nieze dzimumorgânâ!

Aizsāka oioio 

oioio
nieze dzimumorgânâ!
25.10.2005 09:59
Sveiki!!
Man ir tâda problçma - vienu brîdi nesâju aromâtiskos biksîðu ieliktnîðus, pçc laiciòa man pçíðni sâkâs problçmas ar dzimumorgânu - visu laiku kaut kâda nieze un izdalîjumi - ko man darît?Kas tas varçtu bût - vai vajadzçtu aiziet pie ìinekologa!!!

pûka no cita PC
Re: nieze dzimumorgânâ!
25.10.2005 10:31
Piena sçne.
Aizmirsti par ieliktnîðiem, jo tie Tavâ gadîjumâ ir izjaukuði dabîgo mikrofloru.
Aizej pie ginekologa, viòð paòems uztriepi un izrakstîs svecîtes.
Zîlîte
Re: nieze dzimumorgânâ!
25.10.2005 14:56
Ginekoloìe man ieteica nçsât ieliktòus no vienas firmas; veïu - tikai kokvilnas (kamçr ârstçju sçni)
oioio
Re: nieze dzimumorgânâ!
26.10.2005 10:17
Bet man kaut kad laiciòu atpakaï bij izrakstîtas kaut kâdas svecîtes, bet tad man tâ problçma bija mazâka, tagad ir tâ, ka viss niez!!!!vai es varu lietot tâs paðas!??
Un - vai tas ka man ir dzimumdzîve - vai partneri tas kaut ko var kaitçt vai man paðai???ðis jautâjums mani visvairâk nomâc!!!!!!!????
Zîlîte
Re: nieze dzimumorgânâ!
26.10.2005 13:09
Oioio, labâk âdas ârstam vai ginekologam parâdît to niezoðo âdu. Man tâ izrâdîjâs sçne; izraxtîja ziedi. Partnerim arî lîpot; viòam arî jâlieto tâs zâles. Bet tas ârstam jâjautâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 16?
Ziņa: