HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?

Aizsāka zeta 

man piedâvâ iesaistîtiesa ðajâ visâ padarîðanâ, kâdas atsauksmes varçtu sniegt?
vai tâ nav kârtçjâ krâpnieku, izplatîtâju banda?

Re: HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?
26.10.2005 12:21
Manis pçc ðarlatâni.
jums ir bijusi saskarsme ar ðiem?
arî citos forumos neviens ðo lietu neatzîst un info materiâlos arî atsauksmes ne labâkâs.
Kârtçjâ naudas izspieðana un smadzeòu èakarçðana.
Re: HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?
26.10.2005 15:31
Bizness paliek bizness. Kâ mâk naudu pelnît - tâ plena, þçl ka tikai uz apkârtçjo naivumu.
Nu tieði tas pats , kas Coca-Cola raþotâjiem - vieni pçrk un indçjas, citi pelna uz to miljonus. Cilvçki ir un bûs naivi un citi visapkârt to izmanto un pelna.
Domâju, ka Herba Life pat labâks par colas, èipsu utt. kaitîgu produktu raþotâjiem. Herba Life cik zinu vismaz piedâvâ it kâ dabîgus produktus; cik tie labi, kas zin, bet vismaz nav tik ïoti kaitîgi kâ daudz kas cits, ko mums arî ar smaidu uz lûpâm visdaþâdâkâs kompânijas cenðas iesmçrçt.
Herbalife piedaavaa par latiem un latu desmitiem pirkt tos vitamiinus, kuri aptiekaa maksaa dazhus santiimus!!!
Re: HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?
26.10.2005 20:08
nuuu... tur nav tikai vitamîni. arî visâdu augu un sçòu (pârsvarâ eksotisku) kompleksi, kuri noteikti nav no lçtajiem. cits jautâjums, vai tie tieðâm ir tik labi, kâ par tiem stâsta izplatîtâji :)
Re: HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?
26.10.2005 20:11
es arii paaris reiziites uz vinju smadzenju skalojamajiem pasaakumiem emu bijusi - kaads vaajaaks cilveeks visam piekristu, maatu ar galvu un veertu valjaa macinju. man gan naaca smiekli par vinju paarliecinaashanas metodeem un ne ar ko nepamatotajiem argumentiem, plus bija stipri zheel to, kuri pakljaavushies izspieshanai...
Izplatitajam tads riebigs darbs, vini krit uz nerviem un visas durvis aplimetas ar zimitem, ka izplatitajiem ieeja aizliegta. Man trauce, ja man kaut ko censas pardot.
vai tâ nav kârtçjâ krâpnieku, izplatîtâju banda?


IR. lohatrons.
Re: HERBA LIFE..darbs vai krâpniecîba?
26.10.2005 21:58
Ezitis:

manuprât, tieðâm ir labâk strâdât par tualeðu tîrîtâju centrâlajâ stacijâ, nekâ par izplatîtâju. vismaz tev negâþas virsû negatîvo emociju lavîna...

tas ir darbs cilvçkiem ar dzelzs nerviem un galîgu sirdsapziòas trûkumu (vai arî fanâtisku pârliecinâtîbu).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: