Izaugums papçdî

Aizsāka Laila 

Izaugums papçdî
25.10.2005 10:31
Labdien, sakiet lûdzu, ko darît ar sâpîgu izaugumu papçdî, tâ ir kâ varþacs papçþa vidû, staigâjot sâpes ir briesmîgas, citreiz pçc straigâðanas nezinu pat kur kaju likt, ðausmîgi sâp... ko darît???
zz
Re: Izaugums papçdî
25.10.2005 12:45
Iesaku konsulteties ar íirurgu, vai trumatologu-ortopçdu..
Zîlîte
Re: Izaugums papçdî
25.10.2005 14:51
citâdas kurpes arî derçtu......
traumotologs-ortopeds...
Laila
Re: Izaugums papçdî
26.10.2005 10:49
Jaa zinu ka viss tas dereetu, bet varbuut tomeer kads pastaastis, ja kaadam tas ir bijis, vai taa ir parasta varzhacs un to ar kaadu smeeriti var izniicinaat vai tomer tas ir kas nopietns? es vienk dzirdeeju shadas tadas versijas, bet gribas kaut ko vairak zinaat...luudzu ja kaadam ir info pastastiet...
aste
Re: Izaugums papçdî
26.10.2005 12:07
nav tâ parasta varþacs - tik ïoti varþacs nesâp... tev jâiet pie ârsta...
pret parastâm varèacîm ir lîdzekïi pilna aptieka - vajag tikai uzprasît aptiekâram...
a
Re: Izaugums papçdî
26.10.2005 13:49
Ka pçc apraksta neredzot var pateikt kas tas ir? To jaredz, jatausta utt. Atðíirîgas patoloìijas neprofesionalam var izskatities lîdzigi. Tapçc ir vajadzîga ta konsultâcija.
bes
Re: Izaugums papçdî
26.10.2005 13:57

man arî tâ bija. ne papçdî, bet pçdas sânos.
sameklçju traumatoloìijas un ortopçdijas institûta koordinâtes, piezvanîju, man pavaicâja, kas sâp, un pierakstîja pie piemçrotas ârstes (dr. Gromovas liakam). ïoti vienkârði.
(izrâdîjâs deformâcija, ko tagad ârstçju ar ieliktòiem)
vçl tu vari caur ìimenes ârstu prasîties pie poliklînikas íirurga. to jau es arî sâkumâ darîju, bet no tâ nebija nekâdas jçgas - íirurgs pateica, lai uztaisu rentgenu un atnâku pçc gada, lai viòð redzçtu atðíirîbu. protams, no pateikðanas kâja nebeidza sâpçt, un dîvaina tâda ârstçðanas metode - gaidît, lai paliek sliktâk.
Laila
Re: Izaugums papçdî
26.10.2005 15:56
paldies ;))

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 19?
Ziņa: