ginekologe Margevièa

Aizsāka liana 

liana
ginekologe Margevièa
25.10.2005 15:36
Labdien visiem! Vçlçtos pabrîdinât visas meitenes, par ginekologi Margevièu... tas ir kaut kâds ârprâts.. nekad neejiet pie viòas... Pâris dienas atpakaï esmu bijusi pie viòas - tas bija kaut kâds ârprâts. Praðòâja visu, ko varçja, kâpçc man vçl nav bçrnu, kâdi tam ir iemsïi, un kâ sâka man morâles lasît... es esmu precçjusies. Biju autâ.. pçc tam vçl vçlçjâs pierakstît VISU info - mâjas adresi, tâlruni, darba vietu, amatu... es bija ðokâ!!! NEIESAKU!!! Ja nevçlaties pazemoties. Arî profesionalitâte viòai klibo. Biju aizgâjusi ar konkrçtu problçmu, un viòa nav atbildçjusi ne uz VIENU manu jautâjumu, ka attiecâs uz to problçmu. Taj vietâ viòa sâka mani "ârstçt' par izsargâðanos...... Ðausmas.....
...
Re: ginekologe Margevièa
25.10.2005 16:57
Da vinja tak ir pasista,atceros,kad peec 9klases vajadzeeja iet pie ginekologa un aizgaaju pie vinas.Pirmais jautaajums,kaapeec 15 gados neesmu veel nodarbojusies dzimumdziivi,ka manaa vecuma meitenes visas ir dziivojusjas,bet ka man arii laiks saakt dziivot.
No taas reizies vairs kaaju nesperu pie tas duras:))
Signits
Re: ginekologe Margevièa
25.10.2005 21:35
Kur viòa strâdâ?
liana
Re: ginekologe Margevièa
26.10.2005 15:21
Bikur Holim poliklînikâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: