augsts androgçnu lîmenis

Aizsāka kamene 

kamene
augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 00:42
Manâ organismâ ir augsts vîriðío hormonu (testoterona, uc.) lîmenis. Ko tas var nozîmçt manai veselîbai, resp., vai tas var kaut kâ mani ietekmçt? Es pçc paskata, protams, esmu sieviðíîga, lai gan ir liekais apmatojums drusku vairâk kâ citâm sievietçm, bet ar to es tieku galâ. Mani interesç vairâk, kâ tas manu organismu var ietekmçt citos veidos. Nekâda hormonu terapija nekad nav bijusi, OK arî nelietoju. Bet testçjot man vîriðío hormonu lîmenis uzrâdîjâs normas robeþâs, bet pie paða maksimâlâ skaita, gandrîz virs normas.
kamene
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 00:45
p.s. domâts bija 'testosterona', protams. Typo.
gita
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 09:12
Nu,...varbût tev ir mazâkas krûtis, uzbûve pçc vîriðíâ tipa- ðauri gurni, plati pleci...izteikts klitors:))
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 09:36
Nu bet tâpçc jau ir paðam savs ginekologs kas ðito lietu var nopçtît. Iespçju ir daudz - pati olnîca, virsnieres, liekie taukaudi to testasteronu pârraþo.

Veselîbai - da neko daudz arî neietekmç. Ja tas jau ilgâku laiku - tad apmatojums pçc vîriðíâ tipa, ûsiòas utt. Pieaug fiziskais spçks, vienîgais kas parasti traucç - menstruâciju traucçjumi un neauglîba.
mjaa
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 10:23
paaugstinâta seksualitâte.....
bet vai tai ir nozîme?
kamene
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 12:53
jâ, libido man ir ïoti augsts. Vienmçr tâds ir bijis.

Bet figûra man tieði sieviðíîga un krûtis lielas.. ar ûsiòâm gan òemðanâs... menstruâlais cikls man ir regulârs, bet ïoti îss (25 dienas).
atis
Re: augsts androgçnu lîmenis
24.10.2005 15:39
uusinjas... :)) tur arii visa probleema - apmatojumaa. citur nesaskatu negatiivaas puses.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 13?
Ziņa: