peec divaam nedeelaam!) sapampusi un struto... Ko nu ?
:((
eseja
Re: izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:19
Tu tiiri ar kaut ko? Vispaar jau meedz strutot auses, kad izdur, bet ja regulaari tiira vinjas ar skjiidumu, neatceros kaadu - parasti jau pasaka, kad izdur - tad paariet. Ja nezini ar ko, mosh tev te kaads cits pateiks. Es atceros, kad man izduura - abas bishku suloja un takaa strutoja, nevareeja saprast, bet tiiriiju katru dienu vairaakas reizes dienaa un viss bija okei ;)
pauze
Re: izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:28
Jaatiira ar kaut ko dezinficeejoshu - uudenjrazha paarskaabi mazprocentiigo, klingjeriishu tinktuuru, visbeidzot var arii ar kumeliishu teeju.
eseja
Re: izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:32
vot domaaju teikt par klingjereem, bet sabijos, vdrug izkodiis auses ;))
sesam Vision
Re: izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:38
Ar ðnabîti no bâriòa. Vai nav alerìija uz rotas metâlu, man ir auskari, kurus ilgâk par vienu dienu nevaru valkât
eseja
Re: izduuru ausiis caurumus...
23.10.2005 23:39
man akal ar ausiim ir taa - kad pamainu metaalu, vienalga no kaada uz kaadu, bish pasaap auses, bet ja dienu izciesh, pierod un nekas nesaap :) bet tas droshi ka ljoti individuaali :)
nukaatad
Re: izduuru ausiis caurumus...
24.10.2005 00:57
interesanti jau ir tas, saakumaa viss bija o, un tad peeksni.... baac un iekaisa.
saaku kompreses likt no klingeriisu tinktuuras...
cerams paliidzees...
ðerija
Re: izduuru ausiis caurumus...
24.10.2005 09:10
ar Borskâbes spirta ðíidumu jâtîra. vismaz es tîrîju un bez problem;))
Juris
Re: izduuru ausiis caurumus...
24.10.2005 09:30
Tîrît var ar ko tik grib, bet jâievçro viens nosacîjums - lîdz brîdim, kad caurumiòi aprçtojuðies pilnîbâ, ir jânçsâ tikai un vienîgi zelta auskari. Tas ir viens no íîmiski visstabilâkajiem metâliem un nereaìç ar ðíidrumiem, kas cirkulç cilvçka íermenî.
Apple
Re: izduuru ausiis caurumus...
24.10.2005 14:24
Man sîkajai tâ bija. Palîdzçja te jau pieminçtais ðòabîtis - riktîgi apmazgâju auss ïipiòu un auskarus arî iztîrîju. Arî sâkâs pçc kâda laika -tâ kâ tev, bet pçc tam viss bija OK.
elf
Re: izduuru ausiis caurumus...
24.10.2005 16:34
Man ir "sliktas asinis", jebkura brûce struto. Arî auskaru caurumiòi strutoja ar visiem zelta auskariem tik ilgi, ka nobijos ne pa jokam. Pie kam pazîstama daktere ieraudzîja un ðausmâs sâka brçkt, ka momentâ jâòem ârâ, jo tik tuvu smadzeòu podam bîstami turçt tâdu iekaisumu. Nu, laukâ neizòçmu un pçc kâda mçneða beigâs sadzija gan, bet skaidrs, ka tik nevainîgi tas nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: